Kā domājat kādēļ Dievs devis 20. gadus zagt un melot?

14 Tad Viņš būs svētums, un tai pašā laikā Viņš būs PAR APGRĒCĪBAS AKMENI un par piedauzības klinti abiem Israēla namiem, par VALGU un par SLAZDU Jeruzālemes iedzīvotājiem, 15 tā ka daudzi no viņiem paklups, pakritīs un sabruks pavisam, sapīsies, apjuks savā rīcībā un kļūs sagūstīti." 16 Es ieslēgšu Tā Kunga liecības un AIZZĪMOGOŠU VIŅA NORĀDĪJUMUS SAVOS MĀCEKĻOS!(Jes. 8) Drīz visi tie kurus uzskata par lieliem nezinās kur likties! :D
Man šis noslēpums tika atklāts ne manas gudrības dēļ, it kā tā būtu lielāka kā citiem cilvēkiem!
Vai tagad tā nav: 43 Un, ka tu redzēji, ka dzelzs bija maisīta ar mālu, tas norāda, ka ABU DAĻU CILVĒKI SADZĪVĒ UN LAULĪBAS NOSLĒDZOT GAN SASKARAS CITS AR CITU, BET NEVIENA DAĻA NESARAUJAMI NESAVIENOJAS AR OTRU, tieši tā kā dzelzs nesavienojas ar mālu. 44 Bet šo ķēniņu laikā debesu Dievs CELS VALSTI, KURA PASTĀVĒS NESAGRAUTA MŪŽĪGI un kuras vara nepāries ne uz vienu citu tautu. Tā satrieks un iznīcinās citas valstis, bet pati pastāvēs mūžīgi. 45 Tādēļ tu arī redzēji, ka akmens bez cilvēku palīdzības novēlās no kalna un satrieca dzelzi, varu, mālu, sudrabu un zeltu. Lielais Dievs ķēniņam parādīja, kas notiks nākotnē. Šis sapnis ir tiešām zīmīgs, un patiess ir tā izskaidrojums." (Dan. 2) Šī valsts ir Latvija!!! Redzi kā Tu domā, kā dēļ tika dots 20 gadu lai zagļi zagtu un meļi melotu? Tādēļ lai cilvēki redzētu patiesību un nevarētu meļi vairs savus melus kultivēt!!! Dievs ir gudrāks par pasaules gudrīšiem kuri savā augstprātībā uzpūtušies un nezina vairs kauna.

ramazoti      Ja Dievs eksistē, tad var izsecināt, ka viņam vai nu negribas uzreiz visus zagļus un meļus sodīt un likvidēt, lai praksē pierādītu to, ka viņam ne tikai teorētiski patīk taisnīgums vienmēr, bet arī realitātē viņš to grib&spēj nodrošināt, vai arī sliktākais variants- viņam patīk ka ilgstoši zog un melo, lai pamatotāka būtu novēlotā zagļu un meļu slepkavošana&dedzināšana. Bet ja Dieva nav, tad viss notiek pēc Veidenbauma- virs zemes nav taisnības, dūrei tik spēks, no stiprākā samīts, vājākais ļimst, un mācītājs redz pat grūtdienīti raudam, un izvelk no kabatas savu nēzdodziņu, lai noslaucītu asariņu. Par reliģiskajiem svētuļiem var teikt, ka paši savā acī baļķi neredz, bet citu acīs skabargu redz- aborigēni esot jocīgi, apēdot dzīvnieka vai cilvēka sirdi, dzerot asinis cerot tā kļūt stiprāki, bet paši ēdot maizi un dzerot vīnogu sulu vai vīnu- iedomājas, ka tā ir pirms 2000gadiem miruša vīrieša miesa un asinis, bet tie kas ticot astrologiem, esot stulbāki par tiem, kuri uzticējās Dieva navigācijas maršrutētājam Sinajas tuksnesī, ka nogalināt un ēst cūku ir sliktāk, kā Mozum likt nogalināt visus gūstekņus un sexojošās gūsteknes, bet atstāt savām vajadzībām tikai jaunās nevainīgās meitenītes...- gudrs bija pedofīls- nojauta, ka no nevainīgām žīdi nesaķers kādu sts.

kreisais12      neapgrutini dievu ar kaut kādiem sīkumiem. Ja tev manta ir vērtība tad jāšaubās par tavu ticību dievam

Piparkuka      nemaz nevar to izlasīt....

Dzhokonda      Un kas no tā mainās? Nekas....kamēr nebūs nemieri un sacelšanās-kā arī neizbēgami upuri, jo valsts mierīgus protestus laiž gar ausi, bet agresīvus noteikti noslāpēs ar spēku.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010