Šivas centrs
Gribējās pajautāt, vai starp visuzinošajiem oho guru ir kāds, kam ir bijusi vai ir saistība ar Šivas centru. Gribētos saprast, kas tas par iestādījumu.Tas ir kaut kas nopietns, vai kārtējais naudas savākšanas kantoris?
Ps. Nekā personīga :)
Sorcerer
Nu nevajag kāpt cilpā ar šivām un citām eksotiskām mācībām. Ir nācies sastapt cilvēkus, kas pēc tādas nodarbes, kur slēpjas okultisma un sektantu perēklis, cilvēks zaudē kā savu gaišo garu, tā arī nokauj miesu.
Vajag atcerēties šādu lietu kārtību, kad ir 3 galvenie pamatspēki Augstākie Debesu Tēvam, kā Gaismas, Pelēkie un Tumsas jeb Kārdinātāja.
Šiva pieder pie cienījamiem visnotaļ Augstākiem Tumsas jeb Kārdinātāja Spēkiem. Tic tam kāds vai ne, tā ir privāta darīšana. Reiki pieder pie Debesu Tēva Augstākiem Pelēkiem Spēkiem. Kristietība kaut arī sakropļota kropla genoma tautām līdz absurdam, kur 30 % patiesību, lai pārējie meli izskatītos vareni, pieder tomēr pie Gaismas Augstākiem Spēkiem. Varētu to sadalījumu turpināt. Kaut vai joga ir piederīga pie Tumsas Augstākiem Spēkiem, kaut gan to dažas tehnikas elementi ir izmantojami, ko zina skolotājs, kas to prot nolasīt no energo informatīva kanāla, kurā tas darbojas.
Valsts un reliģija sadalītas, vai tas ir labi. Katrā gadījumā kāda reliģija un konfesija? Kad iet runa par kristietību, tad Debesu Tēvam ir atzītas ar visiem zināmiem trūkumiem pareizticība un katoļu konfesijas, pārējiem garām, kaut arī tie kliedz cik jaudas, kā mormoņi, baptisti, jegovisti, luterāni...., kad tie ir pareizie. Valstis nošķir reliģisko klātbūtni tāpēc, kad nav vairs nekāda šķietama kontrole baznīcai, tās pārstāvji ir ignorēti, tāpat arī Debesu Tēva Likumi, kuri nav tīkami. Kad cilvēkam nav ticības, tad tas ir tikai tukša čaula ietērpta miesas apvalkā. Daudzas lietas te nav vērts pat apskatīt, kad ir cilvēkam pienācis izpirkt savus karmiskos un laicīgos grēkus, tad tas sāk atcerēties Debesu Tēva Augstākos Spēkus, bet kuru varā nokļūs tā gars, tam ir dažkārt vienalga, kad tikai tam ir labi
2010-06-11
orange
* jogas nodarbības augstā līmenī, telpas tīras, klusas, mierīgas. 5 Ls par nodarbību. Grūti izvērtēt, vai tas ir dārgi :) tik pat cik kino biļete.
* Alex_Jones (2010-06-11 12:10) viedoklis >>> pirms diviem gadiem konsultējos par homeopātiskā līdzekļa lietošanu: Šiva ar mani runāja latviski.
* Šivu zinu jau gadus 15+, respektēju mērķtiecīgo darbību kas vērsta uz biznesa attīstību.
P.S. Krišnaīts Ruslans Naruševičs vēl ir kompetents jyotish speciālists. Bet "pilnu paketi" kā Šivas centrs neviens nepiedāvā.
2010-06-11
sahadza_jogists
patiesam guru būtu jāmaca bez maksas - savi sekotāji
Par "vēdiskās" sistēmas izmantošanu var palasīt KOB izdotu grāmatu
http://www.scribd.com/doc/44420818/Vera-i-Mera-KOB-VP-SSSR
Что получится из такого “Ведического Социализма”, где первенство суда отдано Волхвам и Духовным Учителям, а не совести, через которую Бог непосредственн
1086; обращается к каждому индивиду? — Получится демонизм, аналогичный ветхозаветно-та&
#1083;мудическому сионоинте
2010-12-30
sahadza_jogists
Где-то в цепях параметры — цепях преемственной передачи истинных Знаний от Учителя ученику — произошел перехват преемственност
1080; демоническими личностями и узурпация доступа к Знанию со всеми вытекающими из этого факта последствиями
2010-12-30
Tiina_loa o-izrādās Shiva augšāmcēlies un iemiesojies jau(tjipa inkarnācija)...Ko tik neuzzināsi../izlasot Easy_me komentāru/. 2010-12-30
Tiina_loa ..bet ta mūsu Shiva tāds tīri glīts vīrietis būtu.Ja ieliktu savu bildi oho- meitukiem patiktu:)/ secinājums pēc centra mājaslapas apskates/:) 2010-12-30
| << iepriekšējās | Atbildes 21 līdz 26 (kopā 26) |
