Interesanti - vai citiem arī te ir sava "slepenā" simpātija? Man ir.

Jautājums vairāk večiem domāts.

kokote      atkal cilveex labi pateica...un ne tikai viriešu dzimtes...ir tādu cilvju kopums te ar kuriem neesmu pat sazinājusies, bet radījuši interesi ar saviem tekstiem attieksmi, ar kuriem labprāt realitāte paterzētu pie vīna glāzes un kamīna kādā ziemas vakarā..

magonesvakara      Un ko Tu klusē, pasaki viņai, ka viņa tev patīk.

darkblue      man patik oho:):):)

perle1941      Kāpēc interesanti tie kungi lielākoties neliek savas bildes anketās, vai viņi varbūt domā,ka mēs te esam kā tādas ekstrasenses ar pārdabiskām spējām uzburt viņu sejas pantus un noreaģēt -būs derīgs vai nē, vai nu ieliek ne savu ,vai arī jaunības bildi! Cien.kungi-kaut kādai kārtībai taču jābūt ,vaine?Labojaties!

riks      ir slepenaas, ir atklātas. so what?

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010