Kā jūs raksturotu vidējo ohoisti?
Kā jūs raksturotu vidējo ohoisti? Pa manam tā ir: sieviete 40 vai 50+ ar 80+ kg dzīvsvaru, māte-varone, kas arī ir lielākais un vienīgais saniegums viņas dzīvē, bet ar MissPisPasaule ambīcijām, kura uzskata, ka vīrieši jau defaultā ir nelieši un kkas zemāks, tāpēc viņiem dikti jānopūlas iekarot viņas labvēlību :D Galu galā - Kam tad te īsti, lai raksta un ar ko iepazīstas??
hefny
katrs redz un atrod sava līmeņa/interešu/dzīves redzējuma personāžus ...
un ar tiem tad arī ņemas.
bagātam-dabīgam- interesantam kungam ir arī dārgas-interesantas domu/ceļa,interešu biedres!
kāds pats-tādi apkārtējie rādās/jo citu sakatīt nespēj/,tā arī kuļas.....
lazdarr ..atkal viss "apaļais galds" studijā...Sarunas par sevi un ap sevi
RuutaS Ovācijas i–dille-11:46 precīzāk nav iespējams pateikt:), laikam stipra dzim. acis vairāk griežas uz Top modelēm,bet tām nav laika rakstīšanai, jo jaskrien uz randiņiem:D
suunuroze Piemēram, apollo komentāros pieprasa ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas. Es arī piederu pie Torpedo tik netīkamās grupas, un, manuprāt, šis teksts jau nu ir klaja ņirgāšanās par sievietēm. Rodas vēlme viņu satikt kādā tumšākā ieliņā.
Dolaars220
Vidējā ohojiste??
Te jau viņas gandrīz visas vienuviet arī ir-daudzu gadu garumā skrējušas uz randiņiem,gūlusies apukšā gan īsiem un resniem,gan tieviem un ļoti resniem,tā teikt gājusi pa dzīvi izplestām kājām un beigu galā NEvienam nav bijusi vajadzīga un tieši tāpēc šīs dusmīgas uz visu Pasauli un gatavas savām rokām nožņaugt Torpedo-par to vien,ka atļaujas uzplēst nesadzijušas brūces!:DDD
fargo zuper. pamosties, atnākt uz darbu un izgāzt mucu atkritumu uz daudziem cilvēkiem. un justies labi, jo tas taču ir jautri, smieklīgi, piedūrīgi. un uzskatīt, ka esi labs cilvēks. kāpēc? jo need gaļu.
riks086 Nu, pēc Dolaars220 2014-10-16 13:45 komentāra mums katram laikam jaaiziet nomazgāties..... :(
Deisa Dolār - tiešām Tev visas tik izstaipītas gadījušās? /jūt līdzi/
atraitnite_1960 jā, dažiem šodien grūta diena:) ak valodiņa, valodiņa!
gaisma35
Visi sadisti/romantiķi un nenošauti rasisti, neatkarīgi no dzimumiem, ir sarosījušies!Vienam vīrietim slinkums mazgāties, bet patīk kasīties, un oho´´Ukraina´´ ir atklāta.Varbūt beidzot izveidot fondu, kur pārējie var iemest kaut vienu eiro, lai ´´depresīvie mutantiņi´´, tiktu ārstēties pie laba psihiatra.
Katru dienu citas vaimanas, dažreiz tēmas sakrīt vai jau ir murcītas bezgala.kATRS te meklē savu ohujisti, malējo vai vidējo, to sarakste vai telefona sarunas rādīs.Piekrītu - rikam086,par mazgāšanos, pasaulē ir arī svarīgākas lietas, kā klausīties vai lasīt vemjošus tekstus par sievietēm/mātēm.Torpēdo vai TU zini, ka dzemdību sāpju stiprums pārspēj 26 x izšautas lodes radītās sāpes?Negaidu sapratni, ´´rejošie suņi´´ ir bijuši visos gadsimtos, bet karavānas vienmēr ir gājušas tālāk!
ewitta Kāpēc viņam vai līdzīgiem pieminēt dzemdību sāpes?? Cūkām jau pērles nevajag kaisīt..
inde_1970 Neatkārtošos par dažādību, ir te gan forši vīrieši, gan sievietes, nav jēgas pļāpāt par "vidējo". Tāds tādu atrod! Izteikumi pietiekami skaidri raksturo personāžu! :) Der atcerēties: citos cilvēkos visvairāk kaitina jūsu pašu sliktās īpašības!
gaisma35 Dīvainākais, ka tās aprietās - dikti neforšās, visu laiku iet uz randiņiem un dabū gan attiecības, gan mīļakos, kamēr daži visu laiku plāniņa vidū bļaustās.Veiksmi darbiņos!
inde_1970 Mjāā, Dolaars220 ar noreklamējās! Mammuči, nav jāņem "pie sirds" visas šejienes riešanas! Jauku dienu!
mice666 Tu ko uzskati ka esi baigais svētais...Lielāka daļa šeit vīrieši ir perversi...Un to ka tajā vecumā sievietes ir ar tādu svaru esat vainīgi tieši Jūs .Jo lielākā daļa vīriešu pamet sievas novārtā,vai vēl labāk visu ģimenes dzīvi uzkrauj viņām uz pleciem.Un pēc tam te serfojiet un vaimanājiet...gļēvuļi.tāds ka tu vispār nevienai nesaista....
Vilkabele Ar vidējo oho personāžu ir gluži tāpat kā ar vidējo algu valstī. Dažiem liela, Tev maza, bet valdība domā, ka visi ir apmierināti.
Rashela
Torpedo - ja Tu šādi domā, tad tieši ar to arī saskaries... :)
Tev uz pleca sēž Tavs mazais eņģelīts, kas realizē visas Tavas domas, visus Tavus vārdus un dubulto visus Tavus darbus... Tā kā - domā, ko domā, domā, ko runā, domā, ko dari ;)
barss5
Izsauc uguni uz sevi? Varonīgi...Tevi taču gabalos saraus:D Gāzīsies pērkoni, zibeņi, tiks spļauta inde un uguņi:)
Virsrakstu izlasot, reāli ierēcu...daudz taisnības:)
Tessa
es kartejo x netereshu laiku atbildei un ieteikshu (arii ne pirmo reizi) torpedim nopirkt davanas mazberniem un, beidzot,satikties ar meitam.
tikai,protams,ja vinjas to velesies.
riks086
-> mice666 2014-10-16 14:46
"...Lielāka daļa šeit vīrieši ir perversi...Un to ka tajā vecumā sievietes ir ar tādu svaru esat vainīgi tieši Jūs .Jo lielākā daļa vīriešu pamet sievas novārtā..."
--------------------
Nu šī gan ir pērle... Torpēdo un Dolārs var līksmot - viena reāli ļāvās izprovocēties. To nu nekad nebiju iedomājies, ka es, kā vīrietis, esmu līdzvainīgs sieviešu liekā svara problēmā.... :D :D :D
Lucy
riks086 esi,esi vainīgs (c) līdzvainīgs sieviešu liekā svara problēmā.
:DD šitā pērle,nu vai zinies:DDDD
PA ir veco ļaužu pansionāts:)) viedēji tā ap40-70...
nākamās atbildes
| << iepriekšējās | Atbildes 21 līdz 40 (kopā 70) | nākamās >> |
