Kāpēc dažas sievietes vairāk uzbudina meli nekā plika patiesība?
Bieži sieviete intuitīvi(PAREIZI)jūt, ka nav vienīgā. Tomēr to vīrieti tirpina tik ilgi, līdz šis sāk zvērēt uzticību. Vai nav vienalga, ko tāds bezjūtīgs vibratora aizstājējs dara citā laikā? Izspiežot mīļus melus, sieviete traucē tādam indivīdam visā pilnībā izpaust savu parazītisko būtību. Tā tak viņš nekad pats sev nesāks riebties un melos bezgalīgi! Lūdzu piedodiet tie vīrieši, kas šeit patiesi meklē savu otro pusīti!
lapsu_aacis
aga. dariit amn nav ko- pyzties arj dildo aiSStaajeeju!
vaardinju " bezjuutiiks" noraidu no laukuma, ibo topsikaa tiek klaji melots parj iSSpieshanas meegjinaajumiem, kuri vainagojushies panaakumiem.
taatad- varianti irj 2.
1. mineetais uzshaaveejs nav topsika autores bezjuutiigais dildo aiSStaajeejs
2. topsika autore nelietiigi melo.
edora Domāju , ka šajā gadījumā sievieti uzbudina vara pār "bezjūtīgo vibratora aizstājēju".
niedriite Jā, meli mani uzbudina tik lielā mērā, ka būtu pat spējīga izkastrēt tādu Minhauzenu un ne jau greizsirdības dēļ, bet tieši savas drošības dēļ! Nedomāju, ka atradīsies cilvēks, kas vēlas uzklausīt melus! Bet meļus gan var atrast ļoti bieži:(
skudrulaacis
nu un? un kas taa vispar par modi uzreiz globalizeet savu jautaajumu.
sievietei trenkaat viirieti ir sveeta lieta, bet iemesls atradiisies
Humikuti Laikam nemāku pareizi formulēt. Būtībā doma ir tāda: bieži sievietes piekrīt tuvībai, ja vīrietis zvēr to, šito un vēl kaut ko. Ja nezvērētu, nepiekristu. Vai sievietes padomā par to, ka piespiežot vīrieti melot, liedz viņam iepazīt sevi un agrāk vai vēlāk apjēgt, ko viņš grib no savas īstās sievietes. Tā doma par varu ir interesanta! Tad jau sanāk, ka vīrietim ir 3 vienlaicīgi, jo viņš mūk no sievietes varas?
gravieris kautkā iedomajos,ka skorpions raksta...paskatīju anketu - točna.Par jautājumu....Mēs visi zinām,ka neesam un nekad nebūsim vienīgie,ja nu vienīgi pie dzimšanas un miršanas.
abols23 Nu redzi,ir iespēja manipulēt,tas ir iegūt varu pār cilvēku,tad vari rīkoties pēc sirdsapziņas..../un tādos gadījumos sievietes izrāda savu īsto dabu/.
Humikuti No abols23 teiktā sanāk, ka vīrietis nespēj sagremot sievietes īsto dabu...pieņemt viņu ar visiem + un - Nu eņģeļu šeit nav, ja nu vienīgi oho vīrieši!:))))))
babyjag
nez, kaa ir citam, man piem kretinee, kad dzeks sasola nezin ko, jo taa vinu ieradinajushas citas baabinjas.. pasaki konkreti kaa ir - gribi miljako, sievu, vai vnk uz vienu nakti - es apsvershu savas iespejas un pienemshu lemumu.. ja ir lupata un pats nezin ko grib, tad lai ari paliek gribot. nevis sapust miglu acis, sastastit nezin ko - ne jau vakar piedzimu vai no meness nokritu..
negribetu, lai virietis melo tikai tapec, ka vinam liekas, ka es to gribu dzirdet.
nevar tachu visu buvet uz pienemumiem un aizspriedumiem, isti nepazistot otru un taa..
Tessa
tad sanak,ka sieviete piekriit tai pirmajai reizei tikai tad,kad ir kartiigi pabraukats pa ausiim?
secinajums.vai nu tu esi jaunava,vai vecis.
SufferWell ja man nav pienjemama sievietes "iistaa daba" ,tad es nemaz netuvojos vinjai. Kur nu vel soliit to, shito un vel kkoo + uzticiibu bonusaa. Buutu laix saprast, ka tavaa kontingentaa ietilpstoshie viirieshi Tevii redz sexa objektu, bet nesaskata kopeeju attieciibu turpinaajumu. Tapeec arii sasola zelta kalnus lai tiktu pie kjermenja, sirdi atstaajot atmataa...
av2 un tiessaam ir kas sola uzticiibu..lai dabuutu sex ? Es domaaju, ka tas jau uzreiz izklausaas peec meliem 21 gadsimntaa . Ja nu vieniigi pie altaara to dara.
Vucis Būtu es vīrietis, arī melotu. Nē, būtu es vīrietis, nepītos ar aitām. Vai tad nav normālu sieviešu?
Vervulfs Domāju vajag spēt apmierināt sievietes emocionālās vajadzības ar citiem paņēmieniem, kā vien melošanu.
irgo Vīrietim taču jāmelo pēc definīcijas...ja vīrietis sievietei teiks taisnību par viņas izskatu un "jauko" raksturu tad viņš riskē norauties pa muti......:)))))
Femme13
jā, mācīties un vēlreiz mācīties mums no stiprā dzimuma.
Es: "tu, dārgais, esi visgudrākais, visseksīgākaism vislabākais mīlnieks ar visideālāko p"
Viņš: "Nu ko tu, mīļā, nemelo taču, jo neesmu jau ne gudrs, ne seksīgs, nu varbūt tikai mazliet, un Jurim p taču ir visamz 2x...." :D:D
Femme13
aizmirsu pabeigt dialogu
Es: "nu jā, taisnība jau ir"
edora Manuprāt , sieviete piekrīt tuvībai tad , ja viņa pati to vēlas . Un vēl , ja Tu atteiksies no tās ar domu , ka tagad tas tēviņš sāks iepazīt sevi , tad maldies . Ja vēlies uzticību , tad meklē vīrieti , kam var uzticēties , ja vēlies tikai sex , tad vienīgais , kam būtu jāpievērš uzmanība ir izsargāšanās no slimībām un nevēlamas grūtniecības . Ja vēlies kādu dresēt , iegādājies suni . :)
vnkdieviete es nekad neticēšu stāstam par vienīgo.
Humikuti Patīk babyjag viedoklis. Paldies suffervolf par komplimentu, šito laimi. Es dura domāju, ka mana vecuma sievietes tikai ada, tamborē un stāsta pasakas... Ja mēs visas domāsim kā edora, tad mēs pazemināsim vīrieti, atņemsim viņam vēlmi augt. Ja kādu uzskata par primitīvu tēviņu, tad tā viņš pret to sievieti arī izturas.
_cloudberry visas shiis speeliites un manipulaacijas ir interesants, aizraujoshs laika kaveeklis, bet kaut kaa kljuust neaktuaalas, ja ir patiesas juutas. nākamās atbildes
| Atbildes 1 līdz 20 (kopā 36) | nākamās >> |
