Kolēģes klātbūtne traucē attiecību veidošanai - vai nav vājprāts?

Situācija absurda līdz smieklīgumam - sāku sarakstīties ar patiešām jauku būtni, viss gāja uz tikšanās pusi, bet... viņa uzzināja, ka cilvēkos ļoti bieži parādos ar vienu simpātisku blondīni. Darbs man tāds, ka tiešām ļoti bieži jāatrodas "prieksplānā". Skaidroju, ka tā ir mana kolēģe, strādājm tandemā jau septiņus gadus, esam lieliska komanda, kaviņai ir mīļotais vīrietis, bet man pat domās nav bijis neko ar viņu uzsākt. Un tā ir patiesība. Domājat, ka līdzēja? Lika pagaidīt - saņēmu pretī skaidrojumu, ka mēs abi ar kolēģi nemaz nenojaušot, ka patiesībā esam ideāls pāris... Ko man darīt? vai man, lai izveidotu attiecības ar kādu sievieti, tagad vajadzētu pārtraukt sadarbību ar šo kolēģi?! Kaut kāds absurds... Un ko lai domāju par cilvēku (sievieti, ar kuru sarakstījos), kurš plāno manu ģiemenes dzīvi, mani pat nesaticis? Godājamie oho.lv cilvēki, būšu patiesi priecīgs uzzināt jūsu pieredzi, ja kādam/kādai ir kas līdzīgs noticis. Man radušās aizdomas, ka tā ir interneta iepazīšanos specifika - cilvēki palasa vēstules un iedomājas, ka pazīst gan otra cilvēka dzīvi, gan iekšējo pasauli, bet patiesībā izdara pilnīgi ačgārnus sevinājumus.. atvainojos, ka jautākums tik garš, vienkārši esmu paŗāk apmulsis, lai piedomātu pie stila :)

SievieteMelnaa      Man ir viedoklis. Vinja ir izsecinaajusi, ka Tu esi jaaklja tips un tapeec negrib satikties. Tapeec uzskata, ka simpaatiska koleegje ir jaauztver kaa konkurente. Btw, mees taa biezhi domaajam par viirieshiem, kas meklee stipri jaunaakas sievietes.

Maija_Zvaigzne      Nu kur tu taadu tanti liksi, kas vienmeer visu zinaas labaak nekaa tu? Taas jau vinjas probleemas, ka vinjai taa koleegje traucee.

Ezjule      Kas Tev traucē ar viņu satikties un viņu pārliecināt, ka Tev svarīga ir viņa ? Ka Tavas domas ir pie viņas?

LianaBlu      kā var būt tik daudz informācijas par tevi sievietei, kuru vēl nemaz neesi saticis reāli dzīvē? tevi izseko? paga paga...vai neesi iedomājies, ka tā var būt viena un tā pati persona?

abols23      Domāju,ka nevajag pārāk stresot.Tas,ka viņa tā ir nolēmusi,lai paliek viņas ziņā,jo tāda viņa ir ar savu domāšanu.Šeit ir daudz jauku sieviešu,kas gaida vīrieša uzmanību.Tik ieskaties vērīgāk!Vēlu veiksmi.:)

ne_pasaranij_prorubj      Viņa neko neplāno, viņa izdar secinājumus no tā, ko redz- ideālu pāri. Ko piesējies tai sievietei, viņa Tev tikai paskaidroja, kas redzams no viņas skatupunkta un, ka viņa neplāno ielaisties nekāda veida attiecībās ar vīrieti, kurš perfekti tandēmo ar kādu citu. Viņai tas nav pieņemami, ne viņa ko tādu grib.

Kas te neskaidrs, nesaprotu?!

Lucy      Smeju vēderu turēdama.
Tā,kā tādi tīņi,pasūti h... to dūru vnk:))))
Nē nu HAMELJONU ROTAĻAS!!:)))

saulllaa      ja jau neesat tikušies nekad,kur viņa ir redzējusi tevi ar blondīni kopā?
kāda tevi vai nu ķer uz muļķi,vai nu tu saraxties ar kādu kuru sen jau pazīsti,pārbauda iespējams tevi....jo no kuriens viņai gan zināt ka tev darba kolēģe ir simpātiska blondīne,ar kuru bieži ejat kautkur kopā?

princesiite_varde      kā kurvīša laimīgais īpašnieks vari izdarīt secinājumus...

Ditinja      1. kas Tev, autor, traucē vairāk - tas, ka viņai nepatīk, ka esi kopā (sabiedrībā) ar kolēģi vai tas, ka vņa plāno ģimenes dzīvi ar Tevi?
2. Attieksme pret kolēģi - varbūt tīra sievišķīgā piesardzība. No savas pieredzes varu teikt, ka, tas, ka vīrietis apgalvo, ka "mēs esam tikai kolēģi, viņai ir mīļotais vīrietis" ne vienmēr to arī nozīmē. Tas ir līdzīgi kā "mēs ar sievu dzīvojam kopā bērnu dēļ un guļam atsevišķās gultās".

mezhavecs      Vecīt, mūc no šitās beibes. Nekas labs nav paredzams un neko sakarīgu neizveidosi. Ja patiešām vēlies izbaudīt, kas ir greizsirdība (ne labākajās izpausmēs), pamēģini turpināt attiecību veidošanu. Bet tie ir smagi gadījumi, kuriem nudien nav tendence pāriet jaunā labākā kvalitātē. beigu galā viņa tev paģērēs mainīt kolēģi, jo citādi viņa... (nu kas to zina, cik šai bagāta fantāzija)

ne_pasaranij_prorubj      Mani tā reāli piedūra vairāki aspekti:

1) Autors tā reāli ir iecklējies uz problēmsaikni " kolēģe/ citas sievietes".
Jautājums: Vai šāda iebilde "koļega blakus" , ir bijusi tikai vienai sievietei- nākamajai, vai to ir teikušas vairākas?
2) Vai autors nav ņēmis vērā, ka arī no otras puses ir zināmi kritēriji otras puses izvēlē, un tie ir tikpat cienījami, kā autora kritēriji?! Autors komentārā jau norāda, kāda ir viņa iepriekšējās pieredzes čemodāna vērtība, taču neņem vērā, pat dzirdēt atsakās, ka arī viņa iecerētajai var un vajadzētu būt šādam čemodānam! Tas man liek domāt, ka šeit ir runa par diktatoriska tipa vīrieti, kuram otra domas un sajūtas nav būtiskas, ibo viņš ir ieciklējies uz vienu vienīgu argumentu "pamest kolēģi/attiecības"
3) Autors pat savā uzrunā lieto vārdu savienojumu "ļoti bieži parādos ar vienu simpātisku blondīni". Interesanti, vai šo vārdu salikumu ir dzirdējusi arī izredzētā?! /retorizē/
Jautājums: Vai autors apzinās, ka viņa izvēlētā vecuma grupa nav īsti tā, kurā sievietes pašvērtība ir tik augstā līmenī, lai pievērtu actiņas uz simpātiskās kolēģes klātbūtni?! Tā vietā, lai autors kopā ar savu izredzēto piestrādātu pie viņas pašvērtības celšanas, viņš labprātāk atnāk pačīkstēt par savu sūro likteni un papsihot, ieciklējoties uz vienu vienīgu argumentu "atteikties no kolēģes klātbūtnes"
Skumji, nepamatoti un necienīgi. Es līdzīgā situācijā arī atteiktos no attiecībām ar šādu vīrieti.

saulllaa      kamēr sieviete nav pārliecināta par vīrieti..tikmēr viņa arī šadi var uzvesties..šaubas viņu māc...vissticamāk ka ari ir bijusi pierezde kādreiz uz ko līdzīgu,kad vīrietis svēti sola ka viņam ar to tur nekā nav,a izrādijies,ka tomēr ir gan:D:D:D
nu ja ir lielas simpātija,svari meģināt pierādīt viņai,a pierādīt to ka tev viņa ir svarīga,un ka ir tev simpātija.s.diemžēl ir pārāk daudz vīrieši kuri pierunā tikties tiešām tikai tamd`ēl lai ievilktu gultā.Nu viņa ir uzmanīga,un tamd`ēl atrod atrunas,un iespējams,ka tas tāds testiņš mazs.....jo runāt runā daudzi visu ko,a kā ir īstenībā ar tevi un kolēģi,zini tikai tu;)mazums ko mums te dzied ausīs,un mēģina iestāstiit;)...Ari precētie dievojās ka nav precēti,kamēr neuzķer uz muļķi;)bija pat gadījums,kad zināju skaidri,ka draudzenes puisis man raxta(kurs ar mani dzīvē vēl nebija iepazinies)dievojās ka ir bŗivs kā putns.Nu pateicu ko zinu,tad mute bij ciet...a šādi tamdēl netic ja reiz pat dzīvē tevi visur kur var redzet ar to blondīni;)Kā pierādit..nezinu..vienkārši uzstaj uz tikšanos;)tad jau dzīvē acis skatoties cita saruna:)

Sienaazis15      Liec viņai kadu laiku mieru. Pēc kāda laiciņa pati tevi aicinās uz randiņu.

Ditinja      autor, padomā pats, ko TU domātu par sievieti, kas regulāri parādās sabiedrībā ar kādu simpātisku brunetu? Ja vienīgais, kad Tu redzētu šo sievieti (prese, TV), arī būtu tad - kad viņa ir tajā sabiedrībā un (gandrīz) vienmēr kopā ar to vīrieti.
Bet Tev viņa stāstītu, ka viņi ir tikai kolēģi.
Tev nebūtu NEKĀDU aizdomu?

piedod, neticās...

Ezjule      Sienaazis15: Nu, nu ja sieviete patiešām feina, tad neaicinās pati viss. Izvēlēsies iet uz randiņu ar citu vīrieti .

atmoda      Satiekaties un apskatiet viens otru , pirmais acu skats un iekšējais es pateiks visu kā ir ,no sarakstes jau var secināt ne visai daudz, lai gan tā šķiet, ka pazīsti to cilvēku visu dzīvi, greizsirdība un piesardzība ir katrā iekšā.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010