Vīrietis "līdzās"-tu "meklē" viņu visur kur,bet nepamani,ka viņš ir pavisam "netālu"?!!

Jums tā ir gadījies?
Strangers In The Night:-)

MrJones      Cik tad sen atrodas blakus taa neieveerojamaa persona,... ka i ne pamaniit nevari..?? :)

mags1963      Ja zini ko vēlies un ja actiņas ne tikai spēj redzēt, bet pat saskatīt....... Nonākot redzeslokā radari sāks vibrēt.

Decijs      Melnais nosmin. Zinu, kad gribu esmu jauks un forss, kad baro tad ir pret menesi serenadi var nokaukt, ja ieskaa tad var i pamurat, ir ko uz alu atnest un vispar pacensties a ja nikuja nu tad apedisu DDD.

selavi_5      Ir gadījies, ka līdzās ir, es viņam patīku, bet nav manā gaumē...

KONSUL      Labi teikts par ``Nonākot redzeslokā radari sāks vibrēt.``:)

avanti13      scho teemu biezhi apmuljaa lubenees.
dziivee izklausaas nereaali.
ja dzirksts ir, tad vinja ir !

lordsaspens      Gadīties var visādi. Ieraugi pēkšņi cilvēku citā gaismā un viss notiek.
Ieraugot Konsul, radari sāks vibrēt:)

elina_baumane      nav gan taa...

evelina37      Nav gadījies, bet no otras Latvijas malas gan.

saulcerite24      Jā! Kolēģis!!!

saulcerite24      Ja ir citi apkārt un prātā, tad vari neievērot, ka tepat ir kāds, kas tevi vēro.....runā, ir..... Viņam jāidara kāds noteikts solis Tavā virzienā, lai Tu ievērotu viņu un tad vēl jāpaiet laikam, lai vēlreiz ievērotu, nu jau pavbisam citādi- kā vīrieti!)

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010