Sievietes, jūsuprāt, kādam vīriešu "tipam" jūs patīkat?
Ķipa mačo, prātvēderam, alfonso, u.c. varinati:-)mei_bi Tipa mačo! I čo!
VecmeitaARrunci Tādiem,kuriem vajadzīga palīdzība un ļoti sirsnīgiem.Darbā visi jaunie līp klāt-ne jau tādā nozīmē,bet kā pie profesionāla helpera,tas nogurdina un aizņem daudz laika,bet nevaru atteikt:))))))))))Pašai patīg tādi bišku huligāniņi,bet neviens negadās...nezinu,kā būtu,ja būtu:)))))))))))))
Cuba1977 tà gan! es arì patìku visiem, tàpat kà "tessa", "lasminaxxl", "lirica" un citas sviestaines... :D
Bachata
oij, kaa man shitais SupernettoSupernetto niksis ir apriebies ar saviem eksistenciaalajiem jautaajumiem.
/nu tok, reti kad taa ir, bet nu jaa../
kam patiiku? visiem peec kaartas (pievienojas barinjam). cits jautaajums - vai man patiik vinji.
Pticka galva, divas kajas, divas rokas, liels P.
evelina37 Prātvēderam.
valmiera1970 Iedomīgiem ākstiem,kas uzskata sevi par pasaules centriņiem,ar īstena latvieša bikšu garumu(līdz potītei) un visnepieciešmākās ir baltas frotē zeķes sandalēs!:)
Natta visiem pēc kārtas..:))
Aizved_mani es parasti patīku vīriešiem, tādiem prātīgajiem, un veciem cilvēkiem, kas man nu ne pa visam nepatīk...žēl, bet tā viš i !:)
| << iepriekšējās | Atbildes 21 līdz 29 (kopā 29) |
