Meli laulībā un jūsu reakcija
Kāda būtu reakcija, ja jūs uzzinātu, ka jūsu laulības pamatā ir 99% meli?Helga_13 Viss atkarīgs no tā kādi ir meli. 20 gadu vecumā ( ja Tev, tiešām, ir 20 ) maksimālisms attiecībās ir saprotams. Lai gan, dzīvot ar pataloģisku meli ir stipri grūti, lai neteiktu- neiespējami.
PippyLand
Paldies Dievam, esmu pietiekami stipra emocionāli, un jebkuru savas dzīves situāciju uztveru kā labu mācību (lai cik smaga un sāpīga tā arī nebūtu).
Un jā, man ir 20t gadi, lai gan dzīves pieredze ir krietni lielāka, kā lielākajai daļai manu vienaudžu. :)
Paldies par jūst domām un komentāriem.
sprigace Pavicinātu atvadām baltu kabatlakatiņu!
Milestiba Runātu ar savu meli :)
av2 muuzzu dziivo, muuzzu maacies.Traki ir neviss tas, ka vinnss tevi maanijis, bet ka nejuti neko , ka melo :( Ieteikms - tikai nesaac tagad atriebties viseim saviem neekamajiem viiriessiem. Tas ir, cilveeki tomer paarsvaraa runaa patiesiibu, vismaz saveejiem. Un deel viena mella nav jaaspriezz par visiem. Bet....bez taas eenas jau kaadu laiku neiztiksi, lai kaa censtos :(
Lucy
ALELUJA...20gados lauliba un jau neuzticība.
Tāpēc vajag visupirms pis... lidz izsikumam un meklet īto,tad laulāties,nevis otrādi laulaties ķirties un atkal precēties.pfu
Ja jau tas tiešām tā ir un esi laulājusies baznīcā,tad to ko savienoja dievs,cilvēkam nebūs šķirt!!
jodo
Ahem, 20 gados VISIEM liekas, ka viņi ir pieredzējušāki par saviem vienaudžiem. :)
Tiesa, vienu nenoliegsi - laulības šķiršana 20 gados tagad laikam tomēr nav izplatīta
babyjag
dazziem jau vajag appreceties vairak par visu, par jebkuru cenu - vairak par otra cilveka iepazishanu, cienishanu un noverteshanu.. itka ta butu kada panaceja.. vai vnk jo visi ta dara..
meli.. so what? Tu izbaudiji to laiku? tatad viss kartiba, kada starpiba, ka meloja.. vnk nakamreiz busi gudraka. pasaki paldies par visu labo un macies no kljudam.
MaryClaire
VTF? es 20 gados pat vēl nebiju precējusies? tiesa, par seksa esamību zināju ... un arī kā rodas bērni zināju. un kā no viņiem izsargāties zināju. un zināju, kas būs, ja būs sekss ar nezināmu bez prezervatīva ... bet nezināju, ka var JAU 20 gados apprecēties, un vēl tālāk - kā 20 gados var paspēj izšķirties. laikam naiva biju.
bet ir jau tā, - jaunieši tagad visu sāk agri - pīpēt, seksot un mirt
Poplovs Man te sacēlās jautājiens- kā var izrēķināt melus procentos? Ir kāda speciāla formuliņa? :)
kokote 20 gados precēties - totāls neprāts vai prāta aptumsums (es to ne kā aksiomu, bet Tavu konkrēto gadījumu) - tur Tessai bija labais teiciens par to, ka kamērprāts nav nobriedis, miesai jāpaliek jaunavīgai (neskartai vismaz no laulības)
Smuidris ar sūdainu koku padzītu :D
laukroze Tu vnk. biji akla, ja tā, labi, ka beidzot atvērās acis, meļi vnm. nāk gaismā.
miiluliite69 Ja meli dod īslaicīgu labumu,tad laika gaitā tie vienmēr izrādās kaitīgi.Turpretim, patiesība laika gaitā izrādās derīga,kaut gan var notikt tā,ka pašreizējā mirklī,tā izrādās kaitīga. Vieni melo tapēc,ka vēlas piemānīt,citi - tapēc,ka paši ir piemānīti...nesatraucies-krietnais runā tikai par labo savā tuvākajā,nekrietnais - tikai par trūkumiem.Un kaut arī viņi abi melo - pirmais nokļūst debesīs,otrais - ellē.Manā gadījumā-labāk meli,kas nes labumu,nekā taisnība, kas sēj ķildu...ne visiem vissu var tā vnk pateikt..nelaime pat godīgos piespiež melot:(
ar9 Skatoties uz kādiem pamatiem laulība tika noslēgta. Ja tās bija aprēķina laulības un viņš to atšifrēja, tad, ko brīnies? Bet ja esi bez vainas, tad pasaki viņam: "good-bye my love!".
Just_ 99% melu - kāds no laulātajiem divlaulībā, lielā mīla līgavas/līgavaiņa bagātā pūra dēļ, bērni no kaimiņa, īpašums zagts... Kas vēl tajos 99%? Nav tā kā par daudz?
SNIEGBALTITE_ Varbūt tā ir iepēja beidzot cilvēkam kļūt brīvam un atrast kādu citu- labāku!!!!
edora Tas vienkārši nav iespējams , ja vien abi nav kādas iestādes pacienti...
selnija_ Sākumā raudātu/neilgi/, tad dusmotos, tad lēnām nāktu apskaidrība, kurai ir savas sadaļas.
EliiLi Pataloģiskais variants- nav nemaz tik viegli atšķirt, ja vēl esi ar tieksmi cilvēkiem principā ticēt. Nu neko, šķiršanās kā viens no labākajiem dzīves lēmumiem-.
Diana777 Mācību gūstam tikai no pašu pieļautajām kļūdām. Viss, kas mūs nenogalina, dara mūs stiprākus (arī gudrākus)! nākamās atbildes
<< iepriekšējās | Atbildes 21 līdz 40 (kopā 52) | nākamās >> |
