Padalieties, lūdzu, ar padomiem, kā tikt vaļā no uzmācīga pielūdzēja. Īsumā stāsts tāds - neilgu laiku pēc iepazīšanās tika atklāts, ka interesantajam puisim mājās ir draudzene ar mazo (toreiz vēl puncī). Uzreiz attiecības tika pārtrauktas, taču sākās terors ar zvanīšanu, īsziņām, e-pastiem, sekošanu. Nekāda runāšana, ignorēšana, draudēšana nelīdz, pat smagās artilērijas izmatošana ne (tas ir-galēja vīrietības apvainošana).
Tas nenotiek pastāvīgi, un nav bīstami, taču apnicis gan, jo ir pagājos pusotrs gads un jaungada apsveikums no puiša bija - "Ceru uz sadarbības turpināšanu!".

nassa      lapsaacijs ielicis teemu?

migels      esi informejusi ka ir cits dzeks Tev?

dominija      Saki, ka gribi ar viņu kopdzīvi un laulību! Turklāt uz līzdenas vietas- tepat un tūlīt! :))

navajo      Ja Tu vienreiz iziesi tam cauri, nākamajā reizē būs vieglāk. Tas stiprina.
Manuprāt pietiek tikai ar ignore. Pa nakti telefonu atslēdz. Kādreiz tas noteikti beigsies. Nezinu vai vajag iesaistīt kādu stipru tēvaini, kas aprunājas, jo kā saki nav bīstami.

barbarosa9      Da sarunaa sev kaadu apsardzes puisi-kikbokseri, nedaudz paziimeejaties kopaa.Ja ar to nepietiek,tad lai arii pa zobiem shim sadod.
Tie, kuri nesaprot cilveeciigu valodu, parasti ir saprotoshaaki pret duures terapiju.

Nohero      Izklaidējas čomaks.Tādi tirliņi mēdz būt reti derdzīgi. Barbas padoms ir viens no iedarbīgākajiem.

cocacola      Pasaki isi un konkreti - Ceriba, ir laba lieta, bet shoreiz - sadarbiba ir beigusies.
Vsjo un basta!

vecmeitaARrunci      Nu nav viegli ar viņiem,nav....man viens tāds ir jau gadus divdesmit..nelīdz nekas.

Nienke      Varbuut pameegjini to pashu pretii? Teroru uz vinja pusi? Ja ir draudzene, nebuus labi, ja suutiisi sms biezji!

7_jeeri      aplipini vinju ar sifilisu! :)

unvarbut      Ar ko tik necenšas piesaistīt uzmanību!Nu malacīte,bet diez vai kāds noticēja.Sapņo tālāk.

brivasieviete      vins neliks miera tevi tik ilgi, kamer tu savas domas un emocijas uz vinu reagesi... ari si riciba: jautajums PA ir reakcija uz vina uzvedibu... vislabakais vienkarsiizbaudi katru dienu ez vina un gan jau driz tas beigsies, klusuma periodi ievilksies un tad jau pazudis pavisam

hmzzz      izklausīsies diezgan nežēlīgi, bet iesaku pamēģināt sakontaktēt vai piedraudēt, ka runāsi ar draudzeni/bērna māti. Varbūt tas liks šim attapties.

Laskovij      :)) Atdoties ir vieglāk, nekā paskaidrot, kāpēc negribi:)

haritis      pasaki, ka gribi seksu 3jatā ar draudzeni

juunijs6      un paņem Harīti līdzi:)

viss būs kārtībā.

dolce_no_pasaran      pilnīgs un konsekvents ignors! ja citādi liek mieru. vnk apniks pasažierim, ja ar tukšumu vienmēr būs jākomunicē!

Daciite666      Nu traki ar tādiem - varbūt barbarosas ieteikums, a varbūt totāls ignor...?

lapsaacijs_albiins      nassa, galiig saveerusi krokas peleekaas duravaas iri? :DDD
lapsaacijam SHITaadas pobeemas nepastaav!

lapsaacija vietaa cukurdupa dolce jau izbljaustiijies.:)

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010