vīrieši - pajoliņi

lai ari cik daudz sieviešu vaimanu nav dzirdēts par vīriešiem, kas rozā briļļu periodā liekas visnotaļ ņemami, pēc pāris gadu kopdzīves nav dabūjami ārā no mājas. Ja vel ir kopīgs bērns, pinīgi bezcerīgi tikt no veča vaļā!!! Jā viens jāklis tavā dzīvesviertā, kaimiņiem redzot, ir padzīvojis, tu viņu prom nedabūsi!!!

Adamsone      Nu ko, tauta, sameklējam paramai kādu, kas dzer un kaujas. Gan jau ka tāds kaut kur mētājas....
Jautājums būtībā ir vienkāršs - vai tu esi TIK liela muļķe vai vēl lielāka....
Jā, starp citu, varēji tautai atrādīties - kāda princese-skaistule-veiksminiece esi, ka normāls cilvēks neder.

FRITILAARIJA      nu tā - sieviete griežas te pēc padoma, bet viss, ko viņa saka, vēršas pret viņu! tā nedrīkst, ļautiņi! pareizi dara tie, kas, neizprotot situāciju, pārajutā nevis izsaka neapdomīgus "komplimentus".
/ir redzējusi Paramu vaigā /
- simpātiska, slaida sieviete un duma arī nav; ja netiek galā ar personīgo dzīvi, tas ir tikai sievišķīgi... nu bet viņa vismaz vēlas kaut ko mainīt savā dzīvē atšķirībā no daudzām, kas samierinās ar visu....

FRITILAARIJA      ...un tas jau ir apsveicami!

expert      Bāc, nu Tu tak pati esi govs, ko citu vispār vari gribēt? Priecājies, ka vecis vispār ap tevi ganās! Es pie tādas raganas dienu nenosēdētu! Ne tu jauna, ne skaista, ne bagāta, ne seksīga.. domā, ka tā ir baigā vērtība - zeķes iemest veļasmašīnā, grīdu uzslaucīt un kartupeļus izvārīt?? Nolaidies uz zemes, latvijas pelēkā sieviete.

Diaana_Niike      Ja esi vīrieti pie sevis deklarējusi, tad ir grūti, gandrīz neiespējami viņu dabūt prom. Bet pavisam neiespējami tas nav, tikai prasīs laiku, nervus un izdevumus. Ja neesi deklarējusi savā dzīvoklī, tad vari vēsā mierā nomainīt atslēgas, bet viņa loriņus izmest pa logu. Lai savāc un staigā atpakaļ pie savas mammītes! Tas, ka viņa mamsis Tev pūderē smadzenes par sava dēliņa baigo labumu, vien liecina par to, ka negrib viņu dabūt sev uz kakla, tātad nav nekas labs no viņa, un Tev viņš patiesībā IR jādabon prom. Un obligāti pieprasi bērnam uzturlīdzekļus, oficiāli pieprasi! Par to, ka mīl bērnu, lai nefleitē! Ja bērnu mīl, tad ar viņu nodarbojas, lasa priekšā grāmatas, rotaļājas, vadā pa pasākumiem, iet pastaigās utt. atkarībā no bērna vecuma, nevis spēlē spēlītes un lupī TV.

Ef_sansara      Situāciju neparzinu, taču ja vīrietis to vien dara, kā vakarā un brīvdienās sērfo pa netu, spēlē nemaņā datorspēles un skatās eurosportu, vienlaikus, kad mājās ir ģimene un bērni, tas nudien ir pajolīgi.

hren_vam      oi, nabadzīte, izņemot, ka sēdēt vecim uz kakla - neko citu neesi iemācijusies .. mož neesi spējīga???

dikucis      Hm.... vai kaimiņi ir tie, kas Tev neļauj izšķirties? Būtu man tādi kaimiņi, tad joprojām būtu precēta sieva:( Kā man ir noplaucis ar kaimiņiem jau vienpadsmit gadus tie sargā manu brīvību:))

Adamsone      fritilārija - ja parama, kā saki, ir simpātiska, slaida un gudra, tad lai iesien pērnajās zeķubiksēs divus buližņikus un sameklē tuvāko tiltu. Šitās nožēlojamo un ņerkulīgo sievišķu vaimanas piegriezies lasīt. Ko grib, to nevar dabūt, kas ir, tas neder un vēl nav tik daudz prāta, lai muti ciet turētu. Žēlīgi, nevis sievišķīgi.

riks      2 trubultās izsaucamzīmes un ne-1-as jautājuma.

TUAREGS      Sveiki.
"nedzer, maukas mājas neved, mīl savu bērnu, sev priekš cigaretēm un desas nopelna" - lieli plusi mūsu laikos.
"neko vairāk nevar, kā sēdēt internetā, spēlēt spēlītes un lūrēt Eirosportu teļļukā" - nelieli mīnusi.
"besī ārā tadi pajoliņi!!!" - LIELĀ PAMATA PROBLĒMA.
Tā mēdz gadīties: itkā normāls cilvēks, bet atrasties vienās telpās ar viņu nemaz negribās.
Varbūt Tu dzīvē vēlējies tikai bērnu un neko vairāk? Tādā gadījumā vajadzēja čalim skaidri un gaiši to arī pateikt.
Varbūt vēlies princi baltā mersedesā? Bet vai princis vēlēsies Tevi? Turklāt, prinči ir deficīts.
Kopsavilkums: iesaku padzīvot kopā vēl pusgadu. Nekļūst labāk: apdomā visu kārtīgi, lai pēc tam nevajadzētu nožēlot, un ja tomēr izlem: šķiršanās ar "pajoliņu" caur tiesu un jauna dzīve kopā ar mīļāko. Bez variantiem.
Lai veicās!

valmiera1970      Sievietes m..aukas?Veči-āži utt No ši(izlasītā)secināju,ka ir bijis sapņu princis,tagad nekur neved un neapjūsmo un ir bērns un viņš nevācas prom,bet ja tas ir viņa dzīvoklis,kāpēc viņam jāiet prom?:)

Natta      Zinu..ne jau vīrietis ir vainīgs,ka tev bija rozā brilles un iemīlēji nevis viņu,bet ilūzijas par viņu..iemīlēji viņā savu sapņu vīrieti,iztēloto viņa attieksmi pret sevi..tāpēc atvainojies "jāklim",arī,ka domās viņu tā sauci,pasaki,ka kļūdījies ar izvēli un ej šķiries.Tu neko nevari pārmest-jo par maz biji iepazinusi šo cilvēku,kad precējies. Pats sapratīs un aizies..jo vīrietis nevar dzīvot bez sievietes mīlestības..laid viņu meklēt to citur.

TUAREGS      "jo vīrietis nevar dzīvot bez sievietes mīlestības" -muļķības. Lieliski dzīvojas.
"laid viņu meklēt to citur" - cik sapratu, neviens jau ari netur. Pats negrib doties citur.
Lai veicās!

veejsmatos      Varbūt vispār nevajag neko sākt,ja zini,ka tas beidzas apmēram pēc 2iemgadiem?:)

pisdabols      Kakova hrena bij kaimiņiem rādīt???
Vot tagad pati tiec galā.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010