Kadas tautibas dzives partneri jus izveletos pie nosacijuma, ka viss ir iespejams?

Ludzu, pamatot kapec tieši šis tautibas sievieti-virieti? !

IngaGuna      Angli ar labu humora izjūtu.

solveiga23      Ja nu irkkurāt vajadzētu,dikti jau gribētu lettiņu

symbio      Latvietes ir pārāk iedomīgas un ļoti augstās domās par sevi! Cittautietes vismaz sastaptās ir pārākas. Vismaz attiecībā pret otru cilvēku. Patlaban tiekos ar cittautieti un tiešām nevar salīdzināt. Pavisam cita attieksme.

MrJones      Kaada noziime, ja visu laiku seezhat internetaa....?! :)))) Viiru/sievu digitaalaa formaataa..tautiiba nespeelee dizhu lomu! :)

_Biezaa_oome      Aha. Tā pat kā musulmaņi uzturā nelieto cūkgaļu. :D
------------

Lieto gan. Nevaig par visiem vispaarinaat.

Vivienne      MrJones, preciizi :)))

Barsiko      Tiri teoretiski, Jo neko nevelos izveleties: nevienu postpadomijas parstavi, tai skaita ari polus, vacieshus. Nevienu no Skandinavia. Latvieshi automata atkrit, par krieviem neizteikshos pat.
Ko izvelos neteikshu, bet pietiekami skaidrs ko neizvelos.

jozolsen      Kāreiz vīriešiem bija harēmi,dažādu tautību,tagad jau arī sievietes-cilvēki to vēlas.

furnitura      Itāli karstasinīgu, melniem sprogainiem pusgariem matiem, tetrapaku uz vēdera, spalvainām kājām, iedegušu saulē, supermačo. Viņu saukto Mario, tas ir tik seksīgi.

VECA_PIEPE      Ja ar nosacíjumu, ka pilnígi viss ir iespéjams, tad izvélétos citplanétieti,...jo neatkarígi no tautíbas, Zemietis nez vai bútu spéjígs ilgstoshi paciest manas iegribas uz visiespéju, i nerunájot pat par to realizéshanu.
Tas varétu bút arí Aladins, burvju lampas ípashnieks,...lai arí man nav ne jausmas- kádas tautíbas párstávis vinjsh ir.

vienss      izmisīģi bļauju Sievieti gribu gribu Sievieti,...!!!!;-(

vienss      Ka tik Sieviete īsa gara tieva plata ... Jauna sena....

sorrell      tēvs pasauc dēlu un dod norādījumus- pirmo preci krievieti, viņa būs seksīga, tev kā jaunam būs labi, otro preci ebrejieti- krājīga, sakrās naudu un mantu, trešo preci latvieti - vislabāk kopj kapus!

cunis      Galvenais lai būtu smadzenes galvā.
Latvietes ir bijusās, no pārejam Eiropas valstīm arī ir aitas pa gultu valstītas.
Varētu pameiģināt kādu pārstāvi no Afrikas, vai austrumu pasaules daļas.

fifene      Nebūtu jau slikti ,kad pašas mēlē runājošu,bet ar tādu kam galvā nav tikai vāveres vien...

elsa      Man tautībai nav nozīmes, galvenais, ak man ar viņu pasē. Lab, iespējams, ar kaut kādu musulmani man nevarētu pasēt paražu dēļ, bet citādi skatos, lai man ir labi.

Eiropa      sava vecuma bāleliņu!

Mobb_D      Publikas balsojums liecina par to ,ka nabaga latvieši kā nācija var beigt pastāvēt dažu paaudžu laikā.

inaralaima      Es ņemtu itāli,vismaz silts klimats,nav jāmokās mūsu aukstājās ziemās.

kakenite__      taaa ka maz celoju pa arzemem,izvelos savejos,vismaz skaidrs kas,ko,kaa!arzemniekiem mes esam letais variants,tas mani neapmierina!turklat vini ir citadi,citas tradicijas,cits temperiments,vertibas!

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010