esmu izmisumā..

esmu kopa ar puisi jau gandriz 4 gadus,dzivoja kopa,tagad vins noporka maju uz mana varda,masinu man jaunu..bet gribu no vina skirties..bet gadiajs berns-vins speciali ielaida mani seklu,jo teicu,ka negribu bernus un preceties arī nē..gribu vel izbaudot dzivi un emsu izmisumā,jo bernins pieteicies,puisim vel neko nēsmu gan teikusi..

Torpedo      Puisis baigais malacis - prot panaakt, ko veelas un arii galva straadaa! Visu cienju - tev ir paveicies! :D

izshautais_rieksts      māja kredītā, auto līzingā - klasika

mojito      Piekritu Torpedo!

Melanija      Kur problēma? Būs Tev māja un mašīna, varēsiet ar mazo dzīvot! Kā vinš Tevi piečakarēja, tā Tu viņu!

jollyroger      bljaaa, ielaida seeklu :D
it kaa nevareeja laiciigi visu atrisinaat

VecmeitaARrunci      Vai šodienas vājprātīgie topiki būtu novēlota reakcija uz pilnmēnesi?

eksotiskaaa      ja doma laisties no vina prom,tad laidies.jautajums ir vienigi vai bernu paturet,vai ari abortu veikt

selnija_      Meitiņ, kas bija tava latviešu valodas skolotāja?...

saulgrieze1969      ... gadījās bērns??!!! ... ielaida sēklu??!! Laikam mucā augusi un pa spundi barota ... piedodiet par sarkasmu!

Pele_chiibaa      meitiņ - avārijas kontracepcija vispār eksistē, it īpaši, ja zin, ka vīrietis speciāli kko a pate ni un ni negrib :D

atliek piekrist domai, ka vļipla :D vīriets zin, ko grib. priecājies :D

i vispār - kruglaja dura iri..it īpaši palasot 19:30 komentu..

Torpedo      nee, nu, mam pieleeca - sii sieviete _ar slepeni ielaisto seeklu_ vnmk taisa jokus un meegina nest cauri cieniijamos PA ekspertus :D

Ligamenta      nu tad jau tu galiidi duma sievoiete ja pat nepamaniji ka sēkla notecēja gar kājiņu :D
njaa.... AK arii pastāveeja. :D bet nu labi.. Veiksmi.. un esi laba māte neskatoties ka tas nav miilama viirieša bērns ;) bērns nav vainiigs ;)

saulgrieze1969      ... ak, mašīna un māja uz Tava vārda un bešā nepaliksi ... Meitenīt, Tava vērtību sistēma ir sašķobījusies greiza greiza un draud sabrukt 26 gados!!!!

selnija_      Retā reize, kad nākas piekrist Torpēdim.
Tā, kura grib veikt abortu, par to skaļi nerunā, bet iet un dara.

manis_nav__      nu neizskaties pēc "naivas meitenes"

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010