Kādai jābut cilvēku privātajai dzīvei, lai veidotu kādus tur "klanus" iepazīšanās portālā???

Stundu lasīju, neko nesapratu, ja nebūtu paris komentētaju, tā arī nesaprastu kas ir "rudā lopa klans" un kas ir "jaukais pārītis". Varbūt tieši šādas tēmas administrācijai būtu jādzēš? Te nav kaujas lauks un savu ambīciju uzturēšanas vieta, bet IEPAZĪŠANĀS SAITS!!! Ļaujiet normāliem cilvēkiem atpūsties.

man_ir___labi      ko tu slimiem padarīsi..ja viņiem te ir labi un šī vide ir kā sanatorija, vai tad žēl?:)))

malvine13      kur taadi ir, neredzeeju...

Silver      Nu apmēram tādai pašai, kā tiem, kas stundu lasa tekstu, kas viņiem nav saprotams, nav viņiem domāts, un pēc tam vēl par to visu sacepas un uzsāk bezjēdzīgas diskusijas :)

BUS_INTERESANTI      Duma meitene, modelīt esi:D Kāda privātā dzīve, viņu privatā dzīve ir citu cilvēku dzīvju izdzīvošana, to pētot pa atslēgas caurumu, aprakstot un appušķojot, savas privātās dzīves nav!:(
Nelasi, dzivo:)))

dranaja_duda      nu lai iepazīties nav jālasa PA un DG, nav jau obligāta programma :) bet citi varbūt tieši izklaidējas ar šiem klāniem un intrigām... katram savs

Skaidrite_Leeninna      O, Silvers atgriezies:))

cilveex      Klani veidojas JEBKURĀ forumā. Vari to ņemt kā aksiomu.
Galvenais jau ir tas, ka augsti toņi, bet ja varkas temperatūra tāda, tad smertnie ienaidnieki un klani da montegiji ir neizbēgami.
Stulbi? Bet protams!

Lorrett      Modelite nav tik dumja, teiktaja liela daļa taisnibas:: viņiem ir skaudība, vientulība, neapmierinatība ar savu pelēko dzīvīti, nelabo sekss vai tā neesamība, kas tad vēl cits atliek, kā sūkāt kaulus veiksmīgākiem vai vienkārši spilgtākiem cilvēkiem?!
Piekrītu dranaja_duda.

Lorrett      cilveex Tu uzskati, ka tas piestav normalam cilvekam, tā uzvesties publiskā portālā??? Ja esi par ko apbižots, iekrāme pa purnu, uzraksti vēstuli, bet šādi, pazemo tikai sevi, savus tuvinikeus, jo lasa daudzi, komentē tikai maza daļina, un no tiem liela daļa ir ``komandas locekļu``. Izskatās stipri nožēlojami.

Stulbaa_stulbene      kaut ar esmu veca oho mēbele, neesmu pamanījusi ne kaut kādus tur klanus, ne ko zinu par kādiem pārīšiem... tb nelienu tur, kur man nav interese līst :)

lapsaacijs_albiins      lapsaacija vietaa ,uz sho MEGApeerli, atbildi jau ir sniedzis Silvers.

:)

par to iepaziishanaas saitu, atljaushos nepiekrist.
un gjeni(T)aalajai topsika autorei kaa argumentu ,iebaaziishu purnijaa, vinjas pashas ceptaas teemas, no VISIEM vinjas nikiem. :)


jautaajumi ir?

pride      ātrumā izlasīju klauni, bet paši jau vienmēr visu saveidojam, tēlnieku un to talantu cienītāju jau mums šeit netrūkst...

Balvina      Nu ne tikai iepazīšanās portākls- IZKLAIDES, katrs var atrast kaut ko priekš sevis`::)))

impotents      Taada taa arii ir,privaataa dziive ieksh oho..

Flints      "Modelite"! Ja vien Tu zinātu, kas ir vampīters un viena karasa locekļi, Tu šādus maldu ceļus nestaigātu... :-)

porcelanaEngelis      Divi nav klans, klans ir vcp un rudaa!)

cippa      O, Silvers atgriezies! :))) kur biji tik ilgi?

flesh      bez tiem klaniemte butu stipri garlaiciigi, bet ja garlaiciigi tad nav ksutiibas, ja nav kustiibas netiek pastutitas statistikas, tas noziime ka bizness ierusees.. :) luuk arii viss...uznem to ar humoru...oho ir tikai dziives siikums :)

dolce_no_pasaran      aber mani interesē kāda ir cilvēka privātā dzīve, ja tas veltī veselu stundu kaut kādas huiņas lasīšanai da vēl topiku par to iepostē?

Daidzina1      Taa jau nav obligata literatura!!
Lasi to kas interese un patik!!:)

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu