Sieviete vai auto?!
Ja vīrietis pirmajā tikšanās reizē izteikti tīksminās par savu auto, tad sieviete nekad nebūs nozīmīgāka?!erucanob Te vispār kāds zina cik maksā jauns Opelis?
Freja4 Ja tīksminās vairāk kā 8 stundas dienā, par tevi netīksmināsies. Bet vajadzēja pajautāt, cik gadus vēl par autiņu jāmaksā... ;)
symbio Man autiņi ir pilnīgi vienaldzīgi. Ja nav autiņš, tad ir veselīgāks dzīves vieds. Vairāk staigā kājām, var ar velosipēdu utt.
JurisK http://www.youtube.com/watch?v=mG3vbzoosko - nu aa gan nesajuusminaaties par shaadu auto!! Piedod tam savam chalim, es vinju saprotu!:)
av2
mullkkibas galiigaas. Sieviete vienmeer buus svariigaaka miljons reizzu . Un turklaat sieviete uzreiz tomeer ATSSKKIR ..... MB550, BMW7 no........zaz.
Intresanti tie oHo komentaaru dzeeseeji, lai neteiktu vairaak . Uzrakstiiju, ka pat par tiessaam labu autinnu neviens normaals viirietis netiksminaas, jo tas ir tikai, un vieniigi autinnss. Pat nepiemnijau opellus, un citu KO , kas absoluuti neattiecaas uz teemu , kaa te daudzi, bet komentaars izdzeests. Have a nice day, oHo dzeeseeji :(
krauklis99 Nesapratu. Ka var sieviete būt vērtējama augstāk nekā auto?
lazdarr Lōōģiski, jaunais cilvēk. Lōōģiski. Ieguldījums un atdeve. Var bērt kā caurā sietā, var mēŗķtiecīgi izlietot. Samīļoju savu Marlēnu- un viņa ir uzticīgi atsaucīga...Dāvaniņas nāk atpakaļ ar uzviju. Neatsaka...un man tas patīk! Nevis pukstēs un perdēs un ņaudēs par visu ko, pat par sauli pie debesīm, kura nespīd tik spoži...
violinn
Es zinu to sajūtu, ka auto var riktīgi patikt. Bet, kāds sakars tur būtu ar kādu cilvēku? Auto svarīgāks par cilvēku, kur tā var aizdomāties. Labs auto ir kārtīga komforta zona. Mary Claire labi pateica, man līdzīgi.
Es nepiekritīšu viedoklim, ka auto ir tikai pārvietošanās līdzeklis. Tas var būt kādā krīzes situācijā, kad vienalga kādā grabažā, lai tik kust.
Ir man ar sapņu mašīnas.:)
violinn Ieej makšķernieku bodē, tur redzēsi, kā acis spīd spiningkātus un spoles aplūkojot. Moš jauns topiks radīsies.
wodoo Auto vismaz smadzenes nekompostre
adamsone Varbūt, ka viņš ir samulsis un ne pārāk pārliecināts par sevi. Ja sieviete saskābst un sāk pūsties, tad tiešām auto būs svarīgāks, tas vismaz neuzmet lūpu...;)
AivarsN Man nav auto,bet mīļš ir mopēds,vecais traktors un runcis.Ja cilvēkam ir pozitīva attieksme pret lietām,kāpēc lai tāda nebūtu pret sievietēm?Zinu vienu vīrieti,kurš savam traktoram iesper un vēl uzspļauj,ja tas niķojas un arī pret sievietēm viņam nekādas cieņas nav.
bubucis_agucis10 iedomājies-tas vīrietis ir krājis naudiņu(ilgus laiku),protams ka līksmināsies...un ja vel ticis pie ilgi kārotā sapņu auto-domāju tas ir normāli..es arī mīlu savu auto..kā bērns:)
av2
es peedeejos kaadus 10 gadus braucu ar sapnnu autinniem , kaadi nu man patik, bet ja man jaaizveelaas vai autinnss, vai miilestiiba, tur nav pat ko saliidzinaat. Nezinaataajiem, autinni, tuunings , elektronika, muuzika autinnos utt ir mans hobijs. Tiessai labi autinni, daargi , llooti daargi autinni.
Bet es gribeessu redzeet, ko tie tiiksminaataaji gaidiis pie sevis, kad saslims. KO gaidiis, kas samiillos, nomierinaas utt. Autinns, vai miillotais cilveeks. Apkkers to savu auto, un..mmmmmmm? :( Murgs kautkaads.
maruta100 Nu manā uztverē pilnīgi normāla parādība, bet vīrietis bez auto tas jau ir aizdomīgi - vai nu ir idiņš vai epileptiķis varbūt alkoholiķis. Starp citu arī man ir maigas jūtas pret savu autiņu, savu autiņu uzticēšu tikai izredzētajiem. Pat labot kuram katram neļaušu, jo tā ir mana mīlulīte, mana podziņa. Kam nav savs autiņš tas to nesapratīs.
piparbecinja tā varētu sanākt.
nickie es arī savu auto mīlu vairāk par visiem vīriešiem, nu un?
limonija Domāju, ka vīrietis bez sava auto vai arī ar vecu ķerru braucošs cieņu neizraisa(nav runa par invalīdiem utml.) Piekrītu arī viedoklim, ka auto ir reizēm arī draugs un cīņu biedrs, bez kura nekādi nevar atrisināt savas dzīves problēmas(ceļš uz darbu u.c.) Es ar cieņu izturos pret saviem autiņiem un dēvēju tos vīriešu dzimtes mīļvārdiņos - man neder marlēna vai Matilde:D Vecais bija vnk volviķītis, tagadējais ir Fokijs(Focus).
Tinte Saprastu, ja tas būtu kāds retro autiņš, bet tā...
zebrus Kā gan var sieviete būt nozīmīgāka par auto???
Minkija Labāk lai tīksminās par savu auto, nekā par manu auto, manu dzīvokli, manu ..... utt... skic!!! nākamās atbildes
| << iepriekšējās | Atbildes 21 līdz 40 (kopā 43) | nākamās >> |
