viriesi jautajums jums- jus piesaista vulgariskas sievieties? :)

7_jeeri      lai gan iisti nav saprotams, ko cieniijama analfabetiska autore ir domaajusi ar to vulgaritaati, jaapiebilst, ka neliela dalja vulgaritates sievietee naak tikai par labu tb tas ir interesanti.. vismaz man.. par citiem gan neko nezinu.. :)

fairyfairy      varbūt vulkāniskas......:))))))

amarillis      Vispirms te jaarunaa par gaumi.Man ir viena pazina,kuras draugam patika taads ielasmeitu stilins.kad gaaja abi iepirkties,vins ne par ko citu dzirdeet negribeeja.Gaaja laiks,lielaa love izpleeneeja un naaca cits draugs.Kad vins ieraudziija dreebja skapja saturu,bija kategorisks-es ar tevi kopaa nekur neiesu,jo man buus kauns no tevis.Gribu piebilst,ka ikdienaa mana pazina staigaaja casual stilaa.

JurisK      Viirieshus vulgaaras sievietes piesaista un atbaida, lai gan gruuti pateikt, kas ir vulgaars. Kas lapsaacijam(izraadaas sieviete) jauniibaa ir bijis vulgaars, tas tagad taads varbuut arii nav:)))

_kushkush      Skaabais, mosh Analfabeetiskaa Autoore bija domaajuse- Bulgaariskaas,Vulvaariskaas,Vuaariskaas>?!

/Iereec/

A par Vulgaarajaam-tobish- Prastajaam runaajot,- taam vieta ir CentraalTirguu....

green_skabene      aha nepatīk nepatīk... kā tad xe xe :DDDDD
A piem Pamela,m?? Nuuuuuuuuu Paaaameeeela B), nu pamela tak nav vulgāra, bet vnk sexīga, vai ne??? DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

edmunds      nepaziistu taadas.

maru      oi, nu nevaru! vispirms tak rakstīt jāiemācās, pirms publiskā telpā lien!

SievieteMelnaa      Vulgaaritaate jau arii ir dazhaadu veidu. Ja skatam to kaa piedauziigumu, tad neticu, ka uz shiis planeetas ir piedzimis kaads viirietis, kam nepatiik piedauziigas sievietes:)

kretino      ...uzdodot šādu jautājumu atomātā kļūst par vulgaris...:))
/šaubās ka autoram šis vārds vispābā ir saprotams pēc būtības/

braalis_B      nē, vulgārietes nesaista, arogantīnietes ir daudz glītākas. :)

p_p      Ātri prātā pāršķirstot paziņas, atradu tikai vienu sievieti, kuru es sauktu par vulgāru un bezgaumīgu. Pašlaik viņa ir laimīgi (vismaz tā škiet) otro reizi precējusies. Nezinu, vai no tā var izdarīt secinājumus.

lapsaacijs_albiins      nu ljautinji...sakomenteejaat bulgaariskajai sievietei a man akal murgs meestuljotavaa jaalasa :(((

Vēstule daira pievienot piezīmju grāmatiņai -> lapsaacijs_albiins (skatīt visu saraksti)
nu ja 40 gadigais sievietiei pioemrota uzvediba :)) malacis gods un slava,, ieput man jo nek o es tew nertulkosu
Izsūtīta: 2007-10-02 09:02
pievienot daira draugiem | bloķēt vēstules no daira

lapsaacijs peeksnji pamodaas 40gadiigs... :((( riitu metiisiet man pa latam seeru vaiņagam....

kretino      ...intsanti,vulgaris ir tik sieviec...dīvaini..:))

lapsaacijs_albiins      lapsaaacijs nonjirdz:

Vēstule daira pievienot piezīmju grāmatiņai -> lapsaacijs_albiins (skatīt visu saraksti)
ej ieskrieties veca maulja
Izsūtīta: 2007-10-03 22:27
pievienot daira draugiem | bloķēt vēstules no daira


/ņigugu/

lapsaacijs_albiins      taaks... ļeivonu ģemnaazeijas skuulniica turpina spamot lapsacija pastkastiitee. jaunaakie garadarbi apvienojas zem autores pashas izveeleeta nosaukuma:`` mana kaunuma lapa`` (goda vaards, ne burtu neizmainiiju-man taadu atsuutiija!!!!)
daira tu tiesam esi slima, precizesu , ja tew ir s... 2007-10-03 22:44
pievienot draugiem
|bloķēt|tu tiesam esi slima,
precizesu , ja tew ir svarigi ko kas par ko doma tad - nearstejami ;)
man pilnigi piekaast ko vinji par mani doma, galvenais ka es zinu ko domaju par tewi :)
laiks arsteties sawliit:)
Izsūtīta: 2007-10-03 22:44
Izlasīta: 2007-10-03 22:51

daira :)) man prieks ka varesi pavadit savu bezjed... 2007-10-03 22:58
pievienot draugiem
|bloķēt|
:)) man prieks ka varesi pavadit savu bezjedzigo laiku mana kaunuma lapaa :))
isteniba sogad maacos valsts gimnaazijas pedeja kursaa ( 12 klase) uuuun lai tu beidzot aplaustos tas it komerchumanitarais kurs,, bet jaw tadaam ka tu to nesaprast :))
mm raxti ko gribi, man pie vienas vietas :) vari ari so vestuli parkopeet, neaizmirsti :)) iesaku ari palabot manas gramatsikas kljudas lai tu spetu izlasiit ,,
debila
artseties tew neapsaubami ir laiks (finger)
Izsūtīta: 2007-10-03 22:58
Izlasīta: 2007-10-03 23:02

un nejautaajiet man,kur ir vinjas kaunuma lapa... jejbpogu nezinu!!! :D :D :D :D :D

lapsaacijs_albiins      daira, nure, kaaa tu atkal nokljuudiijies... taa buutu bijis, ja tu nebuutu atlak te ieliidusi un liidzarto paceelusi savu kaunuma lapi peedeejo komenteeto ieraxtu topaa uz 2. vietu :DDDDD
es saprotu... gribas popularitaati un taa....
:D :D :D

SievieteMelnaa      es lasu juusu dialogu..ne visu varu saprast delj dazhu izteiksmes paarbagaataa un gramatiski pareizaa stila, jo maaciijos tikai humanitaarajaa klasee, bez taa komerc :(

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010