Jautājums vīriešiem ?
Ko vairāk mīlat, Tēvuzemi vai sievietes ? Vai varbūt sevi ?Alkaps Visi triis nav apvienojami ?
Closing_Time ir, bet tomēr
Murkjelis Šeit vēl vajadzēja būt izvēlei - vai alu. Nu, tā, lai sarežģītāk izvēlēties.
Svece Mīli savu tuvāko ka sevi pašu. Protams sevi. Bet tas neizslēdz iespēju mīlēt ari pārējo. Var gadīties ka stiprāk par savu dzīvību . Vispār ko vairāk mīli - demagoģija. Neizmērāmas, mainīgas jūtas. Vārdi tikai vējš.
Nenotveramais ... Lai cik bēdīgi tas neizskatītos... Mans izvēlas mīlēt Sievietes... :P
Joans Tēvzeme tukša skaņa...Gumijas lelle labāka par sievietēm...sevi dievinu:(
marselis
skatoties ko sapipejos
pareti tevuzemi.kad esi loti talu un pailgaku laiku
bet ta,
parsvara grozas ap sevi un SIEVIETI!
tagad smags periods manam ego,...milu vairak un aizvien vairak SIEVIETI!
psychobitch es mīlu sevi un no matu galiņiem līdz papēžiem:P
Torpedo Alu un čipšus!
MrSmith Savas meitas ;)
jupe ari priekšniece darbā ir jāmīl , bet vai jāmīlē?:)
lubs
Pilnmēnes?
Nassa rekranējusies?
Cits variants?
ziko43 :)nemiileet necieniit sevi,nemiileet necieniit nevienu
noticis Es gan zinu,no kurienes ievazāts latviešu valodā VISU "mīlēt" - gan kotletes,gan Tēvuzemi,gan kalošas,gan lasīt,gan Sievieti,gan pludmali,u.t.t.... Ei,latvieši! Varbūt latviski mīlēt var tikai dažas svētākas lietas,ne tā? Pārējais var patikt,garšot,cienīt,pievilkt,u.t.t. "vot tā",vai ne tā?
Aigars53 Es tev dikten miil, kä cept piil. :) Bet nu gan jautäjums !?!
sed Krievi viskautko mīl, latviešiem patīk. Man patīk lai ir forši. Un man tagad ir forši. :) Un pavisam forši būtu ja blakus būtu meitene, kurai arī būtu forši, jo blakus. Laikam jau ka sevi mīlu :D
JurisK Kaa jau Svece atgaadinaaja - Biibelee ir viss pateikts!:) Veel aizvien noderiiga graamata, neskatoties uz to, ka neskaitaamu ideologu kjeernaata jau turpat 2000 gadu!
jollyroger sievietes tomēr vairāk
Deisa
Atvainojos, ka lienu, kur nevajag, bet atcerējos līdzīgu jautājienu
- Ko Tu izvēlies - šņabi jeb alu?-
- Jebalu-
mazinhjais Viss sākas ar sevi pašu - tātad sevi!! Pārējais jau ir pēc tam... Arī Bībelē ir teikts - mīli citus, kā sevi pašu. ( un ja sevi nemīl... ??)
av2
var jau sajaukt vissu vienaa kopaa, bet veel nezinu nevienu, kurss nemiileetu teevzemi , sievietes , sevi , savus vecaakus, beernus utt.
Bet nu katram jau...
nākamās atbildes
| Atbildes 1 līdz 20 (kopā 23) | nākamās >> |
