Kas ir ists Virietis Sieviesu skatijuma?

Jautajums Sievietem! Kas ir ists Virietis Sieviesu skatijuma.Jo vairums komentaros izsaka viedokli,ka nav vairs istu Viriesu. Vai tas ir Sieviesu galva izstradata Iluzijas pasaule,pec ka sieviete dzivo,sapno,kadam jabut istam Virietim? Un ko Sieviete gaida no ista Viriesa.ka ari vai pati spej dot Virietim to,ko prasa no Viriesa?
Jautā Biktstevs 2011-11-05 17:36
riita_kafija (2011-11-05 17:40)  viedoklis
 Tāds, kurš man var kko dot (un nevajag te "ielasīt" materiālos labumus).
Natta (2011-11-05 17:47)  personīgā pieredze
 Tāds,kurš mani mīl (rūpējoties un palīdzot) un paaudzina,kad aizeju raksturā par tālu..un noliek pie vietas.Tikai tādu es varu mīlēt un cienīt.
Pārējais-intelekts, gudrība, humora izjūta, sirsnība, strādātgriba, mērķtiecība, spēja sasniegt mērķi, dāsnums-ir cilvēka apziņas un mīlestības līmeņa rādītājs, tas ir protams, ļoti svarīgs.
annija005 (2011-11-05 17:52)  viedoklis
 Īsts vīrietis vispirms ir cilvēks, kurš nodrošina sievietei visus apstākļus, lai viņa varētu izpaust sevi. Viņš ir iecietīgs pret viņas sievišķīgajām vājībām, ir galants, un viņu pastāvīgi valdzina sievietes šarms un neprognozējamība.

Īsts vīrietis pret sievieti ir ļoti maigs gan vārdos, gan darbos, gan nodomos. Viņš nekad nebūs rupjš pret sievieti, vienmēr savaldīs savas dusmas un nekad nepazemos to. Īsts vīrietis neliks sievietei kaut ko darīt pret viņas gribu, nekad neliks tai raudāt un nožēlot to brīdi, kad sastapusi viņu.

Īsts vīrietis attiecībā pret sievieti nekad nezaudēs savu pašcieņu. Viņš sievieti pieņems tādu, kāda viņa ir – ar visiem viņas trūkumiem un pozitīvajām īpašībām, nevis mēģinās to pārveidot pēc sava prāta.

Īsts vīrietis cenšas izzināt visas sievietes vēlmes, lai padarītu to par vislaimīgāko sievieti pasaulē. Viņam vispirms būs svarīga sievietes labsajūta un labklājība un tikai pēc tam savējā. Viņš vienmēr palīdzēs sievietei, saudzēs un lutinās viņu (cik burvīgi!). Īsts vīrietis mīlēs savus bērnus tikpat stipri, cik mīļoto sievieti.

Īsts vīrietis sievietei vienmēr būs blakus, lai to aizsargātu, un nekad nepametīs to vienu nelaimē. Viņš pasniegs tai roku grūtā brīdī, kad kādu iemeslu dēļ sieviete būs zaudējusi dzīves līdzsvaru.
Īsts vīrietis ir uzticīgs, atklāts, runā par savām jūtām un nebaidās atzīt savas kļūdas. Kļūdīties ir tikai cilvēcīgi…

Īstu vīrieti raksturo saprātīga drosme, neatkarīgs viedoklis, disciplīna, stāja, garīga stabilitāte, fizisks un garīgs briedums, veselīga seksualitāte, nepārspīlēts pašnovērtējums un pašapziņa.

Īstam vīrietim ir tikai viena īsta sieviete, viņam nav vajadzīgas mīļākās, jo viņš ir īsts vīrietis.
jaapsver (2011-11-05 17:53)  viedoklis
 Vispusīga inteliģence.
suuraa (2011-11-05 17:54)  viedoklis
 Ja sievietei vīrietis būs pieņemams ar visiem plusiem un mīnusiem, tad jau viņas acīs viņš arī būs īsts vīrietis:))
Tessa (2011-11-05 17:55)  viedoklis
 astonjdesmit piekto reizi posteju:
МУЖЧИНА должен -не в смысле "обязан кому-то", а в смысле - "в крови, отприроды"быть силён ДУХОМ, принципами, волей, добротой и благородством. Даже если он росту - 150 и весу -45.А тем более за близких.
ij viss.
Ezjule (2011-11-05 17:57)  viedoklis
 Tas kuram rokas aug no īstās vietas un arī galva neatrodas kājstarpē ;)
liancite (2011-11-05 17:59)  viedoklis
 Katram vīrietim ir sava īstā sieviete un otrādi...
mYmra (2011-11-05 18:00)  viedoklis
 Katrai sievietei savs īstas. Tas, kas man būs īstas, citai liksies čau.Kāds? Tas lai paliek intrigai , a to sāks te visi iztēloties īstos prieš vienas un citai nespīdēs.:DDD
Biktstevs (2011-11-05 18:00)  viedoklis
 Cik interesanti,neviena sieviete nevar sniegt preti neko,ko prasa no viriesa? Visas kas komentejusas raksta.kp grib un kadam jabut virietim?
Tessa (2011-11-05 18:02)  viedoklis
 Biktstevs,mans viiriesha apraksts pilniiba atbilst man pashai,tapec ar saviem secinajumiem vari ieskrieties-talu.aga))
Ezjule (2011-11-05 18:07)  personīgā pieredze
 Biktstevs: Kapēc tāda pārliecība par sievietes nenozīmību? Zinu ļoti daudzas sievietes, kas var visu to pašu izdarīt ko vīrietis ( izņēmums ir tikai olšūnas apaugļošana)
Bereta (2011-11-05 18:08)  viedoklis
 Tad jau man arī ir jābūt vīrietim, lai sniegtu viņam pretī to, ko prasa no viņa...
Biktstevs (2011-11-05 18:19)  viedoklis
 te neiet runa par sieviesu nenozimibu! tatad latviesu sievietei cik noprotu svarigas ir vienvirziena attiecibas,jo sievietes cies un ir nelaimigas,jo virietis nespej dot visu laiku to ko sieviete grib?
mis_parkere (2011-11-05 18:21)  personīgā pieredze
 Ja kāds ar savu esamību ir panācis,ka esmu viņā iemīlējusies,tātad man viņš ir kļuvis par īsto vīrieti.Viņam var būt 100 mīnusi un trūkumi,mani tas neuztrauks,man viņš būs vislabākais.
SweetPoison (2011-11-05 18:22)  viedoklis
 Īsts vīrietis ir tāds, kas spēj dot un saņemt pretī arī.
Nevajag visu banalizēt, ja ir attiecības tā ir savstarpēja abpusēja mijiedarbība.
Problēma rodas tad, ja vīrietis saņemot tikai parazitē uz tā.. nav brīnums, ka daudzas sieviets iespājas pozīcijā "parādi, ko variman dot!", jo dzīves laikā jau ir sastapti vīrieši, kuriem patīk tikai saņemt un nav ko dot vai negrib dot pretī.

Whatever you give a woman, she will make greater...

If you give her sperm, she`ll give you a baby.

If you give her a house, she`ll give you a home.

If you give her groceries, she`ll give you a meal.

If you give her a smile, she`ll give you her heart.

She multiplies and enlarges what is given to her.

So, if you give her any crap, be ready to receive a ton of shit.

Vienkārši, vai ne? :)
chentaluluu (2011-11-05 18:23)  viedoklis
 Vīrietis ir dodoša būtne. Vīrišķā būtība prasa dot, lai sievišķā varētu radīt. Regulāras došanas nodrošināšanai vīrietis ir apveltīts ar smalkām dzīvības spēka atjaunošanas spējām. Šo dotumu varētu raksturot kā garīgu vērtību izjūtu un kalpot prasmi.
Došana ir vīrieša eksistences jēga, tāpēc viņš meklē kam dot un kalpot. Vīrietis gūst prieku redzot savu pūliņu augļus. Caur saņēmēja apmierinātību vīrietis atjauno savas enerģijas rezerves, jo noderīgāka bijusi viņa dāvana, jo vairāk enerģijas tas saņem. Tāpēc vīriešiem ļoti būtiski ir panākumi savā darbībā, tie tos uzlādē turpmākai rīcībai.

Sieviete ņem, lai radītu un caur to atkal ņemtu, vīrietis dod (materiālā ziņā rada un dod), lai ņemtu un atkal dotu. Vīrietis meklē ņēmēju un atrod sievieti, kam nepieciešams devējs. Harmoniska vīrieša un sievietes savienība nes prieku un laimi visiem.

Vīrietis ir devējs, sieviete ņēmēja un abu sadarbība nes gandarījumu. Sieviete saņem no vīrieša glāstu, maigumu un sniedz viņam mīlestību. Sieviete visu pavairo, ko saņem no vīrieša.
Mūsdienu vīrieši vairāk sev blakus vēlas redzēt vīrišķīgas sievietes, kas dod, bet viņi tikai ņem. Bēdīgi.
cilveex (2011-11-05 18:28)  viedoklis
 "Par cilvēka ceļu nav zināms, no kurienes tas nācis un kurp dodas."
jaapsver (2011-11-05 18:37)  viedoklis
 biktstevs

Nemuldi-es prasu to,ko pati varu sniegt-vispusīgu inteliģenci.
Torpedo (2011-11-05 18:39)  viedoklis
 Stulbi te visi tie sieviesu komentaari! Virietim ir vnk jaabuut - tapat vecenu ir vismaz 2x vairaak
suuraa (2011-11-05 18:42)  viedoklis
 Biktstevs-cik sieviešu, tik viedokļu.Tātad konkrētas atbildes nebūs...Ar vīriešu atbildēm par īstām sievietēm būtu tāpat...
I_am_so_ (2011-11-05 18:49)  personīgā pieredze
 īsts pēc skata, rīcības un pārliecības => gudrs, (ja nav atbildes uz jaut., tad zina, kur meklēt un kurā grāmatu plauktā stāv Enciklopēdija), atjautīgs (ja pats nevar naglu iesist sienā, toties apbrīnojami izmantos savas lieliskās organizatora un vadītāja spējas), iznesīgs, šarmants, valdzinošs & spēcīga rakstura personība un vīrs kā ozols (valdzināšanas un izskata pasniegšanas kritēriji jau ir katram savi, kā arī gaumes šeit mūždien atšķirsies; atkāpes būs un ir pieļaujamas, ja citās vietās & lietās tiek salikti pareizie akcenti. pamata šarmanta džentlemeņa postulāti laika griežos ir palikuši nemainģi!) ;=)

dzīvē tā ir un būs gan īstās sievietes, gan īstie vīrieši, bet šeit pie tā visa vēl ir svarīgi, lai īstā sieviete un īstais vīrietis īstajā brīdī, vietā & laikā atrastos on-lainā uz viena viļņa un pareizi iesāktos dialogs.

bet tad jau tas arī ir kā dzīvē. viens mirklis, viens skats, viena fotogrāfija un vai nu ir, vai nu nav.
Kllasik (2011-11-05 19:04)  viedoklis
 īsts vīrietis ir tāds, kuram blakus sieviete var justies kā īsta sieviete. Ja vīrietis var panākt, ka sieviete ir starojoša, mīļa, uzticama un jūtas novērtēta, tad viss ir kārtībā. Un pārējie vīrieši tajā pašā laikā brīnās, ko tās sievietes sasapņojušās un ko viņām pie velna vajag...
Ingaxx (2011-11-05 19:06)  viedoklis
 Šitas jau bija!
Bet man pietiktu ar Sigālu! Īsts vīrietis!
Malvine27 (2011-11-05 19:08)  viedoklis
 Te jau vairak komentaros velk uz ideala viriesha pusi,bet kur nu tadu sameklesi.Man istais butu virietis,ar kuru gribas kopaa iet gulet,mosties,redzet mirdzumu vinja acis,lai man butu komfortabli,brivi un vienalga,kurs iedzen naglu siena vai nomazga traukus.Es gribu rupeties par vinju un sajust,ka vinjam ari rup gan mana materiala,gan gariga pasaule.Lai kopa varetu zaudet galvu un lemt nopietnas problemas.
leadI (2011-11-05 19:09)  viedoklis
 riiciiba...tad redzams ir vai nav viirietis. Ja Mans viirietis riikojas,ES PIELAAGOJOS VINJA RIICIIBAI/
GenaCom (2011-11-05 19:11)  viedoklis
 Vietējo raganu viedokli,netiek nemti verā! :)

izmisušo dvēseļu klubiņš!
Torpedo (2011-11-05 19:12)  viedoklis
 Tapec jau jus te gadiem nikstat un turpinaasiet niikt arii turpmaak, ka jums ir nereaalas fantaazijas, kaadam jabut virietim :D
skvo (2011-11-05 19:42)  viedoklis
 Mīļās komentētājas, kad SAPŅOJAT actiņas neaizmirstat pievērt:D:D:D
No šitādiem Jūsu sapņu vīriešiem aš salkani ap dūšu sametās:(( Paldies Dievam viņš mani vismaz ar veselo saprātu ir apveltījis.
VECA_PIEPE (2011-11-05 19:43)  viedoklis
 Mazrunis, Visdaris, Vardaris, Gribdaris, Drošsirdis, Laimnesis,... katrai sievietei pēc viņas kaprīzēm.
keksene66 (2011-11-05 19:45)  personīgā pieredze
 Īsts vīrietis ir tāds, par kādu es viņu uzskatīšu.
GenaCom (2011-11-05 19:45)  viedoklis
 Drošsirdis.noteikti nevar būt īsts virietis!

Viņām taj filmā,nebij bikšu! :)

īstam džekam,vienmēr ir bikses!
cafe_late (2011-11-05 20:00)  viedoklis
 Īsts vīrietis ir vīrišķīgs, stiprāks par mani, gudrāks par mani un lielāks par mani :)
lotos (2011-11-05 20:07)  viedoklis
 es no vīrieša gaidu naudu ...... pretī dažreiz iedodu kotletes..... un punkts , nav ko te lidot pa mākoņiem..... :DD
VECA_PIEPE (2011-11-05 20:21)  viedoklis
 Nē, GenaCom, īstam džekam nav galvenais bikses, bet gan kas zem tām biksēm un kas ir to bikšu kabatās.
Eheeeeei (2011-11-05 20:53)  viedoklis
 Nuuuuu... man svarīgi, lai vīrietis man dod drošības sajūtu, vēlos zināt, just, saprast, ka varu uz viņu paļauties.... un ļoti svarīgi just, ka mani mīl un novērtē :) t.s. īstam vīrietim esmu spējīga sniegt to pašu :)
Biktstevs (2011-11-05 22:07)  viedoklis
 Loti zel.ka sievietes dzivo sapnos un materealisma,ka daudzas izsakas pasas komentaros!
Eiropa (2011-11-05 22:27)  personīgā pieredze
 man īstais vīrietis tikko nomainīja riepas uz ziemenēm, pats pēc darba, pa tumsu, bez kādas ņurdēšanas un citiem bla, bla, bla...
psychobitch (2011-11-05 23:42)  viedoklis
 īsts vīrietis katrai ir savs, cik sieviešu, tik īstu vīriešu...
Adamsone (2011-11-06 00:21)  viedoklis
 Netaisos ne meklēt īsto, ne kādam ko īpašu dot, ne prasīt... Bet kaut kāda grēka pagale jau uzradīsies arī tāpat....
_Krasula_ (2011-11-06 00:24)  viedoklis
 Klišejiski apzīmējumi vienmēr ir šķebinājuši. Tai skaitā, īsts, lieliskais utt. Diezvai visas sievietes vieno vienāds kopīgs iluzorisks sapnis par īstu vīrieti. Tāds, ar kuru kopā esot skanēs dvēsele, arī būs īstais. Un, ja mūsu muzikālās gaumes sakritīs, tad koncertu baudīsim abi. Ja, nē, audīšu tālāk sapņu deķīti...
dominica_1 (2011-11-06 09:55)  viedoklis
 annija rakstija par idealu virieti-labi ja kaut 10 dalju vareetu dabuut no iista vieiesha!Bet smuki vienalga!
pianissima (2011-11-06 16:27)  viedoklis
 Torpedo - a priekš kam? Lai būtu, ko barot?
pianissima (2011-11-06 16:30)  viedoklis
 Īstam vīrietim jāmāk rakstīt bez gramatikas kļūdām (iecērt akminī) (c)vietējie klasiķi
Just_ (2011-11-06 16:39)  viedoklis
 Nu, īsts vīrietis aizstāsies sievietei priekšā, ja kāds viņai gribēs darīt pāri. NE-īsts vīreitis, savukārt, aizgrūdīs sievieti kā vairogu priekšā sev. Nu, tā kaut kā.
chirkainiite (2011-11-06 17:10)  viedoklis
 man nav ko zheeloties, man ir mans iistais viirietis blakus , kaads vinjsh ir ..... rokas aug no iistaas vietas, galva straadaa, inteligjents , pieklaajiigs , saprotoshs pret sieviskjiigaam vaajiibaam ....
ko pretii dod es, miilestiibu, atbalstu, sapratnti pret vinja viiriskjajiem hobijiem intereseem un un un .....
Moonlight_shadow (2011-11-06 17:26)  viedoklis
 Chirkainiite ...apsveicu un... labi, ka saprotoshs pret sievishkjiigaam vaajiibaam:)
jodo (2011-11-07 11:12)  viedoklis
 chentaluluu (2011-11-05 18:23) viedoklis
"Vīrietis gūst prieku redzot savu pūliņu augļus. Caur saņēmēja apmierinātību vīrietis atjauno savas enerģijas rezerves, jo noderīgāka bijusi viņa dāvana, jo vairāk enerģijas tas saņem. Tāpēc vīriešiem ļoti būtiski ir panākumi savā darbībā, tie tos uzlādē turpmākai rīcībai."

Un tagad meitenes, sievietes - kad pēdējo reizi par savu vīrieti pateicāt ko līdzīgu, kā teica
Eiropa (2011-11-05 22:27) personīgā pieredze
"man īstais vīrietis tikko nomainīja riepas uz ziemenēm, pats pēc darba, pa tumsu, bez kādas ņurdēšanas un citiem bla, bla, bla..."?

...nevis pateicāt - "Tas idiots atkal visu vakaru čakarējas ar mašīnu, ne lai aizvestu uz servisu un pa 5 minūtēm visu izdarītu. Mājās vispār neko nedara. Un arī ne sūda nopelnīt nevar. Kam man tāds vecis?" :)

annija005 (2011-11-05 17:52) viedoklis - Tu esi sevi ieprogrammējusi būt nelaimīgai.
violinn (2011-11-07 11:18)  viedoklis
 jodo...bet tā jau var pateikt, ja kas tāds vai līdzīgs ir darīts, ne?:)
jodo (2011-11-07 18:23)  viedoklis
 violinn, protams. Tik tad man ir pretjautājums: a kur bija galva, kad ar tādu tipu sasējies? ;)
  Rādu no 1 līdz 50 (kopā 50)

Šī tēma ir slēgta un to vairs nevar komentēt
Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
jautajums.lv ir iepazīšanās portāla oHo.lv sastāvdaļa, uz kuru attiecas šie lietošanas noteikumi.
Kontakti: info@jautajums.lv
© 2010