Kādi knifi ir jāievēro, lai izrunātos ar pretējo dzimumu?

Vai kādai višpār ir izdevies? Sākumā izliekos, tēloju un runāju, kā vīriešiem pieņmets. Šis tik maļ savējo. Beigās nogurstu un pasaku kā ir, kā jūtos, tad viņš vispār neko nesaprot un saprot pa savam, ko nemaz neesmu domājusi.
Grib iedomātas attiecības, nekā perversa, taču realitātē viss ir jādara, kā viņš ir iedomājies, ja nesanāk, sākas izskaidrošanās. It kā grib nepārtrauktu kaislību virpuli, bet reāli tikai pačamdīties un iekniebt dupsī, bet pārējā laikā jāsēz blakus un jāsakatās, kā viņš raksta epastus vai guļ neizģērbies. Īsāk sakot nevaram saprasties un izskaidroties.
Vai vispār sievietei ir jēga savas jūtas skaidrot vīrietim? Vai ir cerība, ka sapratīs?

Satan      Lai arī kā būtu,lamāties ir jāmāk.
Ja saki stulbenis,tad tas ir jāsaka ar smaidu uz lūpām :)
Tas pats attiecās uz večiem.Nevajag sievietei teikt-/stulbā kaza/.Vajag caur puķēm:
-Zirgu zini?!(jāpajautā)Atbilde noteikt būs-zinu.Nu un!-
Stulbi jāpasmaida un jāpaziņo-nu naff līdzīgs valim,naff :P

purify      kaa jau teikts: "Sākumā izliekos, tēloju un.." - tas buutiibaa atbild uz visiem jautaajumiem.. nabaga cilveecinji kam jaaizliekas jau no pasha saakuma..

Minhauzens1980      Dīvainas problēmas Tev.
Vai nu veči nav īstie,vai pati tāda īpatnēja.

mazaiss15      nesaprotu kapec no sakuma kas butu jatelo un ta brinas ka pec tam nestimee..tiesi otradi jasaka ka ir kadi esam ka esam pieradusi,bus otram tas pienemams bus ari turpinajums ja ne tad ne;)

solveiga23      Priecājies, ja vispār ir izdevies pavilt uz sarunu.

bucca      Jēziņ, ja nav , tad nav! Atliek vien teikt: "Priekš kam jāiegādājas cūka viena desas luņķa dēļ."

tavadiena      Ak ...raudi,tik...gudras sievietes,ne vienu vien kleitu no mīļotā izraudājušas

Samila      Galvenais - lai viss ko dari, būtu tā vērts :) izklausās pēc gaušanās. Jādzīvo ar baudu un prieku!

viilii      nu vispirms jaaatrod taads, kur vispaar maak runaat!

Samila      Aizmirsu atbildēt - kādi knifi?

Jāmīl sevi! Pārējo jau Kārnegi uzrakstījis ;)

Edg      Lasot tavus ģenerētos jautajumus PA atliek vien secināt - tev NEKAD neviens vecis nebūs gana labs. Varbūt sāc ar inventarizāciju savā galvā

miers2      Sievietei ir jēga savas jūtas skaidrot vīrietim un ir cerība, ka sapratīs, bet - visbiežāk tas būs kāds cits, svešais vīrietis, kuram par šo sievieti ir kāda interese, vēl nenodzēsta :) Savējam vīrietim parasti ir interese vispirms pašam par savām sajūtām. Ja gadās sieviete, kura ar to mīļuprāt rēķinās, tad viņa ir eņģelis! :)

miers2      Kad sieviete vēlas runāt par savām sajūtām, tad tas nozīmē, ka viņa vēlas darīt zināmu, kas vīrietim jāmaina savā uzvedībā, attieksmē, raksturā - tas parasti ir murgs, jo sieviete nevēlas pastāstīt to, ko vīrietis vēlas dzirdēt- Kā viņa pati domājusi mainīties, lai labāk patiktu savām vīrietim :) Savukārt vīrietis necenšas runāt par savām jūtām ar sievieti, kura to nespēj izpildīt - viņš klusējot labāk ievērtēs kādu citu sievieti :)

byebye      nekādi. kad beigsi izmantot knifus, iespējams, viņš sāks tevī klausīties.

solveiga23      Eņģeļi nedzīvo uz zemes....un gudra sieviete nevēlas ar savām sarunāt ko mainīt vīrietī, viņa vēlas saprast,kur ir kļūdījusies,vai par daudz savu vīrieti mīlējusi,idealizējusi...

neiet      Varbūt pamēģini šādu variantu, nevajadzēs pūlēties ar runāšanu, no acīm nolasīs - " Kad tās sievietes reiz sāks saprast, ka jebkuru pidriķi ir iespējams par savu Lielisko pārtaisīt?,...nomazgājot viņu pirtiņā, aizvedot uz salonu pie friziera, tā arī manikīra un pedikīra apmeklējums, ta i masāža un solārijs ir brīnumlīdzeklis uz kopīgo laimi. Modes ateljē uzšūnot smuku ancuku, nopērkot viņam smukas kurpes un autiņu,...nu vai ta nav gandarījums, pašas rokām, pašai vien savu laimi izkalt" (Veca_Piepe)

lightly      ja jau runāšana nelīdz, tad parunājies ar tiem ar kuriem tas līdz

annija005      Ja viss nenāk pašsaprotami no sirds..........tad neredzu vajadzības mocīties.

Otru lauzt, pārveidot.......vai pati gribētu,gribi ka tā ar tevi izrīkotos???
Daudzi Ir un tikai mutesbrūķētāji....
Ja spēj saskatīt ka otrs ir nelaimīgs ir jābūt abpusējai mīlestībai lai pats gribētu ko mainīt.

Torpedo      Tev par to algu maksā, ka dzīvo ar kādu kopā? Nevajag mocīties

leopardine      Nu saprotiet vienreiz un par visām reizēm, ka tie veči ir dzīvnieku nav viņiem nekādu jūtu un saprašanas. Nestāsti viņam neko. Mīli sevi! Nav vērts pazemoties vecim klāstot savas jūtas viņš tikai ieņirgs un pametīs acis uz garāmgājējas smuko dupsi.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010