Seksīgākās profesijas
Pastāstiet (abi dzimumi,) kuru profesiju pārstāviji/es jums liekas vispievilcīgākie/ās un kāpēc.Silver Man patīk frizieres... tāpēc, ka pa matiem čubinās... :)
VecmeitaARrunci Man patīkdāmas -saksofonistes.Kaut neesmu lezbiete,no viņām nevaru acis novērst.Tad armijnieki ,glābēji un policisti-super.
_sugarplum_
no formās tērptajiem - laikam tikai piloti.
bet citādi - veiksmīgi, stalti intelektuālā darba darītāji - uzņēmēji, ārsti, juristi...
Feks Pludmales volejbolistes, ja tā ir profesija... ;-))
KONSUL
Fraņču armijas legionari.... (bez paskaidrojuma;p)!
skatit ``Psiho``, kaa piemeru;p
rudmiese
Ja par patikšanu instinktu līmenī, tad Laskovijs ļoti precīzi pateica.:)))
Agrā jaunībā vispievilcīgākie likās staltie piloti un sportisti. Tagad - ķirurgi un uzņēmēji, BET tikai ne lecīgi un bez alusvēdera! Fitnesa u.c. treneri arī forši. :)
EXCAPADE Kalnu slēpošanas intsruktori (Itālijā) :-)
piparbecinja brugja liceeji:)
piparbecinja ari aktieri, jo vinji atklati demonstree emocijas un jutekliskumu, ari dailjslidotaaji - fizisks speks un emocijas komplektaa:)
gultaskaraliene Es gan teiktu, ka dejotāji šovos. Augumi atlasīti,iesauļoti, apģērbi sexīgi un pieguļoši, kustības plastiskas, rosinošas fantāzijas. Es ballsoju par šiem! :)
mei_bi Un, ja tas nams ir vērts, tad jūsu miers lai nāk pār to, bet, ja tas nav vērts, tad lai jūsu miers atkal pie jums atgriežas. Un, ja kas jūs negrib uzņemt, nedz klausīt jūsu vārdus, izeita no tāda nama vai tādas pilsētas un nokratait pīšļus no savām kājām. (Mateja 10:13,14)
tiritomba garāmejošais, - paskaidroju, - bārmeņi, jo vienmēr izskatās glīti. smaidīgi un iztapīgi, pa rokai atradīsies ne vien labs kokčiks, bet mutautiņš un prezervatīvs. mūziķi, - jo pilnīgi neordināras personības, - no dziļi depresīva līdz absolūti nepieskaitāmam. patīk viņu emociju izvirdumi un bohēmiskais dzīvesveids. tas, ka viņiem nav svarīgi, cik naudas uz doto brīdi makā, bet ja gribas uzdzīvot, tad viņa atradīsies!
kumelite masieri, ginekologi
Bretanja
Arhitekti:), jo jābūt labai iztēlei un smadzenei:)
Ārsti:), jo sūri mācījušies un gana labi izpētījuši ķermeņa slēptākās vietiņas
| << iepriekšējās | Atbildes 61 līdz 74 (kopā 74) |
