Vai vīrieši, kas "aizķērušies" iepazīšanās portālos, kļuvuši attiecībām nederīgi?

Man liekas, ka tie vīrieši,kuri iebriduši iepazīšanās portālos un aizķērušies(šeit sieviešu ļoti daudz)ir tā apjukuši,ka nopietnām attiecībām reālā dzīvē ir kļuvuši nederīgi.

kokote      Nu cik var malt vienu un to pašu: oho - mirklis atpūtai...iepazīšanās ir tikai viena no opcijām... un cilvēku mērķi mainās te atrodoties (pieredze) ...katrs kā grib tā atpūšas...

Tessa      nezinu par citiem iepaziishanas portaliem,bet pieljauju,ka visur cilveki izklaidejas un tikai tad doma,ko dariit ar to,kuru ir it ka atradushi.
un,ja nav atradushi,izklaidejas talak.

Elizabete1957      Tessa :))) pateica jau....dzīve progresē, mainās visās jomās...gribam to mēs vai nē, līdz ar to arī cilvēku savstarpējo attiecību modelis mainās ...daži spēj to pieņem , bet daži nē...no tā jau un rodas tā lielā atšķirība mūsu attieksmē pret vienu un to pašu jautājumu.....

jancis74      Tev ir taisnība daļēji, tikai ATTIECĪBĀM REĀLAJĀ DZĪVĒ nekļūt nederīgi, tādām vai cilvis ir gatavs, vai nu arī nav.....tobiš....ar šo interneta vidi tas ir maz saistīts ....nu tas tā :))

SP69      Drīzāk - ja paskatās uz beibēm, kuras, spriežot pēc nikiem, te tusē jau gadiem, tad TE (un , man domāt arī citos līdzīgos saitos), neko _tādu_ nemaz nevar satikt. Max - nogrūzties vai iztērēt naudu (ļauties izslaukties) uz kādu cacu. Vai abus kopā.

Metida      Ko tie veči vienmēr var cepties par to, ka beibes kādu grib izslaukt....

Simpsons      Man skiet, tu jauc ceelonus ar sekaam anyway TG/AM

baluba      :) cepas tie kuri netiek izslaukti :))) ...

Aivars001      Pilnībā nepiekrītu..

Metida      Nu ja par tēmu...iepazīšanās protāls jau nu nav gluži "tiešais vads" pie izsapņotās ābola otrās pusītes. It`s just fun & excitement. Protams - ja nu mega mīla pagadās, bet tā tomēr ir mikroskopiska iespēja. Patiesība ir tur ārā...kā vienmēr :)

Ivans_neBargais      Vai sievietes, kas "aizķērušās" iepazīšanās portālos, kļuvušas attiecībām nederīgas?
Man liekas, ka tās sievietes, kuras iebridušas iepazīšanās portālos un aizķērušās (šeit vīriešu ļoti daudz) ir tā apjukušas, ka nopietnām attiecībām reālā dzīvē ir kļuvušas nederīgas.

/sory par spamu/

Chantilly      ..ha!!..visi,kas šeit ....atrodamies-esam nekam nederīgi!!!

SP69      jā. pilnīgi visi un pilnīgi nederīgi!
tieši tas, par ko es te runāju :) :D
viss. tagad šai sakarā varētu pa vēsam alum. vai arī (paskatos plkst - labāk kapiju ar sierbulciņu).

Mark0      protams - šamiem uz profilenēm, blakus *oho*, vēl vajag drukāt *apjukušais*

sratsap      Tēmas jautājums izklausās kā apgalvojums :). Man kā čalim tomēr kreņķīgi, ka kārtējo reizi "pie visa vainīgi vīrieši" :))))))
Nu labi, tas ar manu sakāpināto taisnīguma izjūtu tikai tā droši vien liekas :)))

Poplovs      Nu jau Tu runā, kā pieaudzis cilvēks, visnotaļ prātīgs secinājums. Tikko vīrietis ielogojas kādā iepazīšanās portālā, tā viss, norakstāms utilizācijai. Nav derīgs pat atkritumu maisa iznešanai, par visu citu nemaz nerunājot.
Īsti vīri šādos portālos nesēž. Īsti vīri gulšņā uz dīvāna, skatās hokeju un kliedz- "sarauj, sarauj" un " vecen, atnes vēl alu, man beidzās"

Cuba1977      ja kautkas liekas, un pie tam vèl par citiem, tà ir skjietamìba...;)

Anew      Domāju, ka arī OHO vidē atrodas pa kādam retam indivīdam, kas grib un spēj veidot stabilas attiecības reālajā dzīvē. Saskarsmes pieredze un pieejamo (lasi-dabūjamo un noprovēto) sieviešu daudzveidība tikai palīdz labāk izvēlēties attiecībām to sievieti, kuru gribētu uzskatīt par savējo ilgtermiņā.

Abby_      Nepiekrītu, ka palikuši nederīgi nopietnām attiecībām. Varētu teikt palikuši pat rūdītāki savā izvēlē.

cilveex      Jā, riņķa dancis bieži paņem savā inercē un aplami būtu domāk, ka tikai vīriešus.
Tikai nedomāju, ka "apjukums" tur pie vainas. Pie jauniem randiņiem pierod tieši tā pat kā pie regulāra, vienveidus seksa. Tas vairs nav nekas īpašs. Vienkārši kārtēja vajadzība.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu