Kapec mans laulatais draugs jutas pazemots?
Apreceja mani,zinaja,ko prec.Sievieti ar cetriem berniem no ieprieksejas laulibas.Pagajusaja gada mums piedzima savs mazulis,man jau piektais,vinam pirmais.Gadu dzivojam saskanigi,bet tad sakas skandali par to,ka man nepatik,ka vins pietiekami labi nepieskata musu piecus bernus,grib uztureties vairak arpus majas un par visu visvairak vins ir apvainots par to,ka es vinam izsniedzu tikai 50LVL nedela,lai vins nopirktu edamo mums visiem septiniem cilvekiem.Es uzskatu,ka tas ir pilnigi pietiekami un vins nav no manas puses pazemots cilveks.Piecdesmit latu nedela ta tacu ir liela nauda.
neko
Nu es ar justos pazemots ja man naudu dotu nevis es viņu pelnītu... pofig cik. Pazemojoši ir saņemt jebkādu naudu, ko pats neesi nopelnījis.
[par pārējo fantāzijas lidojumā tēmas pieteikumā neizteikšos]
VECA_PIEPE
Man domaat, tajos izsniegtajaas 50 naudinjaas nedeeljaa, ne tikai visu gjimeni pabarot tam viiram buutu pienaakums,...bet arii no taas pashas naudas atlikt savu tiesu...Taviem personiigajiem teerinjiem- friziera apmekleejums, solaarijs, kaada izklaide krogaa, kosmeetika un...Tev taksh kaadas jaunas shtaates arii ir jaanopeerk.
Tas taksh saprotams, ka par paarpalikumu,...Tev ir tiesiibas uz kaadu kjiniisha seansu arii,...dveeseles izdailjoshanai! :D
SoulDigger
Polus (2013-05-09 23:15) viedoklis
Lai nepārvērstu šo sadaļu par bezjēdzīgu balagānu, īsti neizprotu, kāpēc administratori nedzēš šīs no pirksta izzīstās tēmas - ?
>>>
Tamdeelj ka shis saits ar visiem taa iiapshniekiem un adminiem ir Latviajs realitaates atspoguljojums tikai un vieniigi - un ja to luuzerus divkosiigos meljus poiltikjus kurus pashi ieveelam un kuruys pashi apgaanam mees varam redzeet, tad atshkjiriiba ano vinjeiem shii saita iipashnieki un admini sleepjas aiz komfortablaas virtuaalaas realitaates ;)
MrJones Skopule! Tur jau alinjiem taa tik sanaak..! :)
jollyroger ja pērk tikai kartupeļus un speķi, varbūt ar pietiek
VecmeitaARrunci :)))ja lej,tad vismaz ticami:)))
mojito Mulkjiishi atbild, bet tikmeer trafiks iet, reklaamas nauda naak kaa pa reni :)
ega27 Traks var palikt! Veselu nedēļu un katru dienu tik katram jāēd pa 78 santimiem! ES tā vīra izmisumu saprotu.Labi ka viņš sev negriež vēnas!
hefny
ega, nav ko smiet, citiem arī. Tā reāli ir daudzu latviešu realitāte1Jo arī skolotāja pelna uz rokas -150ls bieži, bet pārbaudes,sertifikāti;oij,ouj.
Derētu saeimas deputātiem-personīgo devumu, uzdevumu izpildi,tarifik;acijas ,atbilstības eksāmenus un profesionaliāti pārbaudīt-ik pusgadu-tad nemuldētu viņķel un tirgus mammzeles,kas vizinās ar valdības super auto uz TIRGU!!!
Tā tauta dzīvo-reāli!
flower Vienīgā vīrieti pazemojošā lieta šajā stāstā ir tā, ka viņam tie 50 lati tiek izsniegti nevis viņš ir tas, kurš pats spēj pabarot savu ģimeni.
Ananda_A Kā noprotu, autore parodē par šo tēmu. Vīrietis apmainīts vietām ar ar sievieti, lai uzkurinātu šejieniešiem asinis. Tas laikam sakarā ar 9.maiju; karš beidzies, bet daži vēl turpina vicināt dūres un svinēt:DDD
Deisa Nu tak glups, ka apvainojas. Kas, nav "Punktiņu un Antonu" lasījis, nezin, ka bērni nabadzīgās drēbēs jāsaģērbj un jāved pie stacijas sērkociņus tirgot???
p_o_x Kur jums bija prāts ražot tik daudz bērnu ,tagad jau nav vairs tie laiki,kad varēja kādu aizvest uz mežu,vai pamest lielveikalā....
Effy Apbrinoju sievietes par drosmi shaja valsti dzemdet vairak par 2 berniem. Ka ari speju ne tikai vinus pabarot un apgerbt, bet vel labpratigi uzkraut sev uz kakla vel vienu apgadajamo pieaugusha viriesha izskata.
edmunds19692 Necepaties. Vnk cilvēks kaut ko raksta atbilstoši savai izpratnei par lietām. Un neviens nevienu par šādu tēmu drukāšanu nebanos, ticiet man. jo tēma nav "bīstama" un "slidena". Mani, piemēram uz 50 dienām izbanoja par sieviešu sveikšanu 8. martā, jo kādam administratoram (atbilstoši tā izglītības līmenim) izlikās, ka ar šādu tēmu es grauju valsts pamatus. Bet šeit - viss ir ok.
liancite Apbrīnoju Tavu izdomu neticamu stāstu sacerēšanā...! ;)
p_o_x īsts vergtura skatījums uz dzīvi....
saimniece Paga, paga, šo vēl neesi palaidusi, bet meklē jau jaunu ģimenes veidotāju, vai varbūt vaislas tēviņu sestā bērna taisīšanai?
Edg Labāk būtu uzrakstījusi kādu linoleju pīpē, skanētu ticamāk. Dažas dienas atpakaļ tu pati šeit gaudies kad vecis nesaprasts aizgājis pēc kopīga zekša viena mēneša garumā. Tad vēl citas tēmas cita par citu jautrāka. Tā nu ies te kāds tev ticēt taviem murgirm, nu jau ne gluži pilnmēness naktī.
kljuska kam tu viņu precēji? Lai dabūtu aukli vai mīļai kopā būšanai,, aukli būtu lētāk nolīgt, nevis precēt,, un kā tu viņam dod naudu, vairs nav runa par mīļu kopā būšanu,, tas jau ir īpašnieciskums,,,
Piparkuka
Tas sanāk 200 mēnesī, vai ne?!
Septiņiem......
Paprasīju mammai (paīstam, tikko)- praktiski vajadzētu uz cilvēku 100 Ls ēšanai. Grūti ir ar 50 Ls izdzīvot!!!! Bet var...(((
| << iepriekšējās | Atbildes 21 līdz 41 (kopā 41) |
