Savangjoshanas metode

Kaada buutu atziitaakaa savangjoshanas metode, juusupraat? Pamataa jautaajums daamaam, bet kungi ari..laipni aicinaati, padaliities. Varbuut kaadi speciaali triki, kas efektiivi straadaa?
Pienjemsim, ka ir pirmais randinjsh...tu centies izteeloties, kas tas par tipu, kurshs tuuliit tuuliit ieradiisies. Nervu saspringums liidz maximumam.. Buus vai nebuus tas, ko gribu redzeet...? A te ierodas chalis uz leju kriitoshaas dzhiinaas, striipinj maikaa, manaami kachaats...diezgan briivs un bez aizspriedumiem, saruna risinaas raiti ar visaadiem zhestiem...pa retam tiek paraustiita bikshu prieksha..... Vai piem., cits variants....biznesa stilinjaa gjeerbies dzhentlmenis, ierodoties, pasniedz rozi...varbuut nee (tie tikai varianti)...intereseejas par tevi, bet ari par sevi staasta labpraat, par savu nodarboshanos, lepojas ar sevi.....vai piem., dzejnieka tipa..? Kas ir tas, kas uzsit asini..un liek celjgaliem ljodziities...?

Tuftalogs      Jozik? es protams tā čista v kosmos... bet kur Tev tādas baismones (spriežot pec Tavas subjektīvās pieredzes, jo kā saprotu Tu esi padziļinati pētījis un izbaudījis šo tēmu) gadās? I sexu ni ni, i zupinu pašam jātaisa, i voncīgos sieriņus asaras rīdams avotā pašam jamazgā... neesi domājis: akmens kaklā un aliņģis? Ne dzīve - moku rats...
Labs seksis ir retums(c)

Maarinja15      Nepieciešama metode? :)) http://desiresystem.com/1/ :))) "Desire" - likt ilgoties... Tas gan izslēdz seksu pirmajā randiņā, ko piedāvā video...

laukroze      kāpēc ta labs sex i retums?? ,, vienozīimīgi tikai tāpēc, ka vajag uzticēties saviem instiktiem, kā saka Pakaritampu, tad ar būs visi oki.. bet ko dara lielākā daļa?? .. ņem pirmo, kas pagadās..;)

Tuftalogs      laukroze... tas ir jozika firmas (c) :D

jozolsen      Tufta izlasi Pa jautājumu..Vai arī bābiskajos ķēzītāju pulciņā ierakstījies!!Raksti par jautājumu,savas domas,ja ir.Pļutīt jau dabiskāk sanāk?Tas jau tuftām ieteikums...ļai tiek pie iešprices...Man dzimumaktiņi neinteresē.

Tuftalogs      Jozik... kāds tur vair babisko ķēzītāju... es jau esmu bībeliskais ķēzītajs :D Šitas vēl nezināja kas ir internets, kad es jau ķēzijos :D

Tinte      Vīrieši ir dažādi un kāda svaņģošanas metode der vienam, citu aizbaidīs jau pirmajā piegājienā.
Vienam patīk uzņēmīgas aktīvistes ar "aknām", otram lēna, apdomīga un nesteidzīga, trešam koķetīga, draudzīga "tarkšķe", ceturtajam maiga, emocionāla "kaprizuļa" u.t.t.
Zinot, kas kuram patīk, pie lielas vēlēšanas var savaņgot jebkuru.....:)

laukroze      beigās tomēr , tinte, sanāk, ka vīrieši mums ir tas "vājais" dzimums , kas nemaz ar nebija jāpierāda..;)

Tinte      laukroze> Man jau tomēr ir pārliecība, ka vīrieši ir stiprais dzimums :)
Bet katram ir savas vājības - un vīriešiem (lielākajai daļai, jo izņēmumi arī ir visur) tā vājība ir sievietes :)

labriit      Man patīk, kad vīrietis mani iztaujā, jūtu, ka ir interese par manu personību un velmēm.Un kad iztajāju viņu, neizvairās no atbildēm, bet ir sirsnīgs.Tas ir labs sākums pēc maniem uzskatiem.Neciešu tukšās runas, kad runā tā, lai neko nepateiktu, muļķīgi joki un vārīšanās vai arī klusēšana un mēģinājusm pieskarties, apčamdīt, paspaidīt, sabučot.Man nepatīk, kad svešš vīrietis mani apgrābsta, kamēr vēl nav man iepaticies cilvēciski, es nerunāju šobrīd par ārieni.

ugunspuke      Intelekts, smaids, draudzīgums, ieinteresētība, jā, arī sarunu vieglums un patiesa interese... UN arī es noteikti neciešu , ja jau pirmajā reizē bāžas man virsū un pārkāpj manas personības robežas-jebkādas!

elsa      Jozim par tām mocībām noveli jāspauž pie krūts.
Vienīgā reize, kad ceļi ļdzījās, bija agrā jaunibā un tur pie vainas bija fluīdi. Nekas cits.
Tagad svarīga ir attieksme pret mani un apkārtni. Un sevi.

vienss      Savaņģjot! Aizeju uz točku paņemu Mēru noskatos kura dāma tīkama un aicinu sastādīt kompānīju . Neviena kurvīša.

Lucy      Es domāju,ka uz randiņu vajag iet,kā uz izprieci,nu neba jau ar pirmo satikto jāliekās slīpi.Katra iepazīšanas ir kas jauns.
Kad es to dariju,tad tieši tā arī bija,pie Mildas pat reiz bija ar 2iviem puišiem uzreiz randiņš un nepieviena nepiegāju,ar drušku vērojām no blakus logiem,kā puiki lūr pulkstenī,viens aš st nostavēja,mums pat apnika,aizgājām,tā,kā uz randiņu vajag iet,kā uz jautru izklaidi un nevajag jau tā ieciklēties ko man atnesīs,ja onkols būs naudīgs,tad neiztrūks arī tā glaunā aplidošana,ja misiņ...tad to varēs pamanīt jau pirmajā x.

vienss      Lucy. Tagad uz randiņu puikas aicina tavas mazmeitas.- pa lo logu no bembja paskatās ,ja beibe kā krokodils (kā Tu jaunībā) aizbrauc.

Danica      jozelsen, kā teica Maša multenē "Maša un Lācis" - ņečego ta ti miška i ņepoņemaješ, da da. Kur tad tu ķer tādas puskusušas sievietes, ka uz viņām darbojas Tevis parakstītās lietas? Es saprastu, ja tas būtu daudz gadus atpakaļ, bet es nespēju noticēt, ka uz visu to uzķeras tagad... Sevišķi zinot to maucību, kas tagad apkārt notiek kopumā.

selnija_      Nav nekādas metodes. Dabiskai jābūt, pašai jābūt, bez jebkādiem stratēģijas plāniem. Ja patiks, tad patiks tāda kāda ir i vaņģot nevajadzēs, notiks kam jānotiek. Ceļiem liek ļodzīties tas pats slavenais klikšķis un tas maita nešķiro krosenēs esošos un smalkās kurpēs esošajiem.

Elllaaa      Cilveeki sarakstoties,viens otru iepaziist,lai nedaudz,bet tomeer....kaadas intereses,kas vairaak atpuutaa tiik,ko neaiziet uz kaadu hokeja speeli vai citu pasaakumu,bet ne truli dzert kafiju un peetiit vienam otru?

Rabarbere      Galvenais, lai sulu izmaksā:)

Margooo1964      jus te visi ko preceties taisaties!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010