Kā var ātri uzzinat patiesibu par ohojieti?!:))

Man jau nebija nekadu lielo iluziju par šejienes publiku, bet sarakstoties ar daziem puishiem, dabigi no cita profila, nolemu mazliet pachekot kas un kaa:))) Patiesiba izradijas vel interesantaka, nekaa varetu likties:)
Kad jums meitenes, kad puisi raksta ko jauku, aicina uz teju vai kino, varat but gadriz pilnigi droshas, ka ohoiesi tiesi to pasu raksta vel kadam 3-10 sievietem:)) Loti interesanti rezultaati shadai chekoshanai:) Rekomendeju, ja jums kads ir tiesham iepaticies un nekas nav jaraksta pashai, tikai noskaties vinja profilu, it kaa nejauši:)) rezultātu būs iespidīgi:)
Vai kadai ir lidziga pieredze ar šejieniešiem?

miletceret      Tikai mieru , visi te melo cik fantazija ļauj...

skvo      Nekad nevienu neesmu ccekojusi! Lai raksta kaut vai veel desmit, man vienalga:)) Ja tas viirietis buus man lemts, tad viss atrisinaasies pats no sevis:))

piekraste      Tas, ka raksta vairākām pat zirgam skaidrs. Par pārējo neko nesapratu:)

sancho5      neesmu čekojusi, bet jāatzīst, uz kino ar neesmu aicināta!:))))

piekraste      miletceret....nesaki ka visi, es nemeloju!

KONSUL      ja neesi tam gatava, iepazities internetaa nevajag! Lieka nervu bojashana...
Protams, ka raksta un ne tikai virieshi un ne tikai raksta...;p

Pele_chiibaa      so?
a ko - jamiem uzreiz jāprecas, tobiš jābūt uzticīgam tai vienīgajai, kurai uzraksta? :D

dienvidvejs      Un ko Tu domāji, ka šeit savākušies vienas vienīgās meklējumos? Naivi...
Un kas tur tik īpašs?... kafiju vai tēju var dzert katru dienu:))))
Bet visādi citādi, lai veicas atrast to patieso, kurš gaidīs kad tieši Tu piekritīsi uz tasi kafijas:)))

MrJones      es ari taa kaadreiz esmu dariijis... a kas..? ja nu ar vienu kaut kas atgadaas vai kaa... podstrahovatsa nada! ;)

Torpedo      Tas ir loti normaali, ka copy->paste viens un tas pats teksts kaadaam 100 sievieteem. Taapat visas vinjas svesas un atskiras tik ar profila noformeejumu. Jau sirmais Feids teicis, ka pie lielaaka meeginaajumu skaita pieaug varbuutiiba .. Taa ka viss bumbaas

[never]      / sasmeejos /
jaa un man kaadreiz bija iluuzija, ka viirieti raksta tikai vienai!
Dzjiizes, attopies no pasaku dziives. Laipni luugta realitaatee gan te, gan dziivee!
:))))

otards      tieshaam normaala paraadiiba desmit meitenes uzaicinaat uz kafiju!!! kaa jau reklaamas kampanjaa 5 atteiksies uzreiz ,3 saaks domaat bet 2 piekritiis...un atliks izveeleeties tikai kuru no divaam njemt! taatad izveele paliks vienalga viiriesha rokaas ;)

Ditinja      hmm.. nez cik naivam ir jaabuut, domaajot, ka raksta vienam vieniigam un ar citiem ni un ni, kameer nav uzrakstiits konkreets atshuviens no taa viena vieniigaa..?

njaa..

Maverick      Atkal viena naivā, kura iedomājās, ka ir labāk par pārējiem 30 tūkstošiem reģistrēto ohujiešu, un kura cer, ka skops profils ar kaķa bildi un nenorādītu svaru ir pietiekams iegansts, lai tikai un vienīgi viņai uzreiz tiktu piedāvāta puse sirds, puse gultas un puse hipotekārā kredīta !

Attopies takš, kamēr jūs vismaz līdz gultai neesat tikuši, tev nav nekāda pamata būt greizsirdīgai ! :)

HAUTE      Domaju, ka ne tikai raksta, bet tiekas un viss cits arī notiek:D pec tam atkal turpinās sarakste un jauni meklējumi:D Īsti laba saderība reti atrodas.

Torpedo      Vislielaakie cunduri bija, kad mans drauKs ar anketu ciet, iepeistoja un aizsuutiija kaadaam 100 liepajnieceem pirmo visidiotisko pantinju, kas internetaa patraapiijaas. Bez kaada cita teksta. Ak, dies, ko tik vinjas tur nebija saskatiijusas! :D Mees seedeejaam, lasiijaam taas veestulees un gandriiz biksees curaajaam no smiekliem .. :D :D :D

you_are_welcome      Bet sievietes taču tāpat dara..Tad nu gan notikums:).

marekst      esmu ciitiigs makshkjernieks, nerakstu paliigaa saucienus visiem zakjiem peec kaartas :D labs naak ar gaidiishanu, silts ar sildiishanu ... ik pa laikam taapataam kaada uzraksta ;)

Ivans_neBargais      Nu, nu, padalies pieredzē, kā tad tā čekošana notika. Kā Tu izmanījies saražot tik intriģējoši daudzsološus virtuālos profilus, ka visi šejienes bruņču mednieki metās viņiem virsū.

ezhuks2009      :)))) es arī klusi cerēju, ka man vienīgajai ... līdz brīdim, kad man 2-as reizes vienas un tās pašas vārsmas atsūtīja ...
kurš gan var atcerēties visus tos mežazvēru nikus! :)))

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010