Ciešu mīlas sāpes grūtās

Kāds laiks jau pagājis kopš šķiršanās, bija īsta love, joprojām ir. Bet apstākļi mainījušies, nebūs vairs kopā būšanas, never ever. Jūtu ka ir problēmas, neko vairs negribu, citas neinteresē, kaut kādas apmātības prātā jaucās, nevaru aizmigt. Pirms tam, kad pajuka citas attiecības, pagāja gads kamēr biju atpakaļ uz sliedēm. Tagad vispār ir pakaļā, nevar salīdzināt. Gan jau kādam tā ir bijis. Šķiet es pazaudēju visu dzīvi. Nezinu kā tikt galā.
Vienvārd sakot- viss kas man dzīvē ir vajadzīgs vairs nav dabūjams. Ko tagad darīt , kā pārdzīvot? Negribās aiziet neceļos.
Gan jau ir gājuši cilvēki tam cauri, kaut kādi ieteikumi ir, tīri no pieredzes?

MrJones      ...ja aizieshana neceljos nav variants, tad gruuti ko ieteikt...! :D 2013-06-29

piparbecinja      raksti dienasgrāmatu vai ko tamlīdzīgu. izbinbāsies un dzīvosi atkal.;) 2013-06-29

piekraste      Tev vēl visa dzīve priekšā, bet Tu te vaimanā kā lupata. Nu un ko no tāda vīrieša lai sagaida sieviete ? Aizbrauc uz Munameģi, varbūt paliks vieglāk :) 2013-06-29

barss5      Savācies un kļūsti atkal par veci:)
Teikšu pēc savas pieredzes...apkārt ir daudz foršu sieviešu, pēc kāda laika pats brīnīsies un nesapratīsi, par ko gan bija jāpārdzīvo.
Un blin...nesēdi pie datora, dari darbus, sporto, hobiji utt.
2013-06-29

Pelle      Kas vainas iet neceļos?
Tikai Tu pats atbildi par savām jūtām, tikai Tu pats sevi sāpini.
Tas ir brīnišķīgs laiks, lai vērtu vaļā savu skapi, ietu ārpus rāmjiem un varbūt saprastu, kāpēc sāki dzīvot citam cilvēkam, nevis sev. Tas ir mīlestības trūkums bērnībā un vispār mīlestības trūkums.
Palīdz rutīna, pienākumi, apkārtējo atbalsts un cerība par ko absolūti skaistu nākotnē :)
2013-06-29

skumjasaciis      Tas ir nopietni jebkurā vecumā!
Ja nu tiešām galīgi nekā un nekas vairs nav sasmeļams - saņemies un dari kaut ko, kas sagādā gandarījumu, strādā (vislabāk - fiziski un svaigā gaisā) līdz bezsamaņai, sameklē līdzsvaru sevī (draugi, mūzika, baznīca, pastaigas gar jūru...). Un visu dziedēs un saliks pa plauktiņiem tikai Laiks. Un viss notiek tikai un vienīgi uz labu! Ja Dzīve kaut ko atņem, noteikti iedos vietā ... kad būsi tam gatavs!
2013-06-29

piparbecinja      Pelle, ko tu lieto? 2013-06-29

Deisa      Tādas vēstules, kādas man PK rakstīji tev viennozīmīgi nepalīdzēs. Beidz sēdēt netā un atrodi aktivitātes, nodarbošanos. Aktivitātes nav tas pats, kas cenšanās ievilkt gultā jebkuru daudzmaz izskatīgu zaķi. Kaut tepat interešu grupās pačeko, tik daudz dažādu interešu, cilvēki tiekas, kopā dara dažādas lietas (skrien, laivo, brauc ar riteņiem). ir tak vasara! Socializējies aktīvi ne pasīvi pie kompja sēžot. Tev jātiek ārā no mājas, no savas ierastās alas, kur esi pakļauts vientulībai un līdz ar to sevis žēlošanai. 2013-06-29

Pelle      piparbecinja, es šodien izlasīju "Patiesās Dzīves" speciālizlaidumu "Kā atbrīvoties no atkarības", tāpēc varu uz nebēdu muldēt, izmantojot psihologu un psihoterapeitu domas :) 2013-06-29

blondiine1980      Tu paskaties reāli uz dzīvi..tā ir jābauda un vēl cik Tev gadu....lai šādi ņaudētu...
Iedotu man jaunību...es netikai ietu neceļos....
Pellei sava taisnība ir....
2013-06-29

riks086      Tam ir jāizsāp, tur neko nepadarīsi. Bet Tev, puis, vēl visa dzīve priekšā. Visu paspēsi. Jauns, spēcīgs - Tev mietu pakaļā var nolauzt, tāpēc vari sev uzkrāmēt palielinātu fizisko slodzi. Ja nu nekādi nevari sevi piespiest vai "pārslēgties", nomaini vidi - varbūt aizej armijā uz 5 gadiem padienēt.... 2013-06-29

madarina      vairāk izrunājaties,klusēšana sāpes neremdē 2013-06-29

hefny      jāizsāp,lai arī gads.
jāstrādā-smagi fiziski,ko var pārmaiņus arkādu jaunu-zinību/valodas garīgo noslodzi,- nu, tā par s[īti visam,kas traucē dzīvot/priecāties...šadapar spīti´daudzām dāmām palīdzējusi iegūt maģistru, apgūt 5. svešvalodu, super un atbildīgu darbu/ta izaudzitātajiem/izslolotajiem bērniem radīt vēl divus!
Audz, cīnies, dzīvo/nekur nav teikts, ka dzīve pienākas kā leiputrijā debesmanna!/.kaut ko dzīve grib TEv pateikt=iemāčit,-pardomā, izanaozē, audzini jaukas jūtas, glezno,sporto,kādam palīdzi,jo esi ta;cu fiziski veseles,-tas palīdzēs/šī citiem palīdzēšana/Tev pašam! Lai veicas!
2013-06-29

selva      riks,kāTu zini,ka viņam mietu pakaļā var nolauzt?:D 2013-06-29

jollyroger      mani bi tādi sīkumi uztrauktu 2013-06-29

Deisa      Un, Graamatu_taarp, tev humora sajūta ir diezgan savdabīga, ja PK konkrēti piecērt, bet te stāsti žēlabainu mīlas stāstu. Mārketings? Nu bet taču dari to konsekventāk! 2013-06-29

barss5      Cilvēk....Tu ko runā:)
Staigule jau kopā ar citu un uzpumpēta:) Un ar visu to Tu vēl par kaut kādām cerībām runā? Kur Tava pašcieņa? Priecājies, ka Tev ar viņu bērnu nav:)
2013-06-30

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010