vai jājūtās vainīgai par to, ka mīl?
Gribu jautāt vīriešiem (jauniem un veciem)-vai ir jājūtās vainīgai otra priekšā, par to, ka tu mīli cilvēku, par viņu uztraucies (neiet runa par kontrolēšanu), centies visādi darīt viņam labu, bet izrādās , ka tas viņu apgrūtina. bet sirdij jau nevar pavēlēt un ,ja cilvēku mīl, gribās dot viņam visu labāko. vai tiešām nevienam vairs nav vajadzīga mīlestība?Smaidona Mīli pa gabalu,uzbāzība vienumēr apgrūtina.
piekraste Nu pēc gadiem skatoties vajadzēja jau tomēr sapast, ka šajā dzīvē vienpusēja mīlestība neko daudz nedod.Tā arī ir, ka apgrūtini otru un liec viņam justies nelāgi, jo redz es Tevi mīlu un visu dodu, bet Tu man pretīm neko.
cilveex
Mīlestības un mammisma krustojums dažiem vīriešiem uzdzen šermuļus, savukārt citiem tas ir īstais attiecību modelis. Tavs mīlas objekts ir no pirmajiem, man domāt.
Ko darīt? Pievaldīt mammismu un atstāt mīlestību. Mammisma parpalikumus var veltīt, par piemēru, bernam, ja jums tāds ir, vai kādam mājlopam, pat vairākiem, ja šīs īpašības mārža tik liela, ka ar vienu lopiņu nepietiek.
Es pat bez sarkasma.
Digital_Bath Sirdij nepavelesi ta gan... vairs neko nepateiksi :)
cibrice mīlestība nedrīkst būt uzbāzīga un apgrūtinoša...tas atgrūž...pacenties apvaldīt savas aizbildnieciskās vēlmes...jo pati būsi atturīgāka,jo lielāka iespēja,ka Tavs mīlas objekts pats tieksies pie Tevis...:)
violinn Mīlestība nav apgrūtinoša. Apgrūtinošas var būt kādas rīcības. Tā pati visulaiku uztraukšanās, labadarīšana. Par daudz, acīmredzot. Var sajusties kā tāds bēbis un palūgt, lai liekas mierā:D Vainīgai nav jājūtas, kaut kas drusku jāpamaina rīcībā.
rou ir smagi pamainīt rīcību.. laikam tas tomēr aŗi nāk no ģimenes... man aŗi ir pierasts, ka visu laiku par ka`du uztraucioes, jautā kā iet utt... un šādu modeli manī ir iepotējušio večaki, tādu apt modeli pielitoju pret otru.. svaukārt ja viņš nav pieredzējis savā ģimenē, savās ieepriekšējās attiečibās tādu uzvedībuy- tad viņam tā ir nepieņemamm un apgrūtinoša... diemžēl...
Elizabete1957 kas pa daudz , tas pa skādi....attiecībās vienmēr kāds mīl vairāk....ja gribi saprast kā jūtas no tavas pārliekas mīlestības tavs partneris, tad iedomājies kādu citu , kuru tu nemīli, bet viņš būtu kā apsēsts pēc tevīm.....nemitīgi uzbāztos tev ar savu mīlestību, lielo rūpi par tevi...vai tev tas sagādātu prieku ??? tagad padomā kā jūtas tavs partneris, ko tu dari ar viņu, vai viņam to vajag...?
mei_bi
Mīlestība ir lēnprātīga, mīlestība ir laipna, tā neskauž, mīlestība nelielās, tā nav uzpūtīga. Tā neizturas piedauzīgi, tā nemeklē savu labumu, tā neskaistas, tā nepiemin ļaunu. Tā nepriecājas par netaisnību, bet priecājas par patiesību. Tā apklāj visu, tā tic visu, tā cer visu, tā panes visu. Mīlestība nekad nebeidzas, pravietošana beigsies, valodas apklusīs, atziņa izbeigsies.(1.Kor.13:4-8).
Apgrūtināt var uzbāzība ar pielišķēšanos savu labumu gūšanai cilvēkam, kuru interesē cits!
valmiera1970 Atdod to vīrieti man,gan jau man noderēs,jo man ne visai veicas ar vīriešu medībām!
lapsu_aacis
nu, i kaa tu justos, ja pie tavaam duravaam , padeviiga sunja acaam, tupeetu vecis un gaidiitu,kad ta tu dosi komandu riet?!
varu dereet, peec meenesha jau ar drushkaam njirgtu un shtukotu, kaa izmantot.
gribi gaudot uz meenesi? dari taa, bet vinjam par to nekas nav jaazin.
a nespeej iztureet, nepabljaustiijusies pa pasauli, ka skraidi pakalj vecim, kuram tevi nafiK nevajag- nu tad, duj pie galvas doka, lai tavas sapi*ushaas smadzenes sakaarto.
nu a ko ta veel?!
vilaki
Šito tagad par mīlestību sauc?
Labāk paņem dzīvnieciņu no patversmes:)
ezhuks2009 ja jau pati saproti, ka viņu Tavas rūpes apgrūtina, tad kas Tev liedz mīlēt pa gabalu?
foxsi Miilēt pa gabalu ir diezgan sāpiigi.
violinn Nu nesanāk tak pa gabalu mīlēt, cilvēks jau blakus, cik saprotu. Ir jau pati aptvērusi to modeli ko ieviesusi mājās. Lai piefiksē dažas tracinošākās lietas un pa vienai atmet. Viss mainīsies un pašai būs labi.
VecmeitaARrunci Cilveex pareizi par to mammismu pateica.Tavam vīrietim nevis mamma vajadzīga,bet gan mīloša un gudra sieviete.Sekspartnere.Ar savu pārlieko rūpību Tu viņu nostādi pamuļķa lomā,it kā viņš būtu kauds kāds tizlenis,kurš neko nezin,neprot,neatceras.Ir tādi,kas to vien meklē,bet cik saprotu-šis nav tas gadījums.Radikāli maini savu darbības modeli,savādāk paliksi viena.
jasmiine11 Paarspileta uzmaniiba tikai kaitina otru,padomaa,ko vari mainiit,lai uzlabotu esosho situaaciju.
KONSUL
Mīli un liec mieru mīļotajam! /autors man nezinams/ - ļoti viedi vaardi, nekas nav sliktas, ka par uzbaazibu... + es vel noskaidrotu vai taa ir milestiba vai kas cits (apmatiba, piekershans, atkariba, utt utt.)...!:)
/nekaa personiga, kaa vienmeer/
greciga18 Atrodi sev kādu nodarbošanos,lai mazāk tiktu tās uzmanības vīrišķim! Varbūt tad šis novērtēs Tevi!
inkypinky
Nedomāju,ka autorei interesē kāda viedoklis,jo jau jautājums ir uzdots ar uzpūstām no aizvainojuma lūpām,asarainām acīm un ar uzbrauciena piešprici.
""Redz,es viņam visu,bet šis tak to pat nenovērtē! Es viņu taču mīlu,kā viņš to nevar saprast?!Pasakiet,pasakiet viņam(man),ka mana mīlestība ir tieši tas,kas viņam dzīvē vajadzīgs!""....
evelina37 Piebremzē,un kad ko vēlies izdarīt,tad nedari,un redzēsi būs labāk,jo arī liela mīlestība var nosmacēt otru. nākamās atbildes
| Atbildes 1 līdz 20 (kopā 41) | nākamās >> |
