Kas ir ists Virietis Sieviesu skatijuma?

Jautajums Sievietem! Kas ir ists Virietis Sieviesu skatijuma.Jo vairums komentaros izsaka viedokli,ka nav vairs istu Viriesu. Vai tas ir Sieviesu galva izstradata Iluzijas pasaule,pec ka sieviete dzivo,sapno,kadam jabut istam Virietim? Un ko Sieviete gaida no ista Viriesa.ka ari vai pati spej dot Virietim to,ko prasa no Viriesa?
Jautā Biktstevs 2011-11-05 17:36

riita_kafija (2011-11-05 17:40)  Tāds, kurš man var kko dot (un nevajag te "ielasīt" materiālos labumus).

Natta (2011-11-05 17:47)  Tāds,kurš mani mīl (rūpējoties un palīdzot) un paaudzina,kad aizeju raksturā par tālu..un noliek pie vietas.Tikai tādu es varu mīlēt un cienīt.
Pārējais-intelekts, gudrība, humora izjūta, sirsnība, strādātgriba, mērķtiecība, spēja sasniegt mērķi, dāsnums-ir cilvēka apziņas un mīlestības līmeņa rādītājs, tas ir protams, ļoti svarīgs.

annija005 (2011-11-05 17:52)  Īsts vīrietis vispirms ir cilvēks, kurš nodrošina sievietei visus apstākļus, lai viņa varētu izpaust sevi. Viņš ir iecietīgs pret viņas sievišķīgajām vājībām, ir galants, un viņu pastāvīgi valdzina sievietes šarms un neprognozējamība.

Īsts vīrietis pret sievieti ir ļoti maigs gan vārdos, gan darbos, gan nodomos. Viņš nekad nebūs rupjš pret sievieti, vienmēr savaldīs savas dusmas un nekad nepazemos to. Īsts vīrietis neliks sievietei kaut ko darīt pret viņas gribu, nekad neliks tai raudāt un nožēlot to brīdi, kad sastapusi viņu.

Īsts vīrietis attiecībā pret sievieti nekad nezaudēs savu pašcieņu. Viņš sievieti pieņems tādu, kāda viņa ir – ar visiem viņas trūkumiem un pozitīvajām īpašībām, nevis mēģinās to pārveidot pēc sava prāta.

Īsts vīrietis cenšas izzināt visas sievietes vēlmes, lai padarītu to par vislaimīgāko sievieti pasaulē. Viņam vispirms būs svarīga sievietes labsajūta un labklājība un tikai pēc tam savējā. Viņš vienmēr palīdzēs sievietei, saudzēs un lutinās viņu (cik burvīgi!). Īsts vīrietis mīlēs savus bērnus tikpat stipri, cik mīļoto sievieti.

Īsts vīrietis sievietei vienmēr būs blakus, lai to aizsargātu, un nekad nepametīs to vienu nelaimē. Viņš pasniegs tai roku grūtā brīdī, kad kādu iemeslu dēļ sieviete būs zaudējusi dzīves līdzsvaru.
Īsts vīrietis ir uzticīgs, atklāts, runā par savām jūtām un nebaidās atzīt savas kļūdas. Kļūdīties ir tikai cilvēcīgi…

Īstu vīrieti raksturo saprātīga drosme, neatkarīgs viedoklis, disciplīna, stāja, garīga stabilitāte, fizisks un garīgs briedums, veselīga seksualitāte, nepārspīlēts pašnovērtējums un pašapziņa.

Īstam vīrietim ir tikai viena īsta sieviete, viņam nav vajadzīgas mīļākās, jo viņš ir īsts vīrietis.

jaapsver (2011-11-05 17:53)  Vispusīga inteliģence.

suuraa (2011-11-05 17:54)  Ja sievietei vīrietis būs pieņemams ar visiem plusiem un mīnusiem, tad jau viņas acīs viņš arī būs īsts vīrietis:))

Tessa (2011-11-05 17:55)  astonjdesmit piekto reizi posteju:
МУЖЧИНА должен -не в смысле "обязан кому-то", а в смысле - "в крови, отприроды"быть силён ДУХОМ, принципами, волей, добротой и благородством. Даже если он росту - 150 и весу -45.А тем более за близких.
ij viss.

Ezjule (2011-11-05 17:57)  Tas kuram rokas aug no īstās vietas un arī galva neatrodas kājstarpē ;)

liancite (2011-11-05 17:59)  Katram vīrietim ir sava īstā sieviete un otrādi...

mYmra (2011-11-05 18:00)  Katrai sievietei savs īstas. Tas, kas man būs īstas, citai liksies čau.Kāds? Tas lai paliek intrigai , a to sāks te visi iztēloties īstos prieš vienas un citai nespīdēs.:DDD

Tessa (2011-11-05 18:02)  Biktstevs,mans viiriesha apraksts pilniiba atbilst man pashai,tapec ar saviem secinajumiem vari ieskrieties-talu.aga))

Ezjule (2011-11-05 18:07)  Biktstevs: Kapēc tāda pārliecība par sievietes nenozīmību? Zinu ļoti daudzas sievietes, kas var visu to pašu izdarīt ko vīrietis ( izņēmums ir tikai olšūnas apaugļošana)

Bereta (2011-11-05 18:08)  Tad jau man arī ir jābūt vīrietim, lai sniegtu viņam pretī to, ko prasa no viņa...

mis_parkere (2011-11-05 18:21)  Ja kāds ar savu esamību ir panācis,ka esmu viņā iemīlējusies,tātad man viņš ir kļuvis par īsto vīrieti.Viņam var būt 100 mīnusi un trūkumi,mani tas neuztrauks,man viņš būs vislabākais.

SweetPoison (2011-11-05 18:22)  Īsts vīrietis ir tāds, kas spēj dot un saņemt pretī arī.
Nevajag visu banalizēt, ja ir attiecības tā ir savstarpēja abpusēja mijiedarbība.
Problēma rodas tad, ja vīrietis saņemot tikai parazitē uz tā.. nav brīnums, ka daudzas sieviets iespājas pozīcijā "parādi, ko variman dot!", jo dzīves laikā jau ir sastapti vīrieši, kuriem patīk tikai saņemt un nav ko dot vai negrib dot pretī.

Whatever you give a woman, she will make greater...

If you give her sperm, she`ll give you a baby.

If you give her a house, she`ll give you a home.

If you give her groceries, she`ll give you a meal.

If you give her a smile, she`ll give you her heart.

She multiplies and enlarges what is given to her.

So, if you give her any crap, be ready to receive a ton of shit.

Vienkārši, vai ne? :)

chentaluluu (2011-11-05 18:23)  Vīrietis ir dodoša būtne. Vīrišķā būtība prasa dot, lai sievišķā varētu radīt. Regulāras došanas nodrošināšanai vīrietis ir apveltīts ar smalkām dzīvības spēka atjaunošanas spējām. Šo dotumu varētu raksturot kā garīgu vērtību izjūtu un kalpot prasmi.
Došana ir vīrieša eksistences jēga, tāpēc viņš meklē kam dot un kalpot. Vīrietis gūst prieku redzot savu pūliņu augļus. Caur saņēmēja apmierinātību vīrietis atjauno savas enerģijas rezerves, jo noderīgāka bijusi viņa dāvana, jo vairāk enerģijas tas saņem. Tāpēc vīriešiem ļoti būtiski ir panākumi savā darbībā, tie tos uzlādē turpmākai rīcībai.

Sieviete ņem, lai radītu un caur to atkal ņemtu, vīrietis dod (materiālā ziņā rada un dod), lai ņemtu un atkal dotu. Vīrietis meklē ņēmēju un atrod sievieti, kam nepieciešams devējs. Harmoniska vīrieša un sievietes savienība nes prieku un laimi visiem.

Vīrietis ir devējs, sieviete ņēmēja un abu sadarbība nes gandarījumu. Sieviete saņem no vīrieša glāstu, maigumu un sniedz viņam mīlestību. Sieviete visu pavairo, ko saņem no vīrieša.
Mūsdienu vīrieši vairāk sev blakus vēlas redzēt vīrišķīgas sievietes, kas dod, bet viņi tikai ņem. Bēdīgi.

cilveex (2011-11-05 18:28)  "Par cilvēka ceļu nav zināms, no kurienes tas nācis un kurp dodas."

jaapsver (2011-11-05 18:37)  biktstevs

Nemuldi-es prasu to,ko pati varu sniegt-vispusīgu inteliģenci.

Torpedo (2011-11-05 18:39)  Stulbi te visi tie sieviesu komentaari! Virietim ir vnk jaabuut - tapat vecenu ir vismaz 2x vairaak

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu