Kādai jābūt vīrieša anketai vai kam tajā jābūt, lai jūs, sievietes, tās īpašnieks ieinteresētu?
Lūgums bez teorijas un tikai no dzīves pieredzes. Tās, kuras principā"oho iepazīties nekad un ne arvienu nevēlas", šoreiz var neizpausties :)
lapsu_aacis
nee, bildei NAV noziimes. un to, starpcitu, vislabaak pieraada jau par akendoti kljuvushie buchmuuliishu pupainblondiinju dziivesstaasti.
manis peec, profila vispaar var nebuut. es to neskatos. un vecis mani ieincee tikai 1 gadiijumaa- ja vinjam ir smadzenes. un,ja vinjam buus smadzenes, nekaaC profils vinjam nebuus vajadziigs, ibo visa infa par vinju buus jaasameklee savaadaak. un ar to arii GUDRS vecis atskjiras no oho tirlinjiem vulgaris, ar bez roozhaam profilos un gudriem aprakstiem.
a vsa taa purga par bilzhu noziimiibu, nu, taa jau tiem aariskjiibu faniem un tikai. tiem, kuriem iekshaa tukshpacmit, pieklauvee pie pauriic / tekstu un taalu skan. :)
alika Laba bilde,protams,piesaista uzmanību,bet tas tikai uz pirmo momentu.Ne velti ir tāds krievu teiciens-sagaida pēc apģērba,bet pavada pēc prāta:) Piekrītu lapsuaacijam. Anketa vispār var nebūt, sakarīgs vīrietis pratīs piesaistīt sievietes uzmanību jau ar pašu saraksti. Mana pieredze te rāda,ka aiz tām "pareizāk" noformētajām anketām...nu njekā nav:))
oila
....:-)))
JĀBŪT NORĀDĪTIEM IENĀKUMIEM!(ka vai samelo, jo vairāk, jo labāk!) +humors!)
av2
jaa, sievieteem patiik, ka ir iists foto, un dazaada info par tevi.Kaa sso to nopelnit esi speejiigs. Arii intressu grupaas, tavaas, vinnas iemet acis ;))
Bet, ja ir veeleessanaas tiessaam iepaziities, vari iztikt ar pavisam pliku anketi. Tikai tad tev jaaraksta pirmajam passam. Uzraksti noskatiitajai sievietei NORMALU veestuli Pievieno focceni savu. Un viss. Gaidi atbildes. Un taaalk, kaa jau dizivee :)
Baiba1962 av2 pareizi pateica - ja tiešām ir vēlēšanās iepazīties, karogs tava paša rokās bez visas anketas un foto.
mieru_tikai_mieru
vēl nekad nav bijusi vēlme uzrakstīt kādam tikai tāpēc, ka šim anketā ir smuka bilde vai ienākumi virs 800. Goda vārds, NEKAD! bet, ja cilvēkam ir izdevies mani sasmīdināt vai likt aizdomāties - vienalga, vai tie būtu teksts par sevi, vai ieraksti DG, vai komentāri - tad gan. Laikam lapsim taisnība - uzbudina smadzenes :)
Loģiski spriežot, kādu ēsmu izliksi, tādu zivi noķersi :) Izliksi kā ēsmu savu ārējo izskatu, noķersi tās, kuras tālāk par deguna formu vai matu krāsu neredz. Izliksi kā ēsmu juridiski brīvo statusu - dabūsi veselu vezumu precēties kārās. Vispār - nav viegli pareizo ēsmu piemeklēt :) Labāk sekot av2 ieteikumam par pliku anketu un - meklēt pašam, ko vajag :)
SoulToil
Vnk smieklīgi, cik daudz uzrakstija, ka jābūt foto, bet pašiem tāda nav. ))))
Man personīgi foto neinterese, jo var ielikt jebkura smukuliša foto, bet dzīvē izrādisies vnk muhomor. )))
===
Ehs - nu shitik nezheeliigi mani atbrunjot un noraut masku ! :O
Buus laikam profila bilde tagad jaanomaina - jo savaadaak man nekas vairs te nespiid ... ;)))
didi1 Konsul step 5 ir īstais..:))
SNIEGBALTITE_
Foto pirmkaart ir noteicosais,
tad teksts pasaa anketaa,
un peec tam jau peec paaris meiliem ir skaidrs, kas par putninju :))
Cuba1977 kàds nu katrs ir, tà arì prezentèjas..., un nav vèrts nabaga sievietes mocìt, augstàk par pakalju arì labu padomu spàrnotam, neuzlekt ;)
kriksis6
Manu uzmanibu ar pirmkart pieversh foto, ipashi, ja ta ir interesanti veidota vai amizanta. Ja nav foto, tad skjiet, ka cilveks ko slepj vai vienkarshi nav parliecinats par sevi...:)
Nu un ja anketas teksta ir iekljauts humors, tas vienmer piesaista un atstaj labu iepaidu! :)
Treshais varetu but tas, ka anketas autora raksturojuma saskatu lidzibu ar saviem uzskatiem. :)
kakdu Konsul jau negrib iepazities ,bet tikai citus macit :))
baltsriits
Pirmais-bilžuks,,,ohohoo,glīts,,,,
Otrs-gadi,ienākumi,acu krāsa,precēts,neprecēts.
Vēlamais svars-neatbilst manam,,,neuzrunāju.:D
liancite Lai anketā rakstītais atbilstu komunikācijas spējām (piekrītu MisPantera) un ne vienmēr jāuzdrukā vesels romāns ar visām sliktajām un labajām īpašībām utt., bet vienkāršs sakarīgs vārdu salikums... Pretēji tā sarakste ātri vien beidzas "bez vārdiem" vai "ko tu iesaki". Varu ieteikt daudz ko, bet ja nespēj pienācīgi atbildēt, tad kāda jēga tai sapņu anketai!
Kanepe15
Anketaa var nebuut nekas ja viirietis pats maak uzsaakt sarunu un saruna izveershas interesanta.
A tavu profilu, manaa uzteree, samaitaa bilde, pat ja taa ir tavejaa...
| << iepriekšējās | Atbildes 61 līdz 75 (kopā 75) |
