Dāmas, jūsu attieksme pret c-stringiem?
Pavēroju...kaut kas foršs tur tomēr ir :)
Tessa
Damai ir janesa apakshvelja.pliku pakalju vedina ne-damas.bet zemnieces.
punkc.
violinn
Attieksme - nekāda.
Pieļauju domu, ja kāda jauna sieviete izvēlas sev tērpu ar caurspīdīgu līniju sānos, kur nevajadzetu redzēt apenes, tad, jā, šitas variants noderētu. Bet citādi...""sapucējusies"", lai savu vīrieti pakārdinātu? Ok., lai būtu vēl šis variants.:D
Skaidrite_Leeninna Mandomāt, daudzi dizaineru izdomāti apģērba gabali izskatās labi tikai uz modeļa reklāmas nolūkos un/vai vienreizējai lietošanai. Lai vai kā varbūt arī gribētos izcelt vakarkleitu ar caurspīdīgiem sānu ielaidumiem, tad iedomājoties, kā tā dāma mokās ar tiem stringiem, piemēram, tualetē vai arī stresot, ka tik kādā brīdi tas"C" nenokrīt, zinu, ka man tādi nekad nebūs.
MaryClaire
man īsti nav skaidrs, kāpēc vispār ir vajadzīgs "kaut kas", kas izskatās ne pēc kā, ja to pašu efektu var panākt bez tā visa "kaut kā". tikai tāpēc, lai it kā būtu bikses, bet patiesībā nav? atceros, bija "zeksā un lielpilsētā" epizode, kur naPaga Samanta bija par prieku savam lieliskajam uzvilkusi pērļu stringas - rezultāts, sabojāts vakars tāpēc, ka tās pērles, izrādās, berž pašu vārīgāko vietiņu - efekta vietā defekts uz veselu nedēļu. da nu ... kas man darīt nav ko, lai līdzīgā veidā sevi traumētu?
P.S. esmu pārgājusi uz bumbierenēm, - jo garāki stilbiņi, jo foršāk izskatās. nu, labi, mežģīņu bumbierenes, bet vienalga bumbierenes ... patīk kā izskatās, kā jūtos ... :)
panaceja :)) vispābā, es te tā padomāju, nav nekā seksīgāka par babuli sintētiskās apenēs, kuru malas izspiedušās zem šauras kleitas svelmainā vasaras dienā - i fetors ekselents, i moderni.:))
blonde Attiecības, psiholoģija un stringi...interesanti:) vispār ASV ārstu asociācija nerekomendē šo preci. Attieksme vienaldzīga.
Aga70 Man galvenais,ka pakalja smuka. Stringus jau neviens neatcereesies!:)
Deisa Nu, ja kādai napacītei pa vienu vietu gāžas visu laiku kādas gļotas ārā, tad ne stringi, ne bumbierenes, bet gan ginekologs vajadzīgs. :)
edmunds19692 Kuš, tikai bez personiskiem savstarpējiem iespaidiem. Tēma ir par konkrētu apģērba gabalu, sauksim to tā, un nevis par jūsu savstarpējām attiecībām :) Par to nost krišanu nezinu, man arī tas liekās nesaprotami, bet pludmale pilna ar smukiem dibeniem šādos stringos.
panaceja :)) tā jau ir, cērmuk, te katrs par savu pieersdzi, tev, nabadzītei, tur kaut kas allaž tek - tad tev pie santehniķa, māt, ginekologiem nav tik mīīīīlzīgu stellatslēgu.:))
Deisa Jei bogu nesaprotu citu jēgu spraust drāti starp dibena vaigiem, ja tā vieta ir sakopta, tīra un estētiski baudāma.
Piparkuka neērti.....
Piparkuka
mja...
tad jau labāk plikai staigāt, apakšā:)
Postremo jaaa, man arii viena drusska te teica, ka labaak vasaraa vispaar bez, ja vari atllauties......nu kleita pietiekossi gara utt :))
| << iepriekšējās | Atbildes 21 līdz 34 (kopā 34) |
