kad dzīvei pazūd jēga

Ko darīt? Mainīt darbu, nestrādāt vispār,doties pie austrumu gudrajiem jēgas meklējumos?? Doties uz uk vai Spāniju lasīt mandarīnus un nedomāt vispār par neko?? Jums nekad tā negadās??... Varbūt vienkārši aiziet pie psihologa?
liekas ka tevi nekas netur, vari darīt ko gribi, doties jebkur, bet tajā pašā laikā neko

Samurs      Rodas jautājums, kāda ir bijusi tā jēga līdz šim un kas tad ir mainījies?
Citos ceļos aizgājus kāds tuvs cilvēks? Diemžēl tā tas notiek, bet reāli viņš turpina dzīvot mūsu atmiņās. Žēl? Žēl,bet tā lietas notiek - visam savs sākums un savs gals.
Kāda švirka ieraudzījusi smukākas ūsas vai labāku autiņu un "paliksim tikai draugi"? Žēl? Žēl, bet ar varu mīļš nebūsi (pat ar naudu tikai līdz tam, kamēr tā būs vai kādam tās nešķitīs vairāk).
Darbs agrāk sagādāja prieku, tagad gruzī ar papildpienākumiem, bet kontā vairāk solījumi. Piegriežas? Piegriežas, maini darbu vai radi darbavietu pats sev, varbūt ne tas nepareizākais izbraukāt ārzemes, pagaršot tāspuses maizi, saprast, kas ir vērtības. Un vsi tikai materiālais ir vērtības. (Protams, ja ir vismaz "pietiek" saprātīgs līmenis)
Esi nonācis punktā "A ko ta es esmu izdarījis?" un atskaite neizskatās diez ko diža. Atslābsti par šo jautājumu - ļoti maz cilvēku izdara ko ļoti nozīmīgu, bet nodzīvo mūžu. Tai pat laikā, vai vari zināt, vai galvenais, ko būsi radījis, būs tavi bērni vai mazbērni - kāds jauns Ņūtons vai Džobss?
Vai vēl kas cits?
2014-07-01

labriit      Ja ir pazudusi jēga, tad tā ir jāmeklē.
Pie psihologa vai mandarīnu plantācijās, der abi varianti.
Nesēdi vienā punktā, izkusties no vietas, ieraugi un izjūti ko jaunu un tas dos atklāsmes.
2014-07-01

Lauu      Ja nevari mainīt apstākļus, maini attieksmi. Tas 100% palīdz.
Palīdz arī dakteri un tabletes, bet tas jau līdzinās narkotikām, bēgšana no realitātes.
Ja netiec pats galā, meklē palīdzību.
2014-07-01

Mooonlight_shadow      Man patīk, ka iesaka meklēt iemeslus.
Labākais, ka tad, kad ir šāds mirklis vai posms, tad ir po, ir vienalga.
Un tas nav stāsts par to vai braukt uz ārzemēm vai palikt te. Nav stāsts par to vai var dabūt darbu vai nevar & vai labi tur nopelna vai nē.
Kad nevar atrast saikni ar to, kas te notiek & ar cilvēkiem, kas apkārt /vai cilvēks ir ticis savā attīstībā tālāk par to, kas interesē apkārtejos/, tad...tas var ievilkties pat ilgstošā procesā.
Vislabākais ir ...krasi nomainīt vidi.
2014-07-02

Kafiti      Ļoti palīdz kaut kur aizbraukt...atgriežoties daudz kas top skaidrāks. Ja nav iespēju, pārej pāri tiltam, padomā un atnāc atpakaļ...saka ka palīdz... 2014-07-02

Dancewithme      Kad dzīvei pazūd jēga, tad ribās jākauj rozmarīns. 2014-07-02

borzomi      Pāris gadus atpakaļ man bija kas līdzīgs.Devos pie astraloga.Viņa man iedeva makšķeri,tagad zivi protu noķert pati.(T.i. skatoties pēc zvaigžņu izkārtojuma dzimšanas brīdī,norādīja mana dzīves ceļa virzienu..izvēle bija un ir manā ziņā.) 2014-07-02

GenaCom      Ej buvēt piramīdas!
Satiec kādu. Saties citu kādu..
Un aiziet jauns hobbijs!
2014-07-02

vilcins      Jēga ir tikai tam kam tu piešķir jēgu. Izskatās ka galvenos mērķus esi sasniedzis, atrodi jaunus izaicinājumus dzīvē un tiecies pēc tiem. Vai uzstādi jaunas latiņas kuras vajadzētu pārspēt, jomā kurā darbojas. Jēga parasti pazūd brīžos kad padodies, esi salauzts, un nav lietas kuras vēlētos vēl dzīvē iegūt. Bet lielāko prieku sniedz mērķu sasniegšana, lai cik arī ko tas prasītu. 2014-07-02

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010