Kādu mīļāko sievietes izvēlas?

Kādu mīļāko sievietes izvēlas - mīļāko kā draugu vai mīļāko kā sponsoru???

you_are_welcome      Divi vienā..

Pele_chiibaa      mīļāko kā vismīļāko

Mandarin      Draugs nemēdz būt mīļākais.

karsta34      kas tās par muļķībām,ja mīļākais nevar būt draugs tad nafig viņš man

skvo      Miillaakais ir miilaakais - tikai jaukaam tikssanaas reizeem (vinna macinnss mani neinteresee)

eugen      ..vrb kaads vareetu defineet miiljaako kaa attieciibu sisteemas sastaavdalju — kas to atsjkjir no un vieno ar citiem attieciibu subjektiem un objektiem?

lirica      man mīļāko tikai vienam nolūkam vajag....tam ,kādam viņš domāts.

supermaris1      varu piedavaties par milako:)

mojito      Cik saprotu,miiljakais var buut tikai taadai sievietei,kura ir preceeta ? Liidz ar to,draugs vinsh var gan buut,gan nebuut.

nezkogribu      Nu nē, mīļākais var būt arī sievietei, kurs viena dzīvo, labs draugs un seksīgs sarunu biedrs dažiem vakariem, kāpēc ne??????

pika_pika      Es nezinu kādus sievietes izvēlas, bet es izvēlos tādus, kas draugi, savādāk man nesaista, nav interesanti. Sponsori nav nepieciešami, ja būtu, varbūt domātu savādāk.

lirica      Mojito...apzīmējums ..mīļākais..tiek piemērot puikam,ar kuru es pameņģējos..bet visāda citāda attiecību mums nav...neatkarīgi no tā.. vai es esmu precējusies vai ne!

mojito      Oij,miiljaas daamas-paldies par apgaismoshanu! Es domajau,ka atads ar kuru pamengjeejaas,vnk tiek saukts vienaa vaardaa,-jo..ers :)

amis1971      Mīļākais laikam ir tas kas Tevi izdrāž tā, kad aiz laimes nezini ko darīt.
Kārtīgiem mīļākiem nauda nemēdz būt, jo viņiem ir cits kautkas.
Nauda ir tikai sponsoriem kam nav to kur likt un tēlo tur kruto, bet pašam nestāv.

piekraste      ...kā draugu....

luuse      mīļāko-veselībai,lai nepaliktu kašķīga.;)

love_me      kas nu kurai aktuāls!

Wonderwomen      "Mīļākais" tiešām ir tikai precētām:)

plinte      "Mīļākais"( tiešām ir tikai precētām:)

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010