Sieviete vīrietim kā enkurs kugim?

Dienas gudrība-sieviete vīrietim kā enkurs kugim. Vai vīrieši meklē ostu,kur noenkuroties? Dzīves jūrā labi papluinīti?

animato      Atkal karojat?

lirica      Un vīrietis sievietei kā akmens kaklā.

Elizabete1957      :DDD

Palomino      Interesanti, kad tiek likti lietā uz kuģa esošie glābšanas riņķi... /aizfantazējas

skvo      Palomino, kad "ūdens smeļas mutē":))) Tad parādās pie anketas - precēts bet nedzīvojam kopā - tas nozīmē ,šamējs uz glabšanas riņķa:D:D:D

jankins90      un auroram bij trīs enkuri:DDDDDDDDD

Flints      "Skvo"! Labi sacīts, labi... :-)))

flesh      ..ka enkurs kugim..kaa akmens kaklaa...tad ko jus te darat vispar :D sledzam bodiiti ciet :) un visi bus laimigi un apmeirinati

niten      tad nav ista ja ka enkurs... dzive vis mainas jamainas ari pašiem, gimenes dzive jau ari rezultatus var sasniegt... pieci berni milziga maja tas ir labs rezultats un te kareiz sievietei laikam ir kautka jaatbalsta tiri morali ka dfavai to vajag nav ko sedet te oho un komentarus rakstit :)

mei_bi      Bet netiklības novēršanas labā lai katram ir sava sieva un katrai sievai savs vīrs. Vīrs lai izpilda savu pienākumu pret sievu un sieva pret vīru. Sievai nav noteikšana par savu miesu, bet vīram; un tāpat vīram nav noteikšana par savu miesu, bet sievai. (1.Korintiešiem 7:2-4).
Namu un mantu manto no vecākiem, bet sapratīgu sievu no Tā Kunga. (Salamana Pamācības 19:14)
Laulība lai ir visiem godā un laulības gulta neaptraipīta, jo netiklos un laulības pārkāpējus Dievs sodīs. (Ebrejiem 13:4)
...”katram no jums būs savu sievu mīlēt kā sevi pašu, bet sieva lai jūt bijību pret savu vīru.(Ef.5:33).
"...ikkatra vīra galva ir Kristus, bet sievas galva ir vīrs, bet Kristus galva ir Dievs." (1.Korintiešiem 11:3).
... „Mozus jums atļāva šķirties no savām sievām jūsu cietsirdības dēļ, bet no iesākuma tas tā nav bijis.
Bet es jums saku: kas no savas sievas šķiras, ja ne netiklības dēļ, un prec citu, tas p ā r k ā p j laulību; un, kas atšķirtu prec, tas pārkāpj laulību.” (Mt.19:8,9)
Skaista sieva bez savaldības un goda ir kā zelta gredzens cūkas purnā. (Sal.pam.11:22).

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010