Vīrietis raksta sievietei.
Abiem anketas atvērtas ar visām bildēm. It kā jautra un abpusēji ienteresēta sarakste, pāris desmit vēstules dienā. Un tad pēkšņi sieviete uz vienu vēstuli vairs neatbild. Vīrieits gaida, gaida - nākošaja dienā uzraksta atkal. Labi, viss ok, atkal dzīva sarakste, līdz šī atkal vienu brīdi neatbild. Nu, vīrieits gaida vairākas dienas, līdz raksta otro vēstuli pēc kārtas. Atkal viss tas pats, līdz sieviete apklust pavisam. Un šis nav vienīgais šāds gadījums - drīzāk jau sistēma oho. Kāpēc jūs dievietes tik vieglprātīgi izturietis pret attiecību veidošanu, kaut kā uzsākšanu, galu galaa, kur ir cieņa pret otru cilvēku - izskatās, ka visām viss vienalga. Tikties dzīvajā arī negrib.I_am_so_ jautra un abpusēja - viss ir relatīvs, it sevišķi, ja vēl autoram šis nav vienīgais gadījums. ir gadījies neskaitāmas reizes saņemt: "ko dari? kāpēc neguli? kur dzīvo? kur/ kādā sfērā strādā? ko dari brīvajā laikā?", utmldz. un galu galā vajag jau arī aicināt uz randiņu, ja interesē, nevis tikai tukši sarakstīties. :)
Steisija Es arī nesāku vairs atbildēt uz vēstulēm, kuras tikai vēlēja katru dienu jauku dienu!!!:)
_mndvolk_ Ja viņa neatbild, tas ir zaudējums viņai pašai :) Ja tā nav, tad jāskatās sevi - kāpēc tā nav.
karsta34 nu varbūt vienkārši neiepatikies pa īstam
enderlin sarakste - baigais enerģijas patēriņš.. apnīk, aizmirstas
flesh nav ko ljerinaat..te runa par randinjiem nevis baznicas spredikiem
_perla domāju ,ka viņa nemeklēja vēstuļu draugu ,bet Tu pēc tāda sāki izskatīties...Un var taču pajautāt konkrētai personai ,bet reizēm tiešām ..neko nevajag paskaidrot...
JurisK Paaris desmit veestulju dienaa? Ko juus tur varat ljerinaat? Telefona nav? Kaa teicis lielais pasaulslavenais miilnieks, miljonu sievieshu elks A.Hitlers - sieviete jaanjem kameer karsta ar stingru roku un bez kaadaam tur pljaapaam!:))
Bachata
Kāpēc jūs dievietes tik vieglprātīgi izturietis pret attiecību veidošanu, kaut kā uzsākšanu, galu galaa, kur ir cieņa pret otru cilvēku - izskatās, ka visām viss vienalga. Tikties dzīvajā arī negrib.
--
attieciibu veidzoshanu?? kaut kaa uzsaakshana?? cienja??
man gan likaas, ka par kaut kaadaam attieciibaam un cienju var runaat tad, kad satikts dziivajaa un taa.
Kaadas var buut attieciibu uzsaakshanas, ja nav tikushies live un pat NEGRIB to dariit?
Ja attieciibu veidoshana skaitaas jauka sarakste, tad nu varbuut mazliet par daudz noziimes teik pieshkjirts virtuaalajai videi, ne?
tiritomba a Tev pateikt īsto iemeslu? :))) nevajag turēt oho divus profilus, un abus kā īstos un vienīgos. un ja ir, tad atklāt arī otra profila klātbūtni. viņa atrada Tavu otro ... un vairs netic nevienam Tavam "saldanajam" vārdam ... :p
esne kāpēc jāpiesauc visas sievietes, ja tev ar vienu neveicās??? es arī sarakstījos, bija abiem interesanti, nedomāju nemaz, ka kādreiz tiksimies. pēc dažu mēnešu sarakstes tomēr satikāmies un turpinām to darīt
kolina Es piekrītu mūsu psiholoģes viedoklim un arī no personīgās pieredzes. Man ir nopietnas aizdomas, ka tai tavai vēstuļu draudzenei iepazīšanās mērķis anketā nebija "sarakste". Domāju, ka te nav pārāk daudz tādu, kas grib tikai sarakstīties. Rīkoties, vecīt, vajag...:)))
Just_ 20 vēstules dienā? Jāaaa... sieviete noteikti beidzot atrada darbu, bet satrauktais vīrietis joprojām bezdarbniekos.
Pticka moska tu pats atradi atbildi - sistema OHO - OHO genere jums sexigu sarunu partneres, lai piesaistitu portalam. :D
neratni_stasti Jā, sarunu intesitāte grandioza, diez vai tās bija garas vēstules. Ja tā turpinās vairāk par nedēļu, tad nogurst. Un tas azarts/ interese par cilvēku [kas ir pamats tam, lai satiktos] arī izplēn. Rezumē - labāk dažas saturīgas vēstules dienā, nevis nepātrauktu ļurināšanu; un jāspēj sajust brīdis, kad aicināt sievieti satikties. Ir daudz nepiemērotu brīžu un tikai viens piemērots.
Svolocnoj
aha, galvenais pie taas grandiozaas intensiivaas sarakstes neuzdot sev jautaajumu a nah man vinu vaik pirms aicina satikties, a to var izraadiities ka ja padomaa tad atbildi neatrod :D
un tad tik muljaa leenaa garaa taalaak liidz apniik :P
Natta vienkārši sieviete ieraudzīja kaut ko tādu Tavā raksturā (ja tas par Tevi),kas viņas interesi iznīcināja..un to vairs neatjaunot,jo viņai izveidojies noteikts viedoklis par Tevi...Kamēr sieviete idealizē virtuālo draugu vai redz viņā vīrieti,ko cienīt, viņas ineterese saglabājas, bet,ja no plauktiņa pēkšņi krīt tas podiņš, tad nu saplīst..ups..! Varbūt tas kritiena iemesls bija tieši Tava neuzņēmība-jo tu neaicināji viņu tikties. Apnīk taču ar tādu sarakstīties,kas tik vārdos vīrietis, bet ne darbos.
| << iepriekšējās | Atbildes 41 līdz 57 (kopā 57) |
