Labas iepazīšanās vietas.

Iepazīties internetā-slikti,savedējas-slikti,bārā,klubā-pasarg Dies,tramvajā šaubīgi,ne katrā darba kolektīvā atradīsies attiecīgā vecuma un parametru neprecētie.
Nu tad stāstiet,kur ir tās sēņu vietas,kuras ir labas lai sapazītos.Runa ir par tiem,kuri tiešām vēlas atrast sev partneri visam atlikušajam mūžam,kuri neuzskata ka vientuļš pensionārs ir kruta.Par vienreizējās lietošanas ļaužiem šoreiz arī ne.
Jeb mēs tikai protam pateikt-vēe,tas ir sūc,bet kad jāpasaka,kas ir OK,tā mute ciet?

Lucy      un kurš tev tant ir to teici,ko tu te samurgoji,ka augšamminētajās vietās cilvēki neiepazīstas?:))
lai ko tādu pajautātu,vajadzēja speciāli jaunu anketu uzčinīt mjā:))
2013-01-22

Tessa      da muljkjiibas.ja ir velme un acis zaigo ne no degoshajam skaidam galva,iepaziities var visur. ij neta,ij piena produktu nodalja rimchika, ij slidojot, utt.
vieniigi,rosiibai arpus majas ir vajadziiga nauda.ja to var atvelet izklaidem un interesem,iespejas paplashinas.ja ne,atliek nets.un Rimchiks))
2013-01-22

elsa      Nez, pa manam kada skjirba kur? Jebkur. Neta, uz ielas, bode,darba, jurmala. Ka gan var zinat, ka bus vai nebus visai dzivei? Neka. Jamegjina.
Vakar jau teicu, ka man liekas, ka izcila iepazishanas vieta ir kazas. Sveshas, saprotams. :D
2013-01-22

stulmenis      Dabīgā vidē. Tādā vietā, kur cilvēks ir īsts un personība, nevis kautko PIETĒLO (internets, bārs vai klubs) vai IZPILDA (darbs. Tramvajā tik interesē kā nokļūt mājās un atpūsties. Protams tas neizslēdz iespēju ka kāds(a) var iepatikties). Savedējam arī nav ne vainas, bet vai savedējs spēj nodrošināt dzirksteli? :)

Iegaumējam - īstā vieta ir tur kur cilvēks būs īsts un paties, tur arī pulcēsies citi cilvēki ar līdzīgām domām un vērtībām. Viņi tur novērtēs to ko dari, par ko cīnies un uz kurieni doties. Iemīlēs un piebiedrosies. Viss pārējais ir attieksmes jautājums.

Morāle - atrodi hobiju!
2013-01-22

mieru_tikai_mieru      meklē interešu klubos vai pulciņos. Svešvalodu apguves kursos. Bibliotekā. Fotopulciņos un plenēros. Slēpošanas pasākumos. Ekstrēmajos paŗgājienos. Da nu mazums, kur. 2013-01-22

Deisa      Jebkuram veidam atradīsies zākātāji. Ja visus ņemsi galvā, tad tiešām iepazīties nebūs kur. Jādomā ar savu galvu un nav ko tik daudz klausīties citu runās.
A kāpēc zākā? Pa lielam divu iemeslu dēļ:
1. Negatīva pieredze
2. Konkurences cīņa
Ja kāda neveiksmju dēļ gribās pacelt gaisā ķepiņas - lūdzu. Varu galvot, ka palikušie tikai priecāsies - konkurence mazāka. :)
2013-01-22

Pauls      Ir jāiet tur, kur uzturas tādi vīrieši un sievietes, ar kādiem persona vēlas iepazīties. Visticamāk dižveikalā Supernetto būs grūti atrast bagātu, veiksmīgi, pārliecinātu vīrieti. Tāpat naktsklubā diezin vai būs atbildīgi un uzticīgi vīrieši. Brauciet uz Aspenu, St.Moritzu slēpot, tur drīzāk kaut kas labs atrodams. 2013-01-22

selnija_      Manuprāt nav tādu īpašo vietu. Notiks tas, kam jānotiek, tik no mājām gan ir jāiziet, tas ir minimums. 2013-01-22

elvital22      domāju ka pašam jāmāk izvērtēt kuras tās "sēņu vietas", diezvai te kāds spec recepti pateiks, te tikai padalīsies ar savu pieredzi - gan rūgtu, gan saldu ... 2013-01-22

zity      Es arī par interešu klubiem. Nu, rokdarbu pulciņš varbūt nebūs īsti piemērots, bet tādi slēpošanas, velo, alpīnisma, fotografēšanas, deju (salsa. Argentīnas tango), valodu kursi varētu būt OK. Pie viena noteikuma - ja Tev pašai tā konkrētā nodarbe interesē.:) 2013-01-22

SufferWell      es jau pateiktu, kur atrodas tā vieta, bet baidos, ka pašam vēlāk nekas nepaliks... 2013-01-22

flame528      Uz kapiem jāiet,uz kapiem....tur jāķer atraitņi :)) 2013-01-22

neratni_stasti      + Vīrišķīgu sporta veidu sacensības. 2013-01-22

Adamsone      Pusmūža tanta, ka badainus aču skatus pa malām mētādama, piesakās fotopulciņā, ir skats par rubli....Ja cilvēks grib iepazīties, tad tas ir jādara nevis jāizliekas, ka interesē floristika vai kalnos kāpšana.
Novērtē savu piedāvājumu gaļas tirgū un izejot no rezultātiem, izdari secinājumus. Ja meklēt šī vārda vistiešākā nozīmē, tad tur, kur vīrieši arī meklē - būtu dīvaini ar sēņu groziņu staigāt pa pludmali...
Katru reizi, kad PA sāk cilāt šo jautājumu, man sāk šķist, ka mūsu sabiedrībā kaut kas fundamentāli nav kārtībā, tai nebūtu jābūt problēmai.
2013-01-22

violeta      Tās īstās sēņu vietas nosaka liktenis,ja meklē,ja esi atvērts uz stabilu iepazīšanos,tad pat ar aizsietām aciim tam garam nepaiet.Dzīve ir iespēju laiks,viss notiek tam paredzētā laika un vietā. 2013-01-22

atljaujietman      pie bordeļa durvīm vajag stāvēt un teikt, ka esi labāka un turklāt par velti un uz ilgu laiku :) 2013-01-22

stardust      Parasti jau viss notiek tā, kā tam vajag notikt, un ne tad, kad centies pastiprināti rēgoties kādā konkrētā vietā. 2013-01-22

fargo      domāju, ka iepazīties netā ir viena no labākajām iespejām noteiktai cilvēku grupai(plašai gan pārstavetajā vecuma grupā, gan abiem dzimumiem).
kāds, piemeram, domā, ka "atļaujietman" pie luksofora vai krogā tiek pie kkā? da nekur un ne pie kā. vispār. porno un maša kulačkova. tās arī ir visas attiecības. ar sieviešiem ir smalkāk, bet lai cik traki - akurāt tas pats - nekas un nekur nav.
un ja liekas, ka nē... ne adamsone, ne citas un citi šeit(es uzsveru - šeit) neko nedabūs, jo tas ir galvā un biezās omes vācijā... tas ir laika jautājums un būs puņķi un atceries pēc pieciem gadiem, ko tagad saku. labi, ja nē.
es ne dēļ niķiem un stiķiem runāju par salauztiem vai apdauzītiem cilvēkiem. tas nav kā nosodījums, bet konstatācija - ar katrām nākamajām attiecībām vai mēģinājumu, cilvji kļūst ar vien stūraināki un durstīgāki, prasības nevis pazeminas, bet arī nepaaugstinas, nē... tās kļūst arvien neadekvātākas.
nebūs nekā tiem cilvēkiem. tas nav naids pret šķirteņiem vai nešķirteņiem, muļķības. tā ir pārliecība, kura ir radusies mēģinot saprast kas un kā var vispār būt, kāpēc notiek tā un šitā un kas vispār šitā visa par klaunādi ir un kāpēc.
un tad nāk atbildes. nesmukas. tās izskatās slikti. ij ko tagad ar tām darīt, ja tādas? ai. mēginat, cenšaties... nekas nebūs, ja būs, tad pieci gadi ir kā šķīrej-barjerrifs.
2013-01-22

kokote      Es nekad tās visas uzskaitītās vietas par sliktām neesmu atzinusi- gana labas un derīgas. 2013-01-22

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu