iepazīšanās...

Cik cītīgi jūs izlasāt tā cilvēka profila informāciju, ar kuru vēlaties iepazīties? Kas visvairāk tajā (profila informācijā) interesē?

P.S. Priecīgu Pūpolsvētdienu visiem!

voldemaars      Laikam jau svarīgākais ir informācija par pašu cilvēku un tad ne mazsvarīgāk ir informācija, ko meklē... Jo tā iespējams izvairīties no liekas sarakstes.. Un protams bilde ar redzamu seju (pilnā augumā) ir būtiski:) 2011-04-17

lykke      lasu precīzi, uztveru burtiski

interesē vecums, ģimenes stāvoklis, dzīvesvietas atrašanās, ko meklē, ko domā par sevi, auguma un svara attiecības

ps - jauku dienu! :))
2011-04-17

zilani      Izlasu ļoti cītīgi...
Svarīgi ir tas ko un kā raksta par sevi.....
2011-04-17

I_am_so_      jo vairāk aizpildītas sadaļas profilā, jo lielāka vēlme un nopietnāka attieksme pret iepazīšanās procesu arī IRL.

nezināmie un neredzamie neta lietotāji ar kvēliem solījumiem bildi turpmākās 1-2 dienu laikā nogādāt, jau kā likums, ir vnk neta dīkdieņi un lieks laika tēriņš.
2011-04-17

KONSUL      Man svarigs butu photo un velams ne viens vien!:) Vizualiste:P
Talak (pec 10meiliem) parietu jau pie telefonsarunas, ja tiktāl butu ok... un ja arii tur ok, tad pie LIVE tikšanas - neredzu nevienu iemeslu saraxtīties ar kadu meneshiem i-netaa, īpaši, ja man par šo cilvēku ir radusies interese!:)
2011-04-17

KONSUL      I_am_so_` tas anketas ir tik samērā ``manigs lielums`` - loti koloriti un interesanti cilveki medz ``sedet aiz slegtam`` anketam vai ar ``nekadu`` info, un loti jauki ``saraxtitas`` anketas ipashnieks/ce var but izdomats tels tb fake:) 2011-04-17

lapsu_aacis      necikciitiigi. mammaa goglee ir plashaaka infa. un dauC patiesaaka. 2011-04-17

I_am_so_      KONSUL, paldies, bet es to ļoti labi jau zinu. :) viltotos profilus ir ļoti viegli atkost, pie kam šejienes viltotie ir tādi, kas uz IkācAr! nereaģē un paši pirmie rakstīt nesāks - tur nu tikai dāma pati var nopietni uzrauties, ja pēkšņi ieraugot fantastisku fōto bliezīs savu autobiogrāfiju un citas dzejas.

Es paziņas caur šejieni nekrāju un ilgstošas virtuālas sarakstes vienkārši riebjas, tāpēc jau arī uzsvēru to, ka ja vien kāds šeit atrodas aiz slēgtām durvīm un neatklājas pirmajās vēstulēs - tātad iepazīšanās un dzīvē nav tas primārais - tas viss. :) pārējais mani neinteresē, vnlg cik foršs lai viņš arī nebūtu. :)
2011-04-17

cilveex      Praktiski, tikai vecumu un anketas id. Arī interešu grupas, šad un tad, ja man ir vēlme ar cilvēku kaut ko parunat privāti. Kāds tas cilvis izskatās, vai kāds tur ir svars, tas pavisam vienalga, ibo nejau gultiņas "partneri" es sev te mekleju. 2011-04-17

Smilgzieda      Derīga pirmā,kaut nedaudz saprotoša info!Tālāk jau sarakste svarīga!Pāris vārdos var sarakstīt nezin KO !Slēptie...kaut ko grib, varbūt arī nezik KO grib...baidās atklāties, ka neuzķeras uz savējiem!!!
..slimību ārā, veselība lai staro!!!
2011-04-17

dolce_no_pasaran      sisjkas bildē ir- interesē!
nav- nah, nah!
2011-04-17

pirmdieniss      No a līdz dubult z. 2011-04-17

mymra      A man vienalga, ko katrs raksta. Kameer mani netraucee. 2011-04-17

mojito      Laba diena visiem! Izlasu protams visu,kas tur rakstiits.Vieniigais ,mani reizeem izbriina,ka citos profilos ir raktiits,ka iepziishanaas meerkjis ir tikai sarakste,un sarkaniem cipariem mineeti parametri.Sanaak,ka primaarais ir augums vai vecums,nevis peleekaa viela.Jeb-citas tic,ka garaaks cilveeks buus arii gudraaks un interesantaaks sarakstei?:) Taadi mani noveerojumi :) 2011-04-17

mieru_tikai_mieru      reizēm pietiek jau ar niku vien :) 2011-04-17

lordsaspens      Skatoties, kas lasa un kas izvēlas.
Ja tiek meklēts cilvēks nopietnām attiecībām, tad tiks rūpīgi izpētīta visa anketa, tiks veikta dziļāka un garāka sarakste, izzinot cilvēka īstos nolūkus, ģimenes stāvokli, bērnu skaitu, darba vietu, u.c.
Ja cilvēks meklē flirta, atpūtas biedru vai mīļāko, tad svarīgs vispirms ir ārējais, lai būtu kādas naudiņas un katram pēc attīstības, arī prāts, intelekts.
2011-04-17

ilzux2009      bilde un vai nav precējies 2011-04-17

art_deco      Offtopic - bet ko nozīmē burtu savienojums IRL ? 2011-04-17

ilzux2009      Varbūt pakomentēšu vairāk bildi-tās suņu,citu dzivnieku,aktieru,dažādu monstru,negribās pat skatities,kur nu vēl iepazities. 2011-04-17

preceeta      Paskatījos uz konkrētajiem komentētājiem lai nav atbilde no zila gaisa.
voldemaars, lapsu_aacis, cilveex - īsina laiku, lykke un zilani - var būt jebkas, jo nekas nav redzams,
KONSUL - viena no "divdomīgākajam" anketām oho, jo cilvēks reāls,
I_am_so_ - pagaidām te vienīga, kura tiešām meklē nopietnas attiecības un kuras anketa ir labi saprotama jebkuram, lordsaspens - laikam jau tomer tikai mīļako, mymra - nesniedz datus, bet varētu būt ar nopietniem nolukiem.
2011-04-17

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu