Iepazīšanās klubiņš

Tiem,kas vēlās ātrāk atrast otru pusīti nesēžot internetā,bet reāli atnākot uz kādu jauku vietiņu. Norunājot laiku un vietu visiem,kas vēlas iepazīties. Vai kādu tas interesē? Atnākot,varēs pa vakaru izvērtēt vairākus sev tīkamus cilvēkus,nezaudējot laiku. Tādus vakarus var organizēt katru nedēļu:)

100latnieks (2011-11-11 12:07)      ja uz to klubiņu ies tepat oho pārstāvētais pisammateriāls, tad nav vērts:)

edora (2011-11-11 12:09)      :D :D :D 100ls , tu gan proti samīdināt !!!

brinumzaalite (2011-11-11 12:10)      ideja patīk

Polus (2011-11-11 12:23)      Ideja diez vai būs efektīva, jo interneta vides priekšrocība ir tā, ka jau sākumā tiek izslēgta virkne subjektīvo faktoru, kas daudziem traucē iepazīties klātienē. Daļai būs grūti atzīt, ka viņi iet tīri iepazīties; varētu būt arī problēmas ar vecuma un dzimumu struktūru utt. Robusti skatoties, šo un vēl vairāku iemeslu dēļ iepazīšanās "tirgus" interneta vidē ir krietni efektīvāks par klātieni.

psychobitch (2011-11-11 12:28)      kurš tad vairs internetā sēdošais vairs var rādīties cilvēkos, kad radušās problēmas ar ārējo izskatu, ko parasti paši neapjauš... šeit visi ir skaisti un seksīgi!

mekleeju_miiljuminju (2011-11-11 12:29)      Noteikti, ka kādu daļu auditorijas tāds pasākums pat ļoti varētu ieinteresēt!
Bet lai ietu uz tādu pasākumu dāļai ohuistu vajadzētu sakārtot galvā domas, attieksmi pret līdzcilvēkiem un iemācīties smaidīt, un būt iecietīgākiem!
Šo ideju jau agrāk pieminēju un daļeji tika adresēta oho adminstrācijai, lai gan sapratu ka viņiem tas nav izdevīgi!
Ar gaišam domām kalnus var gāst!

Jauku Lāčplēša dienu!

Bikerman22 (2011-11-11 12:37)      Ideja jau kā māja, man patiktos:) Mēs iemācītos pārvarēt sawu kautrību, un galvenais, ka tiktu izslēgta iespēja, ka partneris neieradīsies uz randevu un velti tērēts laiks un ceļanauda. Pat, ja sawu otro pusīti neatradīs pirmajā saietā, tas nebūs velti tērēts laiks, wsm cilvēks būs izklaidējies, sadejojis, iemalkojis vīnu utt.
Iepazīstoties internetā, lielākais mīnuss ir tas, ka tu nezini partnera mērķus, un lielākā daļa cilvēku uz randiņiem neatnāk:(

Tessa (2011-11-11 12:43)      nedomaju,ka tik ljoti dazhadi cilveki labi jutisies,sanakot kopa.ja te rejas viens ar otru,kas bus klatiene?pekshnji puslatnieks paliks pieklajiigs,bet nassa staves klusu,lai nepateiktu kadu glupiibu?ne,nu,iespejams.
tikai atceraties vienu lietu.jus nekad nezinasiet,ka uzvediisies jums nepaziistams cilveks,iedzerot.tapec apsolu dazhadas sajutas-no smiekliem un nicinashanas liidz bailem.
par pashu iepaziishanos-esmu skeptikjis.bet ja kads tiesham sa-pusesies,karogs rokas,ka saka.

Palomino (2011-11-11 12:44)      Tas būs tā kā ārzemēs: pretendenti/-tes rotē no galdiņa uz galdiņu, pie katra pakavējoties 5 vai cik nu tur tās minūtes, kamēr viss "materiāls" apskatīts un izsvērts? /saskatījusies amīšu filmas/ Idejai nav ne vainas, bet ka tik atkal "nepaceļas" jautājums: kurš maksā par kafiju?;) Un kur tad palikuši tie kādreiz populārie deju vakari "Tiem, kam pāri..."? Pirms gadiem 3 pie VEF pils vēl manīju afišas.
P.S. Es nepiedalos, bija tikai vēlēšanās izteikties.

psychobitch (2011-11-11 12:47)      a kāpēc jākaunas no vārda "iepazīties", kas tas ir kaut kas slikts, netīrs...? vervē atkal tikai lūrmaņus, kuri ieradīsies tikai lai aprunātu un vēl kaut kā savādāk izteiktos par tiem, kuri tiešām vēlas iepazīties... slikti paliek no pensionāru izklaidēm - klubiņš, jau pats vārds izsaka kontingentu...nu ļoti dinamiski!

krauklis966 (2011-11-11 12:49)      Tadi klubi ir vairāki simti tikai Latvijā vien.
Ja neesi galīgais kautrulis, tad vari iepazīties ar babeni vienalga kurā klubā.

Polus (2011-11-11 12:52)      /mēģina vizualizēt, kā izskatās cilvēks, kurš iet uz postulētu iepazīšanās klubu, bet nevienam nesaka, ka vēlas iepazīties/

P.S. Tas attiecībā uz komentāru plkst. 12:41. Jautājums kolorītā veidā ir apspēlēts arī krievu kino klasikā.

Absoluuti_super (2011-11-11 12:56)      jā, šeit pārsvarā vēlas iepazīties nodrāšānas nolūkā.....a kuri nē - tie dīvaini...:)

mekleeju_miiljuminju (2011-11-11 12:58)      Polus un psychobich!
Ja i problēmas a pašnovērtējumu un iepazīšanos, tad pie tā i jāstrādā, jāpiestrādā, ne vienmēr i vajadzīga psihi..... palīdība , vajadzīgs darbs ar sevi, iemācīties mīlēt sevi un otru, piestrādāt pie sava izskata sportojot, piestrādāt pie savām domām, attieksmes pret līdzcilvēkiem! Sežot netā progresu i grūti saskatīt! Esiet jautri, atraktīvi, atvērti!
Smaidiet un apkārējie smidīs Jums! Visa duravas tiks Jums atvērtas!
Vajag vēlēties sevi izmainīt un darīt! Darat to, darat labāk par pārējiem!(Do it!Do it better!)
Ziedojiet katru dienu stundiņu sev, savam izskatam, sportam un savām domām, un domājiet ko ēdiet un cikus!Un izmaiņas, progresu pamanīsiet pēc pusotra mēneša noteikti!

Ingaxx (2011-11-11 12:59)      Tādos tusos parasti jaunās aiziet ar vecajiem veiksmīgajiem, bet vidējā vecuma neveiksminieki tā ari paliek sēžam, apcerot un filozifējot par dzīvi un sievietēm :)

Lucy (2011-11-11 13:07)      Vispār par šo reklāmu derētu samaksāt!

avanti13 (2011-11-11 13:09)      "iepaziishanaas klubinsh" nav patreizeejam laikam aktuaali... neviens sevishkji negrib reklameeties, ka ir mekleejumos un nav pieprasiits.
alternatiiva taadam klubinjam buutu: "intereshu klubinsh", jeb "vakarinjas ar sveshiniekiem", jeb "eedienu gatavoschana un pieredzes apmainja starp viirieshiem un sievieteem"... jeb "tuurisma braucieni " utt..

neratni_stasti (2011-11-11 13:18)      Mēģinu teorētiski iedomāties, kā tas varētu izskatīties un vai es uz tādu ietu... Neietu. Nebūtu patikas man tērēt laiku ar svešiem, nepazīstamiem cilvēkiem, ar kuriem draudzīgi jārunājas, bet iespējams, ka tur nemaz tādu, ar kuriem man gribētos parunāties nav un nebūs. Man krietni vienkāršāk ir aiziet uz jebkuru publisku pasākumu, lai kāds jau izrādītu uzmanību un vēlmi parunāties. Un šādi publiski pasākumi ir krietni jēdzīgāki - publika prognozējama, gaisotne - nepiespiesta, nav strikti orientēta uz iepazīšanos, bet kafijas paužu gana daudz, lai saviesīgas sarunas raisītos pašas no sevis.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu