Mīl vai tomēr nē?
Jau vairākus gadus satiekos ar vīrieti,sākumā bijām tikai mīļākie,bet tagad jau esam daudz tuvāki.Kad viņš ir iedzēris saka,ka mīl mani un grib būt kopa tikai ar mani līdz mūža galam,viņš nebaidās to pateikt arī savu draugu priekšā,to cik es esmu viņam svarīga. Tātad gribu uzzināt kādas ir jūsu domas,kā ir patiesībā.JurisK Ir muljkjiigi prasiit padomu veciem, lielaakoties sameeraa dziivee neveiksmiigiem, liidz ar to ciniskiem, pilniigi sveshiem cilveekiem. Es nenjemtu par pilnu te nevienu padomu. Te nu ir taa reize, kad tu pati veido savu dziivi - kaa izdosies, to pateiks laiks. Ja kas, peec jaunaakajaam aarstu atzinjaam - liidz muuzha galam tev ap 130 gadu!:)
Tessa
Juri,nebrauc nu auzas ne ar vecumu,ne ar neveiksmem. ja tu tads juties,tas nenoziime,ka citi arii tadi ir.
:))
selnija_ Patiesībā būtu labi, ja viņš to varētu pateikt arī skaidrā.
JurisK Labi Tess, laboshos!:) Meitinj, vaicaa droshi padomu sirdii jauniem 30-40-50-60gadniekiem, kuru virtuaalie niki ir veiksmes kalngala personificeejums. Bet buushu godiigs - vinjiem par tevi nospljauties, pie tam padomi ir taadi, kaa dariitu vinju virtuaalaas personiibas, ne reaalaas, kuras jau daudz ko dziivee izdariijushas krustaam shkjeersaam, bet kaa nu iznaacis taa iznaaciis. Galvenais - galvu gaisaa, uudens(labaakajaa gadiijumaa)mutee nesmeljaas!:)
psychobitch patiesība ir tikai viena, ka jums ir dažāda izpratne par mīlestību, to, ka esat vēl kopā liecina par pieradumu - labāk zīle rokā, kā mednis kokā.. alkohols protams rada ačgārnu pasaules uztveri un degradē personību, nedomāju, ka paustais dzērumā liecina par mīlestību, bet gan par vēlmi izpatikt un izteikt to, ko tu vēlies dzirdēt, diemžēl skaidrā ir tikai viena doma - kā tikt pie nākošās devas, jo tā ir iespēja izdzīvot, secinājumus izdari pati vai vēlies kādu kopt, vai būt laimīgai, jo arī rūpes par kādu nes gandarījumi, jautājums ir tikai vai ar to pietiek..
Ananda_A Te atbild arī vīrieši pusmūžā? Ko jūs teiktu, ja šādu jautājumu jums uzdotu jūsu meita? Patiesībā sexuālā brīvība attiecībās ir naivus cilvēkus padarījusi viegli ievainojamus. Kā nobriedis vīrietis varētu pasargāt savu meitu no līdzīgas situācijas? Autore grib vienkārši sev aiztaupīt veltas ciešanas. Kā sieviete varu teikt; intuīcija viņu brīdina, bet viņa tai neklausa. Meklē atbalstu nevis pie puiša, bet pie svešiem cilvēkiem. Tātad nav neviena cita, kam jautāt.:(((
erucanob
JurisK,maldies,te pulka tādu,kurām mājās vīri,pat komentē kopā,lasa pielūdzēju vēstules.Vīri tā iedresēti,ka pat nepīkst,ka sieva iepazīšanās saitā padomus dala.Domāju ka viņu pieredze pat ļoti vērtīga un pamācoša.
Precētie vīri gan tikai retais te bazarē,tie galvenokārt pa kluso mēģina sarunāt "retas bet kaislīgas"
patiesiiba Sāc ar sevi : Noskaidro pati vai Tu viņu patiesi mīli ? Ko Tu gaidi no Jūsu attiecībām ? Ko esi gatava pieņemt un ko nē... ? Pārējās atbildes pie Tevis atnāks pašas.
Luusila
bonacure, ja šo vietu uztver tikai un vienīgi kā iepazīšanās saitu, tad varbūt tavus uzskatus var mēģināt saprast; realitātē šeit ir arī citas iespējas.
Ja par tēmu, tad greizsirdīgs ikmēneša dzērājs var itin drīz pārvērsties par agresīvu ik nedēļu dzerošu greizsirdi, un tas arī vēl nav "izaugsmes" kalngals.
Ja nu iestājies tāds bads, kad velns mušas ēd, nu tad uz veselībām!
| << iepriekšējās | Atbildes 41 līdz 49 (kopā 49) |
