Vai nav iestājies zināms attiecību trulums.
Citi šo saucamo tikšanās vietu izmanto sava negatīvisma novadīšanai, citi virtuālai pamuldēšanai-bet vai tiešam mēs tik daudzi esam sekli vai vienkārši nevainojami maskējamies cerībā, ka no mūsu komentāriem kāds izlobīs mūsu īsto es.jozolsen Šeit ir viedokļu apmaiņa.Parasti standartizēti,liekulīgi, nedomāšanas līmeni.Jo pašam domāt ir daudziem smags apgrūtinošs proces,faktologija,info,analizēšana,atmiņa un utt. Ir tik maz cilvēku kuru viedokļi jāņem vērā..A.Lietskalniņa.Savu īsto es rāda tikai retie,kuri nebaidās un neizliekas,netēlo..
dingo26 Nu aktiermāksla ir laba lieta, bet cik tāir vērta attiecību veidošanā? Ar laiku jau maskas krīt. . .
Deisa ja jūrai ir dziļums, tas nenozīmē, ka gar krastu nevar būt seklums, gluži kā peļķē, taču tas ir skaidrs, ka peļķē nav tāda dziļuma kā jūrā. A, kurš ir jūra, kurš peļķe? Kāda starpība, ja vien gar krastu grib bradāt. ja kāds gribēs mesties dziļāk, tad arī to dziļumu pats pačamdīs. :)
pupolins Piekritu,,,A ir Anta vai Anna?:)
vikija29 Kur ir attiecību trulums?šeit?Nu gan..puišiem šovakar.nelāgs garastāvoklis laikam
pupolins sorry,piekritu.
fargo
tu sagaidi, ka esot publiskā telpā būs viens pozitīvisms un tā būs īstā seja, nevainojamība? nebūs niķu un stiķu? un sapucētā ir īstā seja? otra? bet varbūt visas sejas ir īstās? nevis tikai tās, kuras patīk uzlūkot?
un labi, ja tvaiku nolaiž te, nevis uz ielas. labāk te.
siicis10 Es tik maz komentēju, ka tur nav ko lobīt! :D Dažreiz kaut ko "ieklepoju" kad gribās izteikties... :) ... un tas arī viss...
dingo26 Arī virtuālā pasaulē mēs esam tikai cilvēki, bet paldies par to pašu, ka nebija jāatšaudās no naapmierināto uzbrukumiem. Meitenēm ,kuras nepiekrīt manam viedoklim, varu apsveikt ar izdošanos . Mēs jau esam tik dažādi. . .
ponytail
Palasot PA ļoti drīz top skaidrs, kam galvā putni, kam insekti, kam vienkārši zāģu skaidas. Kaut vai tas, cik skaidri cilvēks spēj formulēt savu domu, jau vien ir ļoti nozīmīgs rādītājs (vismaz manā skatījumā), vai ar viņu maz vispār vērts uzsākt sarunu, kur nu vēl ko vairāk (diemžēl, zaļā jaunība, kad pietika tikai ar daudz maz glīšu purneli, garu augumu, smuku dibenu un atlētiskiem pleciem, sen jau kā garām). Kaut vai kādreiz palasot tēmas par nopietniem jautājumiem (ekonomika, politika), ir prieks, ka visā šajā zooparkā tomēr atrodas ne viens vien vīrietis, kam galvā ir gana daudz pelēkās vielas.
Protams, katram savas preferences. Citam būs būtiskāk pavērot smuki (vai ne tik smuki) eksponētos pupus, ciskas un apmatojumu zaudēt sākušās galvas virsas fotovērtēšanā.
Jebšu, Deisa ārkārtīgi glīti formulēja šo pašu krietni poētiskākā veidā.
fargo bet līdzība deisai tiešām labi sanāca, ir par ko aizdomāties.
dingo26 Nu neatliek nekas cits, kā piekrist vairākumam , jo savā attīstībā mēs esam tik dažādi, ka būtu grēks apvainoties.
hefny
hmm,.u, tad rādi to savu dziļumu!
seklumā vai to iegremdēto dzelmi uz āru vērs!
Ko mudini vai noniecini citus?
dari pats!
KKKKK Deisa joprojām ir mana mīļākā PA lasāmviela.
MrJones
/..virtuaalajai pamuldeeshanai/
Kamdeelj kaut kas buutu jaaizloba..? Attieciibas...? Jaa pastaav...sava veida - virtuaalas, ar PA daliibniekiem..ja jau sheit drikjelee.. Bet...Tavu domu gaajienu, ja pareizi saprotu....taadaa zinjaa, nekrenkjeejies...izlobiis, pat ljoti aatri..! :) Iedomaajies situaaciju, ka esi ienaacis tirgus laukumaa (varbuut viss mazliet skaidraaks kljuus....)?! :)
NARINJA
Man domāt, ka virtuālā pasaulē attiecības vispār nepastāv, ja nu vienīgi privātā sarakstē ar satiktiem un tur ārā ieraudzītiem iemīrniekiem, bet virtualitātē dzīvojoties jau ir atkarīgs, ko katrs mēs šeit daram...cits atvēris tirgus placi, cits okšķerē, cits nopērk kādu meitieti vai puisieti, citi vienkārši te pasēž, citi šad tad kādam iekož vai iekniebj u.tt...citi vienkārši izklaidējās, tā saucamie -dienas huligāni...katrā sabiedrībā ne mez sāpju bērniem...un vai tad tāpēc mazāk vinjus mīlēsim?, hi
..deisik, Tavs vīrišķais niks ar tiem daudzajiem K ir vienkārši fantastisks-apsveicu, luuk!:))))
estepat :)ek nāriņ! mēs tak visi patiesībā esam eņģeļi masīvos mēteļos! Vajadzētu tikt līdz fargo stoiskajam līmenim, kad apvainojumus uztver mierīgi, un gandrīz katru muļķību komentēt kā psihoterapeitam, kurš jebkuru muļķību uztver vien kā slimīgu novirzi no normālās normas...;)
Deisa Narinj - daudzie K ir tie paši kādreizējie daudzie Q un, ja tas ir mans dubultais niks, tad izrādās, ka ar mani ir pavisam traki - šizofrēnija, jo ir sastapts dzīvē. lūk... :)))
Lucy
35gados vecim trulums un neizdosanās iepazīties? pse man pat 3x minēt nevajag tu esi vnk neveiksminieks un tev abas galviņas nedarbojas vienlīdz labi tas fakts!
Nav obligāti jālasa PA vai kas jāraksta lai iepazītos,škirsti sieviešu ( a varbūt vīriešu)anketas,piemeklē sev līdzīgo un nepīksti!!
iota Deisa ļoti trāpīgi un saprotami jau visu pateica.
jozolsen Šeit tak kumpalu-lietotu prečulielvekals ,Katrs ar savu vēsturi,traumām...Dažada lietojuma ,brendu preces...Kas iekšā katram galvā,labāk nezināt,būsis vīlies... nākamās atbildes
| Atbildes 1 līdz 20 (kopā 32) | nākamās >> |
