Jautājums sievietēm
Kur mīt tie "īstie vīrieši", ko gaida ikviena sieviete? Un kāpēc jūs neesiet ar viņiem kopā, bet joprojām meklējieties pa oho?Torpedo piparbecinja, a viņi, maitas, nemedī, ne? :D Nu, ja kalns neiet pie Muhameda, tad Muhamedam jāiet ir pie kalna, ne? Vai vnk šeit tusē tās, kas neiztur konkurenci, tā teikt 2. šķira?
melon Viņu tiešām ir maz. Brīvu pagaidām zinu vienu, diemžēl mums nesakrita nākotnes mērķi, tā gadās. Bet tas ir devis pārliecību, ka reāli viņi eksistē un nav izdomāti:) Cita lieta vai viņi ir te, kas zin. Te vairāk gan notiek pļāpas un laika kavēšana, nevis baigās medības:)
pusnakts21 es dommaju, ka runaajot par oho publiku, ir liela maldiisjanas , jo viiriesji seit meklee tikai seksu, sievietes savukart cer satikt iisto..un taa nekas nekad nenotiek..
liivs
Tā kā jautājums ir domāts sievietēm tad es neatbildu, tikai komentēju :D
Pusei tie īstie dzīvo ārzemēs un ka es saku, lūk tie ir vīrieši - māk gan skaistus vārdus pateikt, gan dāvanas dāvināt, gan uz izklaidēm vest (atvaļinājumā tak neviens nestrādā) un pats galvenais ka visiem viņiem patīk tieši latviešu sievietes(visā pasaulē taču ir zināms kāpēc) un grib ar viņām kopdzīvi, bērnus un laimīgas vecumdienas. Tikai, nez kāpēc, labākajā gadījumā viņi šeit atbrauc uz +/- nedēļu un tikpat raiti aizbrauc atpakaļ(ar to pašu kompāniju ar kuru atbraukuši).
Otrai pusei tie īstie ir tie, kas pelna vismaz reizes 4 vairāk par pašu(vai pelnošāko tuvākajā paziņu lokā) un meklē sievieti lai apliecinātu savu statusu kādam vai vienkārši lai būtu kaut kas smuks blakus, vai seksam. Nu katra gadījumā viņi no sievietes pilnīgi neko sievišķīgu(kotletes,bērni,tīrības/kārtības uzturēšana mājā,...) negaida - vispār neko bez augstākminētā arī viņiem nevajag(savādāk jau viņi nevarētu būt tik ideāli). Tikai nelaime tāda ka šie pēc pāris gadiem(mēnešiem/nedēļām/dienām) ņem un nomaina tās sievietes(jaunāku/slaidāku/garāku/blondāku/...).
Redzi - neko nevar viņām pārmest, visa vaina ir tajos vīriešos.
P.S.: ir,ir izņēmumi, bet tie tikai apstiprina likumsakarību vai ne!
oxsara
Kas par tumsonīgu skatījumu, ka oho.lv apmeklē tikai tās sievietes, kuras vēlas atrast vīrieti.
ok, saprastu, ja tāds jautājums rastos portālā seksam.lv, bet te...
oho.lv sauklis ir "brīvs brīdis atpūtai", līdz ar to tēma ir kārtējā provokācija.
pots
Visi īstie nav tikai reālajā pasaulē.
Ir cilvēki - ij zsievietes, ij vīrieši, kas varbūt nemēdz daudz tusēt apkārt vai piekopt hobijus, kaur baigi varētu ar pretējo dzimumu iepazīties. Turklāt, ja šeit atfiltrē "cau kā iet" un "sexinju" rakstītāju kategoriju ir gana daudz sakarīgu cilvēku. Un tad tālāk jau aiziet, kādas kurai tās prasības.
Torpedo
Nu, var jau tēlot nez ko un izlikties, ka šis nav iepazīšanās portās, ja pašām tam izdodas noticēt :D
A vispār man pēdējā laikā radies priekšstats, ka sievietes, ja nevar atrast miljonārus, jo tādu vnk ir ļoti maz un visi aizņemti, tad meklē vīriešus ar zināmu statusu: ārstus, deputātus, nu, vismaz skolotājus .. :D
tiu
Kas teica, ka neesam kopā?
Pilnīgas muļķības!
Bet vot kā tas nākas, ka Tu neesi dabūjis nevienu, kura gribētu būt ar Tevi kopā? Ne te, ne irlā!
Kur šitas suns aprakts?
Tinte Autor, neķer kreņķi, gan jau Tu arī kādreiz kādai būsi īstais un vienīgais.
oxsara
Ja oho.lv būtu TIKAI iepazīšanās portāls, tad te opcijā nebūtu izvēles "iepazīties nevēlos"..
bet neies jau graut topika autora iedomas.
Jebkurā gadījumā acredzami tēma ir bla, bla līmenī:)
xxx
limonija (2014-01-04 20:00) viedoklis
Labi, pavisam nopietni - visi labie suņi jau ir piesieti...;)
Ja jāizvēlās-būt piesietam labam sunim, vai brīvam ērzelim, tad jau labāk brīvam ērzelim. Jo piesietam krancim nav izvēles brīvības. :D
melon O! Es pilnībā gribu ticēt, ka Potam varētu arī izrādīties taisnība! :)
bulletx Lasot , rodas nolemtiibas sajuuta!!!!
Alison Ir, ir te īsti vīrieši un īstas sievietes. Esmu redzējusi, tā kā viss kartībā, necel traci, kur nevajag :D
meklejumos Kurš tad nav īsts, visi ir īsti, tikai mērķi atšķiras.
Maarinja15 Cienītais topika Autor, vai tad Jūs neesat īsts vīrietis? Vai viltots, vai? Nav, protams, redzams, ko īsti Pats te gribat... :))) Bet citādi - zinus vairākus pārus, kas šeit satikušies un dzīvo laimīgi, pa īstam... Par statusu - Sievietes meklē vīriešus, kas būtu vismaz līdzvērtīgi viņām. Neko daudz vairāk, parasti... :)))
xenija194316 īstai sievietei vienmēr ir atrodams īsts vīrietis,tikai jābūt patiesai vēlmei satikt, pēc tam prast izveidot stabilas attiecības, ja biolauki saskan!Principā katrs cilvēks tiecas pēc patiesas draudzības un mīlestības.
MrJones
Torpedo, Tu pats gribeetu buut, kaa taada deficiita prece uz izkjershanu, ka ne kur pakusteet...ik uz solja pa kaadai izmisushai sievietei, kas gatava saguustiit un valjaa nelaist, sashnoreet uz visiem laikiem...? :) Domaaju, ne.. Manupraat situaacija ir stabiila...nevajag sashuupot uudenjus! :)
Ja pasham pienaak briidis, kad vajag, luudzu!! Izveele bagaatiiga. Citaadi,..nav ne par ko jaaraizeejas...dziivo tik sveetaa mieraa!! :)
Elfeja nomira no laimes. gaidu nākamo.
Luusila
Tor-pediņ, nu tiešām, ne jau visas šeit meklējas. Un kāpēc tad nav kopā,- es, piemēram, vēl neesmu savējam apnikusi, un viņš man arī ne.
Ne jau viss, kas svarīgs tev, svarīgs ir arī citiem.
tepat Visi vīrieši ir īstie ,sliktus līdz šim nav gadijies satikt.Tikai viņi man neder... nākamās atbildes
| << iepriekšējās | Atbildes 21 līdz 40 (kopā 55) | nākamās >> |
