Kā jau parasti, šo jautājumu mani pavedināja uzdot PA izlasītie komentāri un jautājumi :) Tātad: gribētos zināt, vai tiešām ir kāds vīrietis, kas, pēc sākotnējā atraidījuma (vai vairākiem), gadiem ilgi izrādot neatlaidību (lasi - pazemojoties) ir panācis savas sapņu dāmas labvēlību un rezultātā ir nodzīvojis kopā kaut cik necik nozīmīgu laika periodu?
lapsigaa joņ, tu akal par bezsmadzenju blondiineem runaa! nu ibio, kas šitais tev par nelaagu paradumu- tu ko-savas dziives laikaa nevienu normaalu veceni neesi saticis,vaj??? :DDDDDDDDDD
nassa sākotnējais atraidījums> izraisīja smieklu,savukārt neatlaidību ņu nekādi nevaru pieņemt par pazemošanos...neatlaidība tas taču ir mērķtiecība-laba lieta...ir gan jums vīriešiem/dažiem/problēmas/līdzjūtībā nogroza galvu/:)
BuutlsB
nassa>
neatlaidība,uzticība... tie ir tikai vārdi-apzīmējumi, viņi nav ne labi, ne slikti, kamēr nav redzams saturs.
Piem. vai neatlaidība ir laba lieta? Tu saki jā. Bet ja kāds sunc neatlaidīgi apčurā tavus krokusus mājas sētmalā, tad arī viņa neatlaidība iraid laba?(jā, es domāju tiešu līdzību starp bezjēgā čurājošu suni un šitādu `gorje` uzmākoņu/sirslauz...sorry sirdsapnikoņu)
Vai piem. uzticība. Tā arī ir laba lieta, vai ne? Bet jā kāda apdauzītā dvieļgalva līdz pēdējam mirklim ir uzticīga tādam viltuspravietim un pedofīlam Mohammadam un uzlaiž gaisā pasažieru autobusu pieturā?
Tāda uzticība arī ira laba?
Vārdi iegust jēgu tikai ar saturu, savukārt bezsaturiska frāžainība un bezjēdzīga skaistu vārdu vāvuļošana ir demagogu pazīme.
nassa BuutlsB /speciāli Tev/...tas atkarīgs no katra cilvēka EGO un kaut kur jau ir tās robežas:)...šajā gadījumā tas ož pēc tikai un vienīgi pašapliecināsānās un nekas vairāk:)
bru_nette neatlaidība var būt tad ja nav saņemts atraidījums, bet ja saņemts atraidījums tas jau tā ir pazemošanās... un tā nerotā nevienu cilvēku, tikai izraisa riebumu
_lus_ nemāku teikt par vīriešiem , bet savā laikā pašai bija mērķis kāds vīrietis, vismaz trīs gadus lencu, bet tagad jau 12 gadus kopā dzīvojam :)))
UgunskuraKurinatajs Silvers gluzhi kaa pasaku uzrakstiija...braalis Grimms hrenovs:))))
bitiite333 Sievietes pirmais"nē" ne vienmēr nozīmē "nē".Dažkārt tas norāda uz konkrēti šai sievietei nepieciešamo laikasprīdi pārdomām un pierašanai.:)
viltiigaa_aknudesa
Nezinu nevienu tādu. Acīmredzot tāpēc, ka pieauguši cilvēki labi saprot, ka nav pieclatnieki, visiem nepatiks, ij ja saņemts atraidījums, respektē šo sievietes viedokli.
Bet tīņa gados lielākā daļa ir vairāk vai mazāk siekalojusies nopakaļus sapņu objektam.
Un kad sapratuši, ka ar varu mīļš nekļūsi, ij devušies tālāķ dzīvot savu dzīvi, nevis to pakārtot kādam tur meitietim, tad dzīvo visi ilgi un laimīgi.
_mndclub_ /nav neko tādu dzirdējis, bet ko nu es zinu/
Ai_ai Viens otrs te pat pieklaajiigu veestuli nemaak uzrakstiit kaa tikai `sexu gribi?` :)) Droshi vien tak neies pazemoties tur...
<< iepriekšējās | Atbildes 21 līdz 31 (kopā 31) |
