Kā pareizi rakstīt iepazīšanās anketu?

Labvakar aktīviem. Es te nesen reģistrējos, nav saprašanas līdz galam. Godīgi uzrakstīju, ka nu mācēju. Nekā liekā, nekā pārspīlēta . Nu tā, kā jau pienākas , jā patiešām vēlos satikt normālo vīrieti bez vipedroniem. Tikai kaut kas nav kārtībā, jo visu laiku raksta vīrieši, kam galīgi nederu es pēc viņu anketām, un kas galīgi neder man, jo neatbilsts tam prasībām, ko uzradīju es savā anketā. Nu tad, lūdzu, pamāciet mani, kam ir pieredze, kas būtu jāuzrada, lai ir pieklājīgi un saprotami, citādi nejūtos labi, negribu aizvainot cilvēkus, visu laiku atsakot , bet tajā pašā laikā paliekot gribot. ))))))))))))))))) Lūgums šo neuzskatīt par slēpto reklāmu, bet saucienu pēc palīdzības. Paldies.

ABELZIEDS      Seksu te uzreiz prasa. Vairāk neko. Ja vēlies ko nopietnu vai meklē vīrieti ģimenes veidošanai - šeit neatradīsi.

locitajs      a kur bilzhuks,ko na???

Mandarin      :DD Kamēr visi gribētāji nebūs uzskatījuši par pienākumu Tev uzrakstīt un uzaicināt uz kādu kaislīgu vakara pavadīšanu, neatkarīgi no parametriem un Tavām vēlmēm, tāpat nebūs miers :) Tā kā, nomierinies un pārdzīvo šo uzbrukumu vēsā mierā. Un atteikumi te tiek bārstīti pa labi un kreisi, tāpēc Tev nav jājūtas nēerti :)

Torpedo      Nedomaaju, ka viiriesi lasa sieviesu anketas - paskataas bildi un izlemj, vai rakstiit vai nerakstiit. A ko vinja tur sarakstiijusi - tas viss prieks kakjiem :D

IIIAngelIII      Es gan lasu anketas :p

Tessa      man domat,tekstam ir jabut aptuveni shadam:
SOS ir parasti izmanto aprakstu starptautisko Morse kods briesmu signāls (· · · - - - · · ·). This distress signal was first adopted by the German government in radio regulations effective April 1, 1905, and became the worldwide standard under the second International Radiotelegraphic Convention, which was signed on November 3, 1906 and became effective on July 1, 1908. Šis briesmu signāls pirmo reizi pieņēma Vācijas valdība radio noteikumu efektīvu aprīlis 1, 1905, un kļuva par pasaules standartu saskaņā ar otro starptautisko Radiotelegrāfa konvenciju, kas tika parakstīts 3 novembris, 1906 un tas stājās spēkā 1.jūlijā 1908. SOS remained the maritime radio distress signal until 1999, when it was replaced by the Global Maritime Distress Safety System . [ 1 ] SOS is still recognized as a visual distress signal. [ 2 ] SOS palika jūras radio briesmu signāls līdz 1999, kad tas tika aizstāts ar Vispasaules Jūras avāriju drošības sistēmas . [1] SOS joprojām ir atzīta par vizuālo briesmu signālu. [2]

From the beginning, the SOS distress signal has actually consisted of a continuous sequence of three- dits /three- dahs /three-dits, all run together without letter spacing. No sākuma, SOS briesmu signāls faktiski sastāvēja no nepārtrauktā secībā trīs dits / trīs dahs / trīs dits, visi darbojas kopā, bez burtu atstarpēm. In International Morse Code , three dits form the letter S, and three dahs make the letter O, so "SOS" became an easy way to remember the correct order of the dits and dahs. In International Morse Code , trīs dits forma burtu S, un trīs dahs padarīt burts O, tā "SOS" kļuva viegls veids, kā atcerēties pareizā secībā dits un dahs. In modern terminology, SOS is a Morse "

Tessa      talak.Populāros izmantošana, SOS kļuva saistīti ar frāzēm kā "saglabāt mūsu kuģis" vai "glābt mūsu dvēseles."
Glabt Musu Dvseles var iekrasot. ar flomasteri.

ahman      Sāc ar savu bildi!:)

riks      «vēlos satikt normālO vīrieti.»
ja tik droši raksti noteikto galotni un vienskaitli, tad zini, ka viņš (normālais vīrietis) viens vienīgs.
tad jau droši vien arī zini, kurš viņš i.

valduna      labaak neraksti neko te citu kaa seksu nedabuusi ,taapat iekakaas dveeselee,pabradaas un aizies.

Ingaxx      Nu kā - anketā pusplikā bilde, pieraksti, ka gultā esi bargā kundze, naudas Tev kaudzēm, bērnu nevar būt (ir spravka!), garderobē tikai mini svārki plisēti un kurpītes visas uz 11 cm papēža, ir savs auto, kautkāds lielais džips, kuru Tu bezgalīgi alksti uzticēt vadīt kādam labam un atsaucīgam vīrietim, kurš, vēlams, ir precējies... Domāju, ka panākumiem vajadzētu būt!
Nu uztaisi šovu tak te, kas Tev grūti, vai? :)

cirteejs      Nu gan- pati precējusies, bet precētus vīriešus sauc par dīvaiņiem!!!

selnija_      Divaina saruna. Ko autore beigās grib visiem pierādīt? Un vai vispār vajag kādam kaut ko pierādīt? Manuprāt nevajag. Apzināties sevi un dzīvot laimīgi!
Es gan tā nebūtu nopūlējusies tik garus komentus rakstot.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu