Kā iemācīties uzticēties vīrietim?
Jau kādu laiku satiekos ar cilvēku, kuram pagātnē ir neskaitāmas mīlas dēkas. Tas nav mans pieņēmums, viņš pats atklāti ir atbildējis, ka mīlas dzīve bijusi vētraina. Tagad esot iztrakojies un jūtot, ka vēlas nopietnas attiecības.Jautājums, kā lai uzticos, kā lai noticu, ka tas viss ir palicis aiz muguras un, ka nepienāks mūsu attiecībās brīdis, kad viņam atkal gribēsies uzsākt dēkas?
7_jeeri vecmeitu klasiskaa neiroze! :))
marocco Uzticies kā jūti pati. Bet cilvēki nemainās.
nakc man jau šķiet, ka katram dzīvē ir tas iztrakošanās periods. Ideāli ja tas ir jaunībā nevis pēc 40. Citam tas pāriet ātrāk, citam vēlāk, citam nekad nepāriet ;)
KONSUL
Esmu liela optimiste, patiesham un ticu labajam... bet! Izbaudi laiku, kuru esat kopaa un neplano parak lielus planus uz ritdienu:)
Cilveki, protams, mainas parasti pec loti smagiem dzives luzumiem/krahiem/dramam.... vai, ja nu pekshnji satiek APBRINOJAMU cilveku, tadu kuraa atrod sevi! Tadaa limeni, ka aizmirst par parejo pasauli, bet tas notiek loooti reti!!!
JurisK Tieshi shinii zinjaa cilveeki mainaas gan! Ja nu vieniigi taa meitu mainiishana nav vinjam kaadas galvas kaites deelj, tipa kaa donam Zhuaanam bija. Viirietis beidzot saprot, ka kvantitaatei nav galiigi nekaada sakara ar kvalitaati un to, ka pastaaviigas attieciibas ir daudz labaakas. Cerams, ka tu vinja ceriibas nepievilsi:)
neatlaidigais
Neviens normāls vīrietis nekas nelielīsies sievietei par savām mīlas dēkām, lielās tikai tie, kuriem vispār nekas nav bijis, un kuri tikai tēlo no sevis seksa un mīlas gigantus...
Bet vai tādam vīrietim var uzticēties??? ...........
amazone33 Ja skhiet,ka nav iemesla vinham uzticeeties,bet tomeer tu to dari,tad tu pacel sho cilveeku uz lhoti augsta pjedestaala,tu vinhu audstu noveertee un tad ir gandriiz neiespeejami,ka vinsh vareetu gribeet nokrist no shii augstuma.Un,ja vinsh tomeer kritiis,tad nekad sev to nepiedos.
kritejs
A Tu esi tas tikumības paraugs? :))
Ir zināmi šādi gadījumi, bet tad tas ir sajūtams un šādi jautājumi nerodas. No otras puses reti kuras attiecības ir līdz nāvei.
Luusila nezinu nevienu gadījumu dzīvē, kad meitu ģēģeris būtu savus (ne)tikumus atmetis. Kad sākas potences problēmas, tad gan- laikam aiz kauna- vairs īpaši aiz perimetra līnijas neskraidelē.
AIVIITE
Vai vispār ir kādas attiecības ar garantijām?
Kāpēc šīs attiecības neizmantot kā labi pavadītu laiku- cik būs, tik būs, būs labi.........Nu tas tādā gadījumā, ja kopā būšana ir forša::)))
p_p
Kā jau te minēja, nevienas attiecības nav ar 100% garantiju.
Tāpēc neiespringsti uz nākotni, bet izbaudi šodienu - šodien taču tu viņam uzticies, vai ne?
TESSAN ;))...es pati brīžiem sev neticu,kur nu vēl citam....:))))
riks nav spiesta lieta mācīties.
Chantilly
Nav ko prātot!Ja jūti,ka čalis ir tā vērts,ka vari ar viņu labi pavadīt laiku,tad pieņem viņu tādu,kāds viņš ir.
Nav svarīgi ,cik ilgi.Esi gatava tam,ka drīz šķirsieties!Sagatavo sevi un daudz nepārdzīvo!
karsta34 nu tu tak vari teikt ka uzticies bet uzticēties nevar nevienam
<< iepriekšējās | Atbildes 21 līdz 35 (kopā 35) |
