Kāpēc krāpšana sāp pēc 2 gadiem, nevis uzreiz?
Tā nu ir sanācis, ka kādu laiku dzīvoju kopā ar draudzeni. Viņa man bija pirmā un vienīgā. Viņa darba darīšanās 2 reizes aizbrauca komandējumā uz ārvalstīm. Vienu reizi bija tā, ka atbraucot, bija krietni izmainījusies seksa tehnika. Bija aizdomas, ka kaut kur nolaidusi pa kreisi, bet tomēr attiecību dēļ necēlu traci. Kā izrādījās, tad tomēr attiecībām nebija nākotnes un pēc 7 gadu kopdzīves tomēr pašķīrāmies.Es gan nesaprotu vienu, kāpēc tik ļoti nesāpēja toreiz, kā sāp tagad, kad draugi atgādina šo faktu? Kāpēc šis duncis mugurā smeldz tieši tagad, nevis uzreiz? Tā vien gribas aiziet kādu sienu mājai izgāzt un draugiem sadot pa muti, lai turpmāk neatgādina. Sāp, ibio matj, tāda nodevība!
Richin Un sāp tapēc ka nevari neko padarīt?
picolo1964
Taapeec, ka toreiz ljaavies sev sakarinaat makaronus, pareizaak jau sakarinaaji pats sev tos makaronus, respektiivi ljaavies pienjemt veelamo par esosho....
Bet...
Vai tad tajos 7 gados nebija daudz forshu lietu? Pienjem, ka Juus panjeemaat un devaat viens otram to, kas bija jaadod, un taalak juus ejat katrs savu celju, baaatinaati ar liidzshineejo pieredzi.
A draugi lopi. Pareizaak sakot, tie nav draugi. Pie tam, no kurienes vinjiem shaada informaacija par 5 gadi veciem notikumiem? Pats tachu vinjiem par to laikam pastastiiji, padaliijies ar domaam....
Pasaapees, paaries. Te ir daudz forshu meitenju, kas maacees Tevi noveerteet. :)
lapsu_aacis
nevis nodeviiba, bet ragi. un ragi,kaa mees visi zinaam, nav nekas cits,kaa ievainots ego. un ego ievainot,kaa mees visi zinaam, var tikai tad, ja partnerattieciibaas NEKAA, iznjemot pliku un pliekanu seksu, NAV. pilniigi pieljauju, ka tiki pamests, jo sievietes aciis, tu nebiji speejiigs vinjai rampaaties liidzi attiistiibaa. i pareizi, es dariitu taapat.
nodeviibu gan te nekur neredzu. atbriivoshanaas no enkura kaklaa un neveeleeshanaas taadu liidzstaipiit, nav ne nodeviiba, nedz nosodaaams pasaakums.
p.s. peec teksta, redzu,ka tas neklapee kopaa ar virsrakstu,ko pats kraapshanas fakts, nav nekas cits kaa plikas aizdomas. izmainjas "seksa tehnikaa"/reaali iespaarda shitaa peerle:DDD! / veel nav nekaads arguments.
galu galaa- arii vibrators nedtraadaa kaa tu. :D
MrJones Nu aciimredzot skukjis ne ar to galu domaajis... gadaas... bet klau tagad tak netaisiisim kaunu visai viirieshu dzimtai... kas bijis bijis!
Instigater
Lapsu_aaci, tas ir cēlonis, un es viņai pateicu, ka var būt brīva, nevis otrādāk. Man neinteresē tā daļa, kas saistās tieši ar pašu krāpšanu, bet gan tā daļa, kāpēc sāp tikai tagad!
picolo1964, jā bija daudz labu lietu un par šīm attiecībām citādi esmu ļoti pateicīgs. Draugiem info pienāca caur viņu draudzenēm, pie tam atļāvās viņi to pateikt tikai tad, kad manas attiecības jau bija cauri.
Jā, meitenes te ir foršas! ;-)
lapsu_aacis
un kaa ellee,lai te kaads zina,kaapeec ragu uzlikshanas fakts tev kaa zirafei aiziet tikai peec 2 gadiem??? kaa mees varam zinaat,kaadaa celibaataa vai tieshi otraadi- mauciibaa, tu esi shos 2 gadus pavadiijis, ko esi dariijis, kaa dziivojis, kaadas ir /nav bijushas tavas attieciibas? ibio, te ir PA,nevis psihologa kabinets un ,ja tev tie ragi TAA kremt, ka elpot nevar un kraaans atteicies darboties, nu,baac, velcies pie aarsta ar diplomu, nevis njunnjaajies virtuaalaa videe, ceriibaa,ka atradiisies otrs tads pats un juus vareesiet pa chomski pieliet muuli un izchuraat savu MEGAsaapi!
joptvai, ja tu shitaads sunjanagla peechaa, esi arii dziivee, es nebriinos ,ka tev uzlika ragus,man JAU no tevis metas pumpas un es tevi pat redzeejusi neesmu! :)
Richin
Tu esi vispār normāls vecis? :DDD
Vēl paraudi.. ``un par šīm attiecībām citādi esmu ļoti pateicīgs`` vienkārši wtf?
Nu nezinu kā ir ar tevi, bet mani sievietēm ir jānopelna.. ;)
JurisK Tad tev ir labi draugi, nevis klachu baabas! Nenjem pie sirds, paaries! Laikam tomeer bija jauka meitene, un 7 gadi ir pagarsh laicinjsh:) Cik esmu noveerojis pie jaunajiem, muusdienaas meitenes ir nepastaaviigaakas kaa puishi. Puisis biezhi vien gribeetu stabilitaati, meitene veel aizvien meklee - varbuut patraapaas kas labaaks. Ja es teiktu, ka puisim nav jaaturaas pie vienas alinjas, liela dalja sievieshu buutu pret. Un, ja es teiktu, ka meitenei jaaturaas abaam rokaam pie viena kocinja, nevis jaagraabstaas kaa aklai pa mezhu, juus arii buutu pret:) Nezinu, esmu par vecu, lai jaunos maaciitu!
Neratnais
Paska kā lapsis ārdās:D Laikam kādu sirdz stīgu aizskāri:DDDDD
Pārāk personiski uzņēma:DDDDD
wanderer
patiešām interesanti, kāpēc dažas bābas tā trako, pie tam pilnīgi netēmā.
laikam kaut kas sāp:)
evelina37 Tādēļ,ka kamēr viņa bija līdzās nedomāji par krāpšanas faktu,bet tagad Tu par to piedomā,un tādēļ arī sāp,bet paies laiks,un rimsies sāpes.
Just_ Tev gan labi "draugi"! Kā tev izdevies tādus sameklēt, ne domādams neizdomāsi. Bet pieņemsim, ka meitene tiešām tevi krāpusi. Man domāt, tagad sāp tāpēc, ka vēl neesi viņu "atlaidis" - septiņi gadi ir diezgan daudz. Ir dzirdēts, ka pilnīgai aizmiršanai ir vajadzīgs tieši tāds pats laiks, kāds pavadīts kopā. Tu vēl joprojām visu analizē, pārcilā - to es labi saprotu. Un, ja atļauts, tad es gribētu kārtējo reizi pateikt, ka jauniem, dumiem radījumiem (tev, ja arēķins pareiz, bija tikai 19, kad sākāt šito būšanu) nevajadzētu likties kopā un gadiem ilgi spēlēt mammu un tēti. Bērniem rotaļas ātri apnīk.
dominija Toč, aizej sadod tiem drauģeļiem pa muti! Viņi to pelnījuši un pašam akmens no sirds nokritīs...
amis1971 Tad Tev ir baigi lēna smadzeņu darbības refleks uz zaudējumiem. Skaties kad pēc trim gadiem atcrēsies kas ir seks un kur noliki1991 gadā tēva mašīnu.
violinn
Man izklausās, ka Tu sevi atgad moki. Un tas, ka draugi vēl ko pasaka, liek sajusties pavisam draņķīgi, kā durikam./atvaino/
Kāpēc tikai tagad? Visu laiku jau bijāt kopā, nevajadzēja par šo domāt, tagad - viss kopā.
Cuba1977 draudzenes nāk un iet... emocijas vnk jāpieskaņo ritmam (jāpanāk līdzsvars), tad arī "draugi" atslābs un sāpes izzudīs.
[never]
Vispirms kaartiigi padomaa vai tie ir draugi, kas regulaari meegjina musinaat TEvi uz shaadaam domaam?!
Otrkaart - iesaku sevi ar kaut ko nodarbinaat, lai nav sevi jaazjeelo.
Kas bijis, bijis, atstaaj to pagaatnee un droshi soljo pretii naakotnei...
Tessa
nelasiiju viedokljus,daudz burtu.
krapshanas fakti bija?
meitenes aces bija piere,kadas filmas vareja paskatiities,esot prom?kadu gramatu arzemju nafik tak vareja izlasiit,budama viena?nu tas ta-pienjiemumi.
vai uz majam zvaniija kads kekss un auroja klausule Ai vont ju nau,bebi?
un tu to dzirdeji?
ja arii ta butu,esi vecis.un beidz punjkjoties.
Dexta Mans viedoklis ir tads-Tu vinu mileji,un toreiz vienkarsi pieveri acis. Tagad sap tadel, ka nevari sev piedot, ka toreiz ta visu to atstaji.
Instigater Labrīt, rīts gudrāks par vakaru. Prāts arī skaidrāks. Taisni vai riebj lasīt, ko vakarā sarakstījis.
Lucy
Nu nebiji Tu viņai īstais,kas tur nav skaidrs.
Meitene satika savu princi un ir laimīga.
Pirmā mīlestība nekad neizdzisīs,tas ir uz mūžu
nākamās atbildes
| Atbildes 1 līdz 20 (kopā 40) | nākamās >> |
