Cik daudz gatavi esam gatavi atbalstit?
Seit es domaju,cik daudz sieviete ir gatava atbalstit virieti un virietis gatavs atbalstit sievieti,atmetot sabiedribas principus un stereotipus,ka ari materialas vertibas!Vai esam gatavi to darit,preti neprasot neko?Minhauzena es vienmēr PAR atbalstīšanu :)
voldemaars Jā, vienmēr gatavs (kā pionieros):)))
nenopietninopietna2 Dzīve izmāca! Es tikai par divvirziena kustību!
edmunds nesen bija jauks eksperiments lielveikalaa: cilveekiem uzdaavinaaja 100usd un bija divas iespeejas ka noteeret - nopeerkot sev kaadu nieku vai nopeerkot kaadam no apkaarteejiem un uzdaavinot. otraa grupa esot bijusi vismaz 10x laimiigaaka.
SievieteMelnaa
Neskaidri noformuleets jautaajums. Pretii neprasot neko, esmu gatava atbalstiit mazus beernus, invaliidus un dziivniekus. Vai viirietis ietilpst kaadaa no shiim kategorijaam?
Un wtf ir "sabiedriibas principi?".
Klejojot Sev tuvos un mīļos vienmēr! Tie kas nav šajā lokā - ne vienmēr!
dzer_kakao Ģimenei vienmēr, cik iespējas un spēki ļauj. Pārējiem lielākoties tikai dots pret dotu vai ja tiešām ir pārliecība, ka cilvēks nesāks izmantot.
_Biezaa_vecmaamina Morāli un materiāli atbalstīt otru var kādu laiku, ja gadījusies bēda vai nelaime... ja pārāk ilgi balsta, reizumis balstāmais sāk parazitēt. Un tādas lielas nelaimes gadās ne tik bieži. Pārējais viss ir ņergāšanās, jo, ja Diestēs devis cilvim saprātu un rokas, kājas, tad ir jāiet un jādara, kamēr aiz nespēka krīt, nevis jāņerkst.
dolce_no_pasaran reāli samurgots! 3x izlasīju, bet tā arī nesapratu par ko stāsts.
saahy Sev tūvos cilvēkus - jā, citus - nekad.Ir rūgta dzīves pieredze.
Lucy
Reāli degradējušos večus atbalstīt nav vērts,lai izmirst pašplūsmā un nebojā gaisu!!!!:)))
Cita lieta atbalstīt savējos nelaimē vai grūtā brīdī nonakušus,es par to!!!
karlsonsXXL
manc tommaat- 45graad lenjčii varreet,ja vairaak - ta uar arrii nožšautiess
:/
mymra Ja vinjsh nav paraziits un to neizmanto ljaunpraatiigi, tad ko nedariisi . Bet tad jaabuut pamatiigaam roza brilleem. Viirietis to var kompenseet ljoti daudzos veidos. Te neiet runa par Tv skatiishanos ar alinju rokaa.;)
donnarita Ja pabalstāmais spēs mani pārliecināt par tādu nepieciešamību, kāpēc ne ?
Elizabete1957 Lucy :) no manis rīta kafija...tu pateici manu sakāmo...:)
saullla
Savējos cilvēkus atbalstīsi lai tur vai kas.
Bet par to Savējo pirms tam ir jākļūst.
picirilla Pilnīgi piekrīt Lucy .
kjirbiic piekrītu nenopietninopietnai...tikai tā, citādi...nu nav vērts, tikai ar bērniem ir citādi
EWA_I
Cilvēks vienmēr grib kaut ko pretī - kaut vai to pašu "paldies", apziņu, ka ir labs, un darījis pareizi, vai kaut vai vietu debesīs.
Un ko nozīmē daudz?? Kā mana vecmāmiņa saka: ""daudz" ved ar vezumu!!"
Jautājums interesants, bet ko ĪSTI gribi zināt??
K0RA Kamēr cilvēks pieder kategorijai - tikai vīrietis - manā dzīvē , sorrry , kāpēc gan atbalsīt . Ir gadījumi , kad kategorija - tikai vīrietis ir pārkāpta , bet Tu redzi , ka atbalsts nav ar divvirziena kustību , tad arī piegriežas . Nu nerisināšu pieauguša cilvēka problēma .
KONSUL
Nav saprotams par ko ir jautajums - visi jau pamataa atbalsta savus laulatos/draugus/ģimeni... ja ir savstarpeji labas attiecibas.
Sveshu cilveku atbalsts -...
nākamās atbildes
Atbildes 1 līdz 20 (kopā 37) | nākamās >> |
