JAUTĀJUMS VECIEM VĪRIEŠIEM: Jūs izmantotu situāciju?

Nesen skatījos vienu zombijfilmu, kur vienīgie uz pasaules pēc globālās epidēmijas izdzīvoja un ilgus mēnešus klīda pa mežiem un cīnījas ar "staigājošajiem" viens tāds sportisks onka kādi 62 gadi vecs un brīnumjauka blonda neaizsargāta meitene 20 gadus veca. Glāba viens otram dzīvību, aukstajās naktīs līda un sildījās kopā viens ar otru ķermeni. Bet viņš tāds perversi tikumisks izrādījās vai arī bailīgs un tālāk negāja .. :( JAUTĀJUMS VECIEM VĪRIEŠIEM: kā jūs rīkotos tā onkas vietā? Izmantotu situāciju?

Valensija01      Tu jau pats vecs esi, vari atbildēt!

dod_surp      Torpedo

Saskatījies porno filmiņas,kur jaunietes izēd riekstus vecu olu īpašniekiem tāpat vien bez nekādien nosacījumiem,aiz neko darīt?

selnija_      Uzruna tā teikt ""iespārda""/kā tagad moderni mēdz izteikties/. Dikti jau kāds grib būt vecs un steigsies atsaukties. Torpēda, šis te nerullēs:))

saulite12311      Nē nu kārtējā "foršā" tēma uz kādu spējīgs vienīgi Torpedo? Katrs pa savam jūdzas nost.... Tad viņam traucē sievietes dzīvot,tagad vīrieši {vecāki} .......Nu gan jāsmejas... Nevajag tik daudz zombijfilmas skatīties.......;)Vai tik nav stāsts iz personīgās pieredzes?

JurisK      Kaisles ainas var izfantazeet ar pilnu veederu siltaa gultaa droshiibaa. Reaalaa izdziivoshanaa seksis nekad nebuus primaarais. Ja nu vieniigi lai pakljautu un pieraadiitu savu paaraakumu - meerkakjiem un cilveekiem tas esot asiniis. Bet zini nu, kursh kuru:)

Lucy      šamējiem vecajiem perdukiem zaudēt vairs nav ko,vai nu tur kas sanāks vai nē,galvenais ir process,kā tāds:DDD Bremze tas tavs varonis bija,laikam impotents,tapēc jau pat nemēģināja,lai neizgāžās:D

riks086      Aprakstītajā (vai tamlīdzīgā) situācijā TAS varēja NEnotikt tikai filmā....... :))))))))))))))

Intriga1958      Meitenes ticiet dažiem jau pēc 50 vairs nekā- impotento, ja nu vienīgi zāles. Kaut gan miroņi jau neceļas- vienīgi zombiji kino.

Closing_Time      Tāpēc jau tikumisks, ka nestāv :)) Es gan būtu kniebies . I pašam feini, i meirenei veselībai netraucētu. Nu protams, ja man 62 stāvētu.

JurisK      Nu tur jābūt galvā saspiestam 100 punkti - zombiji staigā apkārt, zobus šņakstinādami, bet tu studzinies, lai izdrāztu vienu pārbijušos skuķi! Par tiem 50-gadīgiem impotentiem - dažas pamanoties to panākt pat pie 40-gadniekiem!:)

saulite12311      Ak dies cik interesanti palasīt citu viedokļus par tēmu iz dzīves! Saucās-jo darīt tak tāpatās nekā nava ko.... :D

Lady_X      Ja nav ko eest, tad galigi nav romantikas un diez vai seksu gribees. Ir viens shovs,kur divus plikus izlaizh uz izdziivoshanu,youtubee var pastiities,cik daudz vinjiem interese par seksu. Nav nevienam,pat plikiem esot

veejpuuta      Nu gan apdalīti,ja 40-50 gados nestāv.Vai tad daudz tādu?

tio_de_La_Plata      Ko Jūs te muldat, Rodēns krevu balerīnai sīko uztaisija 64-os gados. Par Picaso nerunāsim.

tiu      Man jau patīk! :D izejot no šīs tēmas, vīrietis 50+ skatās tv un sapņo, kā būtu ja būtu! :D
Un piedāvā sugas brāļiem ar piekopt šo jauko nodarbi! :D

erucanob      Neesmu vecs vīrietis,bet iespraukšos.
Torpeduška,iedomājies situāciju otrādi.Tev uzmāktos 92 gadīga večiņa.Pareizi onkuls darīja,ka nesabojāja situāciju.

VECA_PIEPE      Ķinītis nežēlīgs- 62gadīgs Ādams, kurš vairs nav spējīgs pieslieties, lai paņemtu 20gadīgās Ievas sniegto ābolu,...nu badā mirēja likteņstāsts, kas atspoguļo jaunas meitenes sadistiskās tieksmes.
"Pasaules bojāeja", ka tik ne šitās filmiņas nosaukums ar būs?

Intriga1958      It kā tio-de-La-Plata blakus Rodēnam stāvēja kad šis balērīnai bēbi taisīja!

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010