Biju par oho sievietēm nedaudz augstākas domās
jo domāju te varēs saārstēt lauzto sirdi, atrast mīļu saimnieci, dzives draudzeni, kas atbalstīs dzīvē, ģimenē, gultā, un citurAdamsone Ja jau tikai nedaudz, tad nekas, viss vēl labojams. Tavs izteiksmes stils ir tik šaušalīgs, ka učuks diezin vai esi, bet gan kāds galvā grūts apsargs vai kulinārā tehnikuma nesekmīgais. Lai gan - ko māte daba savā tuvredzībā nerada, dzīvē visādi brīnumi iespējami....
Amster Pasmējos par tēmu sīkais. :D Te ir visādas sievietes - katram pēc gaumes. Nāc ņem un ej... Laikam pats esi lašara. :D
otilija15 Man prieks par šī topika vīriešu kārtas pārstāvju izteikumiem. Lūk, to var saukt par solidaritāti. :)
Nepieejamais atbalsts gultaa.. kas tas ir? :))
le_chot Protams,ja sāc ar gultas atbalstu,tad nekas nesanāks. Domēt mēs varam un gribēt,bet,skaļi izteikties nedrīkst. Es atradu tieši te savu otro pusi un sarunas uzreiz nesākās-:``nāksi gultā?``. Tāka..meklē citu pieeju. Vienas nakts gultai ir gana daudz citu dāmu.
Laumina77 Nu tad jau tev paveicies,ja gribi, lai saaarstee tavu salausto sirdi.Ir cilveeki, kuri nevienu tuvumaa nelaiz vairs savai sirdij.
Ammo
Te nav slimnīca, un nedomāju, ka kāda grib ārstēt saulauztu sirdi!
Neesi mīkstmiesis un nesūdzies!:)
never_pa
finansiāli atbalstīs gultā? Detalizētāk var?
;))))
selavi_5 Slinks meklētājs vai nereālas prasības....
selnija_ Ir te daudz jauku sieviešu. Ja kas nepatīk, vispirms sevī vainu pameklē. Diemžēl tas pašam praktiski nav iespējams, tikai no malas labāk redz, kas notiek.
lordsaspens Ko mūldi, te ir ļoti daudz foršas dāmītes, varbūt vaina Tevī:)
_Koshka_ :D :D :D
mojito Mjaa,atbalsts gultas lietaas-tas skan taa,itkaa buutu paliidziibas kliedziens pec stingraas rokas :D
xsans Kas šitos einukus un jaņukus pie šprices laiž? Kā kāda atsaka, tā visas sievietes oho ir verokokko :D :D
sgt80 Iepaziities vajag tad, kad sirds vairs nav salauzta-savaadaak tieshi taa arii uztversi cilveeku-kaa plaaksteri, kuru izmetiisi, kad bruuces-sadziis.
_Biezaa_vecmaamina Foršas sievietes tevi neņems, tāds tu viņām nafig neesi vajadz,igs.
kissone Nu Tu gan esi aizvainojis oho sievietes ne pa jokam. Varēji jau nu šito skaļi neteikt. Tāpat tas sen ir zināms.
_Biezaa_vecmaamina
Nu ko tu stulbam padar,īsi! /saliek abas rokas kopā un lasa loha vēstījumu pastkastē/
Vēstule GEORGSJANS pievienot piezīmju grāmatiņai -> _Biezaa_vecmaamina (skatīt visu saraksti)
atbildēt atbildēt vēlāk neatbildēt dzēst
No: GEORGSJANS
pievienot draugiem bloķēt
Nosūtīta: 2011-03-26 23:08
Izlasīta: 2011-03-26 23:14
nerādīt smaidiņus
tev neviens vecis neliks slipi bus vajadzids vibrators
Flints "Georgsjans"! Cik tad ilgi Tu šeit esi? Visdrīzāk kādus mēnešus trīs. Tā ir ierastā jaunpienācēju žēlošanās - "Redziet, kāds es labs, gudrs un skaists! Kāpēc mani neviens nenovērtē?" Blēņas. Apsildi degunu, bruņojies ar pacietību, iepazīsti sevi un citus un gan jau vairāku gadu laikā Tev izdosies! Vai arī, kā mēdz teikt, nesaldē daudz nagus un laidies tūlīt dibenā... :-)
art_deco Viltus profils.
Tessa
nav viltus profils.
info&id_num=720466,tatad vinjsh te ir aptuveni 3,5-4 gadus.ne triis meneshus,Flint!!:))
un vaina nav sievietes.bet nu,man domat,to sen...
nākamās atbildes
| << iepriekšējās | Atbildes 21 līdz 40 (kopā 50) | nākamās >> |
