Kā Jūs saprotiet, ka Jūsu partneris Jums tomēr neder...?
Kā Jūs saprotiet, ka Jūsu partneris/re Jums tomēr neder...? Kādas ir pirmās pazīmes, ka Jūs saprotat ka viss ir cauri un Jūsu partneris/re Jūs vairs nesaista...?
Rashela
Man neder, ja NAV spēcīgs, bagāts, dāsns, ietekmīgs, lemtspējīgs un labestīgs...
Ir-ir, nav-nav... :)
Pēc tam jāskatās, vai skatāmies vienā virzienā un mums ir līdzīgi mērķi (turklāt diezgan smalkās detaļās)... ja ir - tad ir vērts veidot attiecības.
Torpedo
Rashela, sena arābu gudrība vēsta, ka no tā, ka kaut simtreiz teiksi vārdu _halva_, mutē saldāks netaps :D
Es, varbūt, gribu būt par Ķinas ķeizaru - un kurš man var liegt to gribēt, vai ne? :D
Rashela
Torpēdo, neviens Tev to nevar liegt...tikai - vai Tu to tiešām vēlies? :p
A tā arābu gudrība...well - mutē saldāks tā uz sitiena varbūt nekļūs, bet halvu toč dabūs, ja ne šodien, tad rīt vai aizparīt... ;) Ja ne pats, tad kaimiņš...viss atkarīgs, kā to vārdu 100 reizes pasaka, saproti!? ;)
Dakse
viss ir vnk...
Ja vairāk neieklausaties viens otrā, paliec vienaldīdzgs par to ko saka viens otram..
bet kāmēr nezaudēsi nesapratīsi..:)
vikavikina pirduksvecs-vai esi viens no tiem daudzajiem,kuram bijusi tā laime viņu noprovēt?padalies,vai ir tā,kā viņa te sevi pozicionē:D:P
sju4
Ja Jūs ar partneri dzīvē skatāties vienā virzienā un Jums ir vienas un tās pašas dzīves vērtības, un ja Jums ir vieni un tie paši mērķi,ko vēlaties dzīvē sasniegt,tad partneris Jums der.
Tādēļ satiekot potenciālo partneri ,šajā ziņā būtu jābūt godīgam(ai) un nevajadzētu tā teikt "pūst miglu acīs"maldināt izliekoties par labāku vai sliktāku kādi patiesībā esat.Jo ar laiku tas tāpat atklāsies un tad,kad sāk mainīties un atšķirties vērtības un dzīves mērķi un Jūs katrs sākat skatīties uz citu pusi,jo kāds no Jums attiecību sākumā nav bijis godīgs pret otru un ir maldinājis...tad attiecības izjūk.
Tādēļ aicinu ,esiet godīgi jau pašā attiecību sākumā un pietaupisiet vilšanos sev un otram ;)
| << iepriekšējās | Atbildes 41 līdz 46 (kopā 46) |
