Kad dzīvē pārvēršas ellē vīra greizsirdības dēļ!
Ko jūs iesakat darīt? Reģistrējos OHO vīram zinot, pat paroli neslēpu, jo īsti nav jau ko slēpt. Bet izrādās, ka tagad vīrs manā vietā sarakstās. Ko grib, to izdzēš, kam grib, tam aizraksta pat rupjības utt. Katru manu teikumu pēta kā ar palielināmo stiklu, ka tik nav kādam veltīts zemteksts. Varētu izdzēsties, bet no otras puses-kāpēc. Man taču arī ir kaut kādas tiesības kontaktēties ar cilvēkiem!
andzipa
Jūs esiet kurlmēmie abi, ka divvientuļigās sarunas internetā risiniet? Vai grupveida sex meklējiet?
/kāpēc gan lauleņi te ampelējās... es vismaz santehniķi meklēju.../
bbalzams Nu i liiiiimenis.:D :D :D
ne_pasaranij_prorubj
Profils paļonka, pieder vienīgi sievietei, viss, ko sastāstījusi - melo!
Punkts!
roze11 Drīz arī viņš uztaisīs pats savu niku un tā laulība izirs un tad nebūs vainīgs vīrs ne pie kā,vienīgi pati!!!Varēs arī viņš it kā nevainīgi pakomunicēt!!!
lady_lovely Pati sakuruna ugunskuru, pielej veel eļļu un tad briinaas, ka kaut kas deg. Kamon.. izdzees profilu un iepaziisies ar reaaliem civleekiem un veidojiet jaunas draudziibas - varbuut pieveersies viiram un kopiigaam intereseem, nevis virtuaali apmierini savu pashapzinju. Sheit ir iepaziishanas portaals ar konkretu merkji, nevis lauliibu konsultaacijas birojs un pashapzinjas atjaunoshanas lazarete.
Dana15 Laidies ātrāk prom! Jo tālāk, jo trakāk būs, es to ļoti labi zinu !
| << iepriekšējās | Atbildes 61 līdz 66 (kopā 66) |
