Vai ir vērts uzturēt attiecības ar vīrieti, kurš nevēlas neko vairāk par tuvām attiecībām pāris reizes nedēļā? Domstarpību it kā nav, katrs dzīvo savu dzīvi un mainīt neko netaisās.
kritejs Viss jau atkarīgs no pašas. ja apmierina tādas attiecības tad nav ko mainīt :))
green_skabene
protams - ir vērts, ja sex labs!!! ;)
a vot uztvert to nopietni un saukt par "tuvām attiecībām" (c) gan ņe stoit!!! ;)))
oxsara
nav saprotams, kas slēpjas zem vārdu salikuma "tuvas attiecības"- ja runa ietu par sex, pieņemu, ka tad tēma atrastos zem attiecīgās sadaļas.
kaut_kur
Nu i jautājums! Nesapratu:( "katrs dzīvo savu dzīvi un neko mainīt netaisās", tad kāpēc pacēlās tāds jautājums!?
Tiešām, ja labs seks, tad ir vērts turpināt, ja slikts, tad nav vērts.....lai tikai būtu, nu nezin!?
PapiraPuke tā ir ļoti grūti!!! Ir vērts, ja pati to spēj izturēt!.... (kopā nebūšanu un dzīvi katram par sevi) Ja + nāk ceļojumi, drusku sadzīve, drusku ikdiena, tad ir vērts!:)) a ja tikai tas.... skumji.
Biteena Tas atkarīgs no tā, ko dotajā dzīves posmā pati vēlies. Ja arī Tu esi tā, kura "neko mainīt netaisās", tad jautājums lieks. Ja gribi ko vairāk, meklē citu.
mailina laikam izteicos nedaudz nepareizi... es vēlos ģimeni, bet viņš nevēlas neko mainīt, mani tas jau nesāk apmierināt, pliks sekss var būt ar jebkuru... man vēlams cilvēks blakus ne tikai seksam
evelina37 Tas jau pašai jāzina,un ja tā nevēlies,tad jāpieliek punkts.Bet var arī tā dzīvot.Katrru dienu sazvanoties,un satiekoties,un vienmēr mīļi labi,nav ggimenisko nesaskaņu.
strangers Serdzcem čuju - vecis gredzenots!!!!
SievieteMelnaa Nav veerts.
Loriiina Malaine, taa ka tavas veelmes nesakriit ar vinja veelmeem- tad shis virietis nav tev piemeerots un labaak paartraukt visu tagad, nevis tev kaa taadai dumai aitinjai gaidiit un cereet, ka vinjs paardomaas. Shitaadi staigulji un briivie putni nemeedz paardomaat un mainiit savu attieksmi, jo viniem sievieshu taapat pietiek, kas piekriit vinju nosaciijumiem bez nekaa nopietna.
mailina stranger, viņš nav precēts. Tiekamier tikai pāris reizes nedēļā, viņš saka, ka mīlot mani un es ar viņu mīlu, bet `veidot kopdzīvi nevēlas, viņam labi tā kā ir un uzņemties jebkādu atbildību nevēlas... palīdzības un īpašas uzmanības ar nejūtu nemaz nerunājot par materiālo palīdzību
strangers
Ha, 100 punkti, ka viņam ir vēl vismaz viena tāda pate sieviete, kuru arī regulāri divreiz nedēļa kniebj! :)))))
Vot i nevēlas saistīties, jo tādu duru kā jūs vēl pilna pasaule....
Jo9 nav vērts uzturēt šādas attiecības, ja tu vēlies ko vairāk nekā viņš.
spridic es laikam slinks esmu, es tā nevarētu, kniebt vairākas nedēļā, viena tak paliktu bik apdalīta, labāk vienu bet tā ritīgi, i rītā i vakarā
Lucy mjāa galvenais,ka neatbalsta materiāli/tā jau laikam ir tā lielākā sāpe:)))Ja jau brīvs vīrietis būtu,sen būtu tavs vīrietis,pagaidām jāsamierinās vien būs ar otrā plāna aktrisi:)))
zemene888 Tici man, ka taa ir iisteniibaa baigi labi, nav nekaadas rutiinas un tajos vakaros, kad netiekas var dariit ko grib. un ja sekss paaris reizes nedeeljaa, tad jau baigi feini:}
gribuBucju
Ja Tev ir ģimene kurā Tev viss nepieciešamais ir pietrūkst tikai sekss tad jā.
Ja esi viena un zemapziņā ceri,ka viņš kaut ko mainīs tavā labā,tad nelolo veltas cerības un netērē laiku!
Testosterons Neko neesi dzirdējusi par kaimiņu institūciju šāda veida nepietiekamības izlīdzēšanā, uz bēdīgo galu paraugoties, vibratori visvisādi ir, kur tad vēl dārzeņu daudzveidība!!!
SNIEGBALTITE_ Njaa.. cilveeki tev meegina acis atveert un tas visiem skaidrs, ka sim ir veel vismaz paaris taadas kaa tu, kuras vins draaz 2x nedeelaa kaa strangers saka, bet tu savaa naivumaa veel striidies pretii!! HA :))
Biteena
Tāpēc jau negrib dzīvot kopā, ka tad no palīdzēšanas (gan materiālās, gan tīri saimnieciskās) neizvairīties.
Un netici, ka viņš Tevi mīl. Kā pati redzi, tie...
nākamās atbildes
| Atbildes 1 līdz 20 (kopā 52) | nākamās >> |
