vecuma ierobezhojums???????
interesanti,kad man ir attieciibas ar stipri jaunaaku meiteni (nu ap 32 - 38 gadiem), man peec taam pat gruuti tikt valjaa no vinjaam, bet nodibinaat normaalaas attieciibas ar 40 gadiigu ir stipri gruutaak.... ja, esmu preceets.... bet miiljsh un gaadiigs... un vienmeer domaaju par savaam miiljotaam...sandra1111 kas par jauku, gādīgu ģimenes papuci,,,(notrauc aizkustinājuma asaru)
Lucy
slapjie sapnīši atkal vienam padzīvojušam impotentam sit pa sausajiem riekstiem:DDDD ALELUJA
Sēžos blakus Sanrda-adris un laiž bimbu vaļā iz za kompānijai:DDDD
skvo hmmmm, interesanti!!!!! Manuprāt Tu nesaproti vārda ATTIECĪBAS nozīmi un pielietojumu! Attiecības Tev ir ar SIEVU, bet pārējais ir tikai plikais seksis:) un diez kura 40 gan gribēs pliku seksis (ja vien viņa nav galīgā "badā" vien šajā vecumā tas sen nav primārais dzīvē:P)
Viirietis_V
Nu,nav man saprotama to oho tantiņu skepse?!
Tas taču ir viens no galvenajiem nosacījumiem-Ja vīrietis grib būt vienmēr uz strīpas-nepīties ar vecmāmiņām!
Visu cieņu Vecmāmuļām,bet es viņas apeju ar lielu līkumu!:)
............................
-tā teikt,centrāltirgus variants-kāds,drošivien,samierināsies ar atgriezumiem,bet Es ņemšu fileju!
atljaujietman losis tu esi, ja nemāki tikt vaļā.
Graafs13
Vienai daļai oho sieviešu ir stipri iedragāta psihe-visapkārt rēgojas impotenti vīrieši un vaina visticamāk meklējama pašā sievietē!
Sakop sevi,lai uz tevi stāvētu,bet neņaudi gadiem ilgi te oho tupēdama par grūto dzīvi,ja uz tevi onkuļiem nestāv!
aggy10
Loģiski, ka trīsdesmit gadīgās vēl grib dibināt ģimeni, cita pat vēl nav paspējusi apprecēties un grib ielekt pēdējā vilcienā.
40 gadīgās toties visu izbaudījušas, paspējušas izšķirties un vairs nav tik naskas kaut ko dibināt.
liancite vajadzēja precēt 40 gadīgu! ;)
Ulrika Bet autoram jau sāpe ir, ka 40 gadīgās nē un nē. Lai kā jūs te rakstītu, ka vecas un tā, tēmas autors jau ir tas, kurš satraucas, kāpēc neviena pēc 40 ar viņu neielaižas.
liancite nu kad precējās, pieļauju, ka nebija pašam 40, bet krietni mazāk :D
Piparkuka Nu tāpēc, ka 32-38 gadīgām vēl nav tā gudrība iestājusies, ka Tu neko reāli dot nevari.....
Piparkuka
Tieši otrādi- 40 gadīgām jādibina ģimene un viņas saprot, ka ar precētu tas ir gan neiespējami, gan nevajadzīgi- draudzēties!
Tāpēc jau arī neielaižas, ka nav nākotnes! Būtu neprecējies- cita lieta!)
Graafs13
Piparkuka (2013-06-12 23:31) viedoklis
*- 40 gadīgām jādibina ģimene un viņas saprot, ka ar precētu tas ir gan neiespējami, gan nevajadzīgi...*
Kur Tu ,sieviete,rāvi tik ačgārnu secinājumu,ka Latvju zeltenei par ģimeni jāsāk domāt ap 40g.???Ak,Jēziņ!Prātiņ,nāc mājās!:))))
Deisa Attiecībā pret pēdējiem komentiem - ne nu gluži ģimene jādibina, bet pēc 40 cilvēks jau sāk domāt par vecumdienām (neuztveriet, lūdzu, ar negatīvu nokrāsu) - pēc stabilitātes, pastāvības un, ja veido attiecības, tad skatās jau pēc cilvēka, ar kuru kopā varētu novecot (es tā jau vērtēju, kaut ar knapi pāri 30), ar kuru novecot kopā būtu foršāk nekā vienam/-ai nu un precēts ļoti reti kuram neprecētajam var dot šo stabilitates un iekšējā miera sajūtu. Kāpēc tad tas precētais nešķiras, bet mīļāko meklē? Jo tieši tā - arī grib stabilitāti, kuru attiecina uz savu lauleni.
klava4 Vecumam nav nozīmes..Ja sieviete ir Forša,Sievišķīga un ar viņu ir patīkami iziet sabiedrībā un pavadīt kopā laiku..Tad vīriešu viņai netrūkst nekad..dažādu vecuma....atšķirība tikai,ko Tu gribi no tiem vīriešiem?..piekrītu,ka jaunākas sievietes ir vieglāk iekarot nekā pēc 30...Viņas pārguļ vienkārši aiz ziņkāres,kā būs ...interesanti,bet ne.vairāk..piedzīvojums....maina Jūs,kā ..nederīgas.....kurpes...)))
anita_m Kaut kāds sviests..., bet vairāk jau izskatās pēc pašreklāmas, jo patiesībā uzdod vēlamo par esošo. Negribas ticēt, ka ir tik dumjas sievietes...vai arī viņas patiešām ir TIK dumjas.
pupolins Riktigs sviests,parasti lielas tie kam ne ka nav,kuri neko nevar izdarit.Viriesa pasaizsardziba.Vins esoso pienem pa realitati.Tadiem gribas pateikt....Pamosties draudzin,apskaties.
elf7 Nu gan uzrāvies ar to zīmēšanos ... , toč apdirsīs pēc pilnas programmas ... :):):)
| << iepriekšējās | Atbildes 21 līdz 38 (kopā 38) |
