Kas varētu saistīt pie jaunāka par pašu cilvēka?

Man šis jautājums tapa attiecībā pret piedāvājumiem PK. Jā,viņš var dublēt iepriekšējo tēmu,bet tas ir speciāli,lai var izteikties abas puses. Man,personīgi,raksta puiši,kas jaunāki par mani,bet neaizķer tas viss....kas jūs aizķertu un kāpēc parakstītos uz attiecībām ar gados jaunāku personu.......vīrieti,sievieti?(Tā ir palīdzība draugam......nosauksim tā)

HRDS      -Kopiigas intereses... :) Vai rozaa brilles...! 8)

GreyAlien      Interesanti - par cik jaunāki - ja Tavā anketā par 7 gadi jaunāki ir O.K. un vēlami.

GreyAlien      >keksene66
Nu ja Tev raksta 30 gadīgie - kāda problēma un sāpe - nav jau tīņi, un vispār - visu izšķir personība, varbūt kāds laiks kopā jums abiem dos pieredzi un emocijas kas noderēs tālākai dzīvei...

MrJones      Vieniigais, ko es pilniigi noteikti varu pateikt,..ka nesaista tikai tukshi gadu skaitlji...

JurisK      Nuu, ja krietni jaunaaka, 10+ gadi - sava vecuma kaa taada neatziishana, veelme nenovecot. Ja pats veel sameeraa jauns, ap 30 - tad tur ir kaut kaada patologjija, vai nu praata, vai miesas.

neko      vieni vēlas "kopā novecot" citi vēlās būt "mūžam jauni" - katram savs.

smailite26      tas ir tik forši-jaunaks virietis blakus-energija

ercens129      Vecumu atšķirība līdz 15g. - normāli, kamēr neiestājas paaudžu konflikts, vairāk, arī problēmu vairāk. Tas gan vairāk attiecas uz gadījumiem, kad jaunāka ir sieviete. Otrādi? Nu tas tāds piedzīvojums, pēc kura viena puse parasti gaužas: Viņš mani izmantoja! Kaut gan pati vēlētos būt izmantota vēl.

never_pa      nav ne jausmas, nekas nespēj saistīt. kad būs ap 40, tad varēšu atbildēt, kazi domāšu savādāk.

dogville      Varu pateikt konkreeti,kas NEsaista pie vecaakiem viirieshiem-
1.senila domaashana;
2.savas miesas neuztureeshana pienaaciigaa formaa;
3.vecishkjas intereses(alus,shlaageris,makshkjere,tv,diivaans...kaa te viens nesen mineeja,eerts spilvens:D)

dzintars35v      Ja tevi sāk vilkt uz pensionārēm vai vēl vecakam dāmam,tad tam ir zinātnisks nosaukums,bet normāli tas gan nav...,ja uz jaunākam 10 gadu līmeni,tas liecina,ka interesi par dzivi tu neesi zaudējis,ja uz vel jaunākam,tad tiesām var rasties paaudžu konflikti...,40 un vairāk gados,domāju ir citas intereses,kā sekss,alkohols un narkotikas,ka ari dzive pa klubiem un disenem...!!!

dogville      dzintar,tieshaam peec 40 tikai tamboreeshana,kompotu vaariishana un validols pie shlaagera pa Radio2!!!

Pauls      Ja ir nepieciešams vīrietis, ar kuru baudīt trīsvientulību (trešais ir tālrādis), vecāki (pēc gadiem) vīrieši ir lieliski. Ja vēlies just dzīvessparu, vitalitāti un justies jauna - meklē ko citu.

Deisa      Neskati vīru pēc cepures (gadu skaitļa). Cilvēki ir dažādi. Man arī reiz bija sarakste ar puisi , kam knapi pāri 20, bet sarunas ar viņu bija krietni sakarīgākas kā būtu ar dažu labu onkuli. Svarīgi saprast cilvēka vērtības. Ja tās saskanīgas, ir forši kaut parunāties. Vai veidojas kas vairāk, to laiks parādīs. Aizspriedumi mēdz ietaupīt laiku, bet arī laupīt iespējas. Kas būtiskāk, katra paša izvēle. Ja komunikācija neko nedod, tad gan nav ko laiku izniekot. :)

mieru_tikai_mieru      kas piesaista jaunākos cilvēkos? :) Nu, man ir ļoti labas attiecības ar bērnu draugiem, t.i., vecums 20+/-2 gadi. Viņi man palīdz tikt galā ar kompi, apēst par daudz saceptās kūkas, viens otram pārsūtam stulbas un smieklīgas SMS, rīkojam kopīgus kinovakarus, fotosesijas, debesu laternu pasākumus, apmeklējam vietējo deju klubiņu, koncertus, dodamies garākos velobraucienos, spēlējam volejbolu pludmalē utt. Pavisam normāli cilvēki!

agilera      Viss atkarīgs no tā ko saprot ar vārdu "saista" - seksuāli, garīgi, brīvā laika pavadīšanai? Labs draugs var būt vīrietis gan 20 gadus vecāks, gan jaunāks. Seksu ar var izmēģināt gan ar tēvu, gan ar dēlu. Bet te katrā ziņā tomēr nav runa par nopietnām attiecībām. Normālai sievietei jebkurā vecumposmā vajag normālu vīrieti, ne dēlu vai tēvu. Tieši tas pats ar vīrieti. Kā iepriešējos rakstos bija minēts +/- 5gadi. Kas saista - slimība( jāiet pie psihologa), ne Oho

jozolsen      Mātes dabas ieliktās bioloģiskās šķēres.Sexualitātes augstākais punkts vīriešiem līdz 25 gadi,sievietēm ap 40 gadi.Austrālijas aborigēniem tūkstošiem gadu bija vistuvākais mātei dabai attiecību modelis ,pirms atnāca kristieši ar savām stulbībām.Jaunajiem primārais ir dzimumdziņas apmierināšana un pieredzes gūšana ,izpratnē par baudu.Lai tak sievietes domā ,ka tā ir mīlestība un vēl citi bla..bla..pašapziņai.Palasiet par bioloģiskajām šķērēm.Patiesībā sexs un kotletes.

lauvaliela      spriežot pēc uzrakstītā intelekts miskastes sūdīgākās kaķenes līmenī...

IipashaSieviete      Nu nevajag prasit padomu cilvekiem, kam katram savs skatijums (pat ne sava pieredze) viens kliegs , ka arprats, cits stastis par labu pieredzi! Veido pati savu!

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010